БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 105

  • 75 701
  • 716
  •   1
Отговори
# 135
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 928
 Blush да покажа и аз  Blush

пилето и сватбения



сватбения трябва да стане това  Blush

# 136
  • Мнения: 0
аз също бих се включила ,но досега не съм участвала и ми е интересно да споделите на каква тематика най -много се търсят и няма ли опастност да се ушият доста повтарящи се?
п.п изпратих с обикнобен плик картички за коледа и се получиха без проблем

# 137
  • Димитровград
  • Мнения: 69
st. Dobri,пилето е абсолютен сладур!!!Поне пет пъти се връщах да го гледам.

# 138
  • Мнения: 482
аз също бих се включила ,но досега не съм участвала и ми е интересно да споделите на каква тематика най -много се търсят и няма ли опастност да се ушият доста повтарящи се?
п.п изпратих с обикнобен плик картички за коледа и се получиха без проблем

Миналата година момичетата споделиха, че се търсят най-много цветя, но тогава Великден беше около Цветница. По принцип в България не е много традиционно да се подаряват картички за Великден, затова аз правя 2-3 такива, а другите са за всякакви поводи - за рожден ден, цветя, може някоя за влюбени. Целта е да има разнообразие за всякакви вкусове. Имаше също рамкирани молещите се ръце, казаха, че хората много ги харесват. Виждала съм и бродирани яйца по базарите също. Всичко, което е ръчна изработка, е добре дошло на базара.

# 139
  • Мнения: 59
ИнаТ, много сладурски подарък!

st. Dobri, пилето ти ми говори :"Остави ме на мира!"  hahaha - харесвам го!  

Аз!, може да изтеглиш схемата на фейчката от тук http://www.stitchart.net/feya.html

Моята магнолия си има вече дръжка, ще показвам обаче утре...

# 140
  • Мнения: 1
Blush да покажа и аз  Blush

пилето и сватбения



сватбения трябва да стане това  Blush


Добри, браво!
Това най-любимият ми сватбен гоблен  bouquet

# 141
  • Мнения: 19
Момичета след няколко безсънни нощи успях да довърша и контура и френските възелчета. На схемата бяха доста трудно четими, но благодарение на Лиля Проданова успях да ги натаманя! Благоаря ти мила за отзивчивостта и експедитивността!
Бях питала преди време и за единия конец, който мислех, че няма да ми стигне. Поправям се!!! Конците си бяха предостатъчно! Но въпреки това благодаря на отзовалите се тогава колежки  Hug

И накрая мила nelito_6704  newsm51благодаря ти за това невероятно приключение и удоволствие, което изживях докато завърша първия ми Дим! За сведение на всички ви подарък ми е от Нелито за първата ми игра тук - на 1 март 2011 г.   bouquet



Планът за този месец е изпълнен, красивия пейзаж пътува за рамка, а аз подхващам новите си проекти: Розите/Божури/Лалета на Дим и Романтика(онези прекрасни пеперуди) на Новая слобода  Crazy

# 142
  • Троян
  • Мнения: 141
 smile3501  Делфинче,страхотен е,сега искам да го видя в рамка   Peace
Аз! Lady N  аз имам схема и ключ,ако дадеш мейл ще ти ги пратя Peace

# 143
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Благодаря ви момичета  newsm51
 Когато решите да изпращате картичките адреси ще ви пратят отговорниците по градове  Peace

За Бургас е     tini7
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=7533
За Пазарджик
Отговорник за получаването и разпределянето на пратките със сувенирите : Вера Папазова – 0878995696.
За Пловдив съм аз

# 144
  • Мнения: 482
Аз тези дни на експерименти съм се отдала и нещо не ми спори  Mr. Green Да пробвам нещо с мъниста /Реа, ти си виновна Simple Smile/, да пробвам розата с меланжираните конци /пак ти/... Всъщност, това ще са първите картички за базара. С пробата на мънистата приключих. Жълтият меланж ми се вижда мнооого светъл в най-светлата си част, чак не личи на бялата панама, а зеленият ми се вижда много тъмен, но с него не съм завършила още. Като оправдание ще кажа, че тези картончета се чудех как да ги използвам и това ми се стори най-подходящо за тях. От утре си започвам с мечета, зверчета и разни други мои любимци Simple Smile

  

Последна редакция: ср, 30 яну 2013, 08:59 от ИнаТ

# 145
  • Мнения: 766

Как така пише номера на опаковчика, не са ли оригинални..? или просто ти ги комплектова някой?



Ами пише на руски опаковчик /забравих думата/ и номера. Явно там ги комплектоват.

# 146
  • Мнения: 860
Инат-че, мисля, че добре са се получили. Личи си и най- светлото жълто, поне на снимката.
В нашето магазинче няма меланжирани конци, а и всичко, което си бях запланувала да си взема преди празниците, се оказа изчерпано. Явно ще трябва да слизам до центъра (как звучи, все едно живеч горе в планините!)... Но твърдо ме сърбят ръцете за този меланж.
Успешен ден на всички ви!

# 147
  • Мнения: 482
Инат-че, мисля, че добре са се получили. Личи си и най- светлото жълто, поне на снимката.
В нашето магазинче няма меланжирани конци, а и всичко, което си бях запланувала да си взема преди празниците, се оказа изчерпано. Явно ще трябва да слизам до центъра (как звучи, все едно живеч горе в планините!)... Но твърдо ме сърбят ръцете за този меланж.
Успешен ден на всички ви!

Да ти изпратя моите два меланжирани, аз май им се наситих Simple Smile Какво друго ти трябва? Аз на пети ще водя децата на зъболекар, точно до магазина на "Аксиома" и ще вляза да поразгледам. Последния път видях, че преподреждат, много празно изглеждаше.
Между другото, момичета, хрумна ми, че за базара може да се направят и ключодържатели. Някои от вас показаха много хубави такива Simple Smile А и не отнемат много време също.

Последна редакция: ср, 30 яну 2013, 09:23 от ИнаТ

# 148
  • Мнения: 265
ИнаТ на мен ми харесват картичките.
И подаръка за Дуданка ми харесва  Grinning Wink  Бързо шиеш ти Naughty
Добри това пиле непукист/темерут е много яко Peace, а сватбения и на мен ми е любим.
Относно благотворителния базар, аз ще се свържа директно с отговорника за Бургас Peace
Ключодържатели е добра идея и без това имам заготовки Hug

П П   doh Пропуснах delfin4e-то да поздравя за прекрасния гоблен  smile3525. Такава красота, пък аз  smile3537 много съм разсеяна нещо напоследък bambam
delfin4e задължително да го покажеш като рамкираш. Hug

Последна редакция: ср, 30 яну 2013, 12:35 от didida

# 149
  • София
  • Мнения: 630
Момичета  newsm20 за показаната красота.

st. Dobri пилето е супер, веднага ми идва на ум определението "врабец-побойник"  Joy въпреки че това пиле е по-скоро синигер или скорец или не знам какво точно newsm78

delfin4e много е ефектен и свеж. Обикновено при всички модели на Дим., които съм шила, като дойде момента за завършване и ми настръхва косата - контури всякакви, възли и т.н - но резултата винаги е перфектен Hug

ИнаТ картичките са много красиви, както винаги при теб. Моля те, като наближи времето за изпращане на картичките за благотворителния базар, пусни едно напомняне  Blush. Аз винаги имам 1-2 готови картички, като резерв за изненадващи поводи, но сега ще се опитам да увеличи този резерв и като дойде време за изпращане да се включа.

А иначе в момента шия едни подаръци, не са ми много на сърце, но скъпият прецени че това ще са перфектните подаръци за тези хора. Ще покажа като съм готова. А копнея да си шия пумата и фара на дименшънс, но уви ще чакат отново да приключа с всички подаръци.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт