Отговори
# 60
  • Мнения: 21 436
 alinnna,разбрахме как в Шумен нещата със системата за кариерно развитие вървят по мед и масло. Ако имаш да кажеш нещо конкретно по темата и да ни запознаеш поне бегло с проекта - направи го. Ако не можеш или не искаш, не се чувствай длъжна да подскачаш срещу всеки, който не споделя твоето мнение.
Ако модератор мине с метлата всички мнения, които не са по темата, включително и моите, от нея почти нищо няма да остане.  Mr. Green

# 61
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Цитат
До тук, не прочетох нито един аргумент в защита на предимствата на тази програма. Щом разполагаш с факти за други страни, дай да ги видим!
Alinnaa,без грам заядливост към теб, но ще повторя отново въпросите си към теб. Аз може и да не съм на твоето интелектуално ниво, но пък ти не можеш да четеш с разбиране зададените към теб въпроси!
Пази боже, ако всички лектори в програмата , без град Шумен са на такова ниво,че да се заяждат из форумите! ooooh!

# 62
  • Мнения: 5 459
Не съм изказала нещо положително за Шумен. Напротив разбрах от колеги, че там нещата вървят доста зле, освен това в Кърджали и Разград, ако четяхте, нямаше да се изказвате неуместно.

# 63
  • Мнения: 21 436
Ох, нали се сещаш, че като напишеш във форума откъде си, всеки може да го прочете?

# 64
  • Мнения: 1 734
alinnna, обикновено тук хората влизат, за да си споделят и да са полезни един на друг с някаква информация. Аз не прочетох нищо от това в твоите постове. Но за сметка на това обиждаш и се заяждаш с тук присъстващите. Да не повдигам въпроса за така коментираното от теб възпитание, което така изискваш от другите а самата ти не се замисляш, дали и до колко го имаш.
Няма никакво значение кой от къде и от колко дълбока провинция е. Навсякъде живеят хора, които по някакъв начин искат да са информирани още повече щом става въпрос за децата им.
Ако ти не можеш или не искаш да дадеш информация какви сте и с какво толкова много ще помогнете на децата ни, просто спри да пишеш. До тук освен да се заяждаш не прочетох нищо смислено от теб!
Може би някой твой колега ще е по-отзивчив и по-отворен да информира.

# 65
  • Мнения: 5 459
Да, родена съм в Шумен и познавам доста хора от там. Това, обаче не ме задължава да пусна корени и да живея винаги там. Явно съм си направила изводите и съм се махнала. Затова казах, че колегите там срещат огромни затруднения. А и там българите са малцинство и е логично, хората да имат подобно поведение. Да, в другите форуми хората са за да си помагат. А в този форум сте за да клюкарствате и нападате. На мен лично не ми е комфортно да  комуникирам с подобна глутница. Късмет ви желая и искрено се надявам в другите форуми да не се засичам с такива негативни и злобни хора.

# 66
  • Мнения: 4 934
Да, родена съм в Шумен и познавам доста хора от там. Това, обаче не ме задължава да пусна корени и да живея винаги там. Явно съм си направила изводите и съм се махнала. Затова казах, че колегите там срещат огромни затруднения. А и там българите са малцинство и е логично, хората да имат подобно поведение. Да, в другите форуми хората са за да си помагат. А в този форум сте за да клюкарствате и нападате. На мен лично не ми е комфортно да  комуникирам с подобна глутница. Късмет ви желая и искрено се надявам в другите форуми да не се засичам с такива негативни и злобни хора.
много положителен коментар

# 67
  • Мнения: 5 459
Не положителен-просто пожелание към самата мен. На доброжелателността на колеги едва ли може да разчитате. Все пак снощи всички колеги на, които препоръчах да прочетат като видяха с каква помия сте ги заляли се отвратиха. Бъдете щастливи. Няма да пиша повече.  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 4 934
Не положителен-просто пожелание към самата мен. На доброжелателността на колеги едва ли може да разчитате. Все пак снощи всички колеги на, които препоръчах да прочетат като видяха с каква помия сте ги заляли се отвратиха. Бъдете щастливи. Няма да пиша повече.  Simple Smile
Аз лично, помия в коментарите на съфорумците не видях! Има доста въпроси, на които не сме получили отговори, но обидни коменртари не виждам , освен твоите.

Освен това съзирам доста расизъм в тях - не съм от такъв регион, но ако бях бих била много засегната

Последна редакция: вт, 23 апр 2013, 16:19 от gold__

# 69
  • София
  • Мнения: 3 824
Брех, не знаех, че да зададеш въпрос на чиновник=да го залееш с помия. Все по-забавно става тук. Пожелавам ти да наминеш към софийските институци, да видиш какво значи култура на държавен служател и да се поучиш от тях.

# 70
  • Мнения: 21 436
Освен това дамата лекинко ни послъгва. Може би се изплаши да не я разпознаят.  Grinning

# 71
  • Мнения: 4 934
Освен това дамата лекинко ни послъгва. Може би се изплаши да не я разпознаят.  Grinning


това след коментара, че чати в работно време ли?

# 72
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Брех, не знаех, че да зададеш въпрос на чиновник=да го залееш с помия. Все по-забавно става тук. Пожелавам ти да наминеш към софийските институци, да видиш какво значи култура на държавен служател и да се поучиш от тях.
Ето от такива хора се притеснявам! Най- малкото,че ще работят с детето ми, после ще  хвърлят огън и жупел по форумите и накрая ще им платя от джоба си като данъкоплатец. Пак споменавам само като факт сумата по програмата е  скромните 10 000 000 лв.

# 73
  • София
  • Мнения: 62 595
Така и не ми стана ясно какво толкова ги ориентират кариерно децата, чунким те не виждат какво става покрай тях!  Само пари на вятъра и губят времето на децата да се занимават с глупости, вместо да си учат уроците или да играят!

# 74
  • Мнения: 1 734
Въпросната дама alinnna  явно не е нито кариерен консултант, нито работи в тази област. Иначе не би се държала така безобразно. Явно е влязла в темата да създава смут и да прави скандали!!!
Лично имах възможност да се срещна с експерт в тази област и поведението му беше далеч по-различно!

Общи условия

Активация на акаунт