В Гърция с куче

  • 6 046
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 26
Здравейте, голямо ровене му ударих из нета.  Simple Smile
Извинявам се, ако съм пропуснала подобна темичка. Искаме да отидем със семейството си до Гърция и имаме малък кучо - джак ръсел. Моля, споделете вашия опит, къде, в кои хотели приемат кучовци в Гърция .
Предпочитанията са ни някое студио, близо до плажа, с кухничка в спокойно място, където дете и куче да тичат на спокойствие, докато ние с тати пием ментичка под чадъра. Embarassed Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 29 яну 2013, 17:23 от Milah

# 1
  • Мнения: 19 482
Съветът ми е да проверите дали освен в хотела пускат кучета на плажовете, защото май беше забранено поне по разкази на мои познати.

# 2
  • София
  • Мнения: 26
За съжаление няма такава информация публикувана. Доколкото разбрах, на едни пускат - на други не.   Sad

# 3
  • Мнения: 293
Здравейте!
Ето тук в тази тема от форума на дог.бг мисля, че беше разисквано за море с куче в Гърция, ако не се лъжа.

http://forum.dog.bg/topic/1044-%D1%81-%D0%BA%D1%83%D1%87%D0%B5-% … 0%B8%D0%BD%D0%B0/

# 4
  • София
  • Мнения: 26
За България (вярно с малко повече звънене) не съм имала проблем. Миналата година два пъти го заведохме в Созопол и намерихме къде да отседнем. На едното място даже ще се върнем отново.  Grinning
Но за Гърция ми е лека мъгла. Проверих в booking - там има опция да си избереш хотел с домашен любимец, но четох, че гърците не са много доброжелателни към кучовците. А ние си държим на четвъртия  член на семейството и определено ще е тегаво без него.   
Искаше ми се да споделите опит за конкретни хотели, плажове, отношение... такива неща.

Общи условия

Активация на акаунт