Препоръчайте школа за изучаване на английски език в София

  • 1 044
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,
доста се порових преди да пусна темата,но не открих отговара за мен. Обръщам се към вас с молба да ме насочите към школа за изучаване на английски език от която сте останали доволни.Аз съм работеща мама и се чудех и за вариант за онлайн обучение.Кажете какво мислите? Не изключвам възможността и за индивидуално обучение,но най-вероятно е доста скъпо.Районите Люлин и НДК са ми най-удобни.
Благодаря !    bouquet

# 1
  • Мнения: 0
Хайде,никой ли не е ходил на английски език скоро?

# 2
  • Мнения: 18
Моят син ходи на уроци в AVO-BELL.Първият срок децата са с учител от САЩ,а вторият с учител от България.Групата е  от около 10-15 деца.Много съм доволна детето ми напредна с английският още първата година.Има отлични резултати на всички тестове,заради уроците там.  Самата школа се намира в две сгради на Дондуков 64. Peace ето линк http://avo-bell.com/

# 3
  • Мнения: 1 475
Аз съм много доволна от УЦ "Успех". Адресът е www.uspehcenter.com. Офисът им е близо до НДК, спирка "Площад Ручей" от страната на жк Стрелбище (съвсем близо до 2 АЕГ). Групите са малки, но сама може да видиш в сайта. Имат и още 2 офиса, но няма да са удобни. Предлагат и онлайн обучение. Успех!

# 4
  • Мнения: 5
Здравейте,
доста се порових преди да пусна темата,но не открих отговара за мен. Обръщам се към вас с молба да ме насочите към школа за изучаване на английски език от която сте останали доволни.Аз съм работеща мама и се чудех и за вариант за онлайн обучение.Кажете какво мислите? Не изключвам възможността и за индивидуално обучение,но най-вероятно е доста скъпо.Районите Люлин и НДК са ми най-удобни.
Благодаря !    bouquet
Здравей!Защо не пробваш с частни уроци-в никакъв случай не е по-скъпо, а ти обръщат внимание, упражняваш това, което не си усвоил, в удобно време. Аз съм много доволна от този начин на обучение.

Общи условия

Активация на акаунт