Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 800
Михи, и аз знам за антителата и като цяло, че да кърмиш (независимо че си болна) може да е само в плюс, не допусках, че мога да го заразя с кърмата. И все още нищо му няма, стискайте палци да не го хване, че като знам на мен колко ми беше гадно, не мога да си представя това малко създание да почувства същото.  Praynig
Резултата от 2 дни на солети и препечени филийки е - 2,5 кг и намаляла кърма. Първосо екстра, ама с второто не съм съгласна.  Naughty Сега се захранвам с варен ориз с малко сол само. Ммммм делишъс, няма що!  Crossing Arms
Михи, дано бързо пробие второто зъбче поне, че да се успокои детето.  Hug

# 16
  • Мнения: 4 070
  bouquetгол запи само от мен Tired
Кой гол се запи  Wine Glass Hug Как са сополи, кашлици, кърмени бебета , снимано бебе ?

# 17
  • Мнения: 27 524
Бютка, мерси за темата   bouquet

Би би, аз само там си ги мия тиганите и тенджерите, и тавите - нищо има няма  Peace

Михи, чета те с голям кеф, така че давай ферманите насам  Hug

Шех, чакам и твоя, поне 3 за тази тема  Grinning Heart Eyes

Месечинке, много се веселих с твоя деликатес от Бобо  Joy

Фери, бързо оздравяване  Hug

Принцеске, да е живо и здраво майчето ти  Hug

# 18
  • Мнения: 2 697
Блондиии, само гол запис и от мен в тази тема, няма време, но скоро триумфално ще се завърна поне с 1 ферман Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 482
Мерси за тиганите Wink
Тук на моменти така духа, че не смея да изляза, а иначе е топло Simple Smile
Фери, домашният сапун мие и пере всичко, то какво имаше в него - сода каустик ли беше?

# 20
  • Мнения: 5
Привеет:)
1 час игра навън и двамата спят като къпани Joy
Честит имен ден на празнуващите( Симеон, Симона) днес (ако има такива). Да си носите името със здраве и късмет Heart Eyes
Михи Hug Бързо да пробива зъбчето Peace
Рози, не се ли оправихте ? Tired
Биби, ама ако искаш дай да си спретнем квартална среща bowuu
Това за кърмата и очите сега го чувам, благодаря за информацията Peace
Екзо, много са сладки...вашите мечета..като близнаци са Joy Joy Как буташ 2-те пазарски направо не знам #Crazy
Диди, как е Иво?
Орхидейчееее Hug
Момичета, по повод на 14.02...дайте някакви идеи за оригинални подаръци..така как да кажа..икономични newsm78 Благодаря предварително:)

# 21
  • София
  • Мнения: 482
Лино, как мина прегледът?
Слънчо, айде! Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 29
Оле нова тема, не съм влизала да доизчета от старта, но след малко Hug
Бюти, голяма си Деса Поетеса Laughing Мерси  Hug
Слънчо, снощи забравих да ти пиша за малкия, и като легнах си мислих за вас Blush Много ми стана жал ,че е тупнал от леглото, миличкия Confused Сигурна съм, че нищо му няма, но си представям и ти как си се притеснила Sad Вече не трябва да ги оставяме без надзор, защото си щъкат, и аз много внимавам Hug
Фери, оправяй се бързо мила, за Криско не се притеснявай, аз края на есента като ме хвана хремата, заразих и малкия (той само веднъж ми е боледувал - тогава) и му мина точно за няма и 3 дни и много леко я изкара, заради кърменето Hug

# 23
  • Враца
  • Мнения: 800
Фери, домашният сапун мие и пере всичко, то какво имаше в него - сода каустик ли беше?
Ами не знам какво има, не го правя аз  hahaha, ама пере всичко наистина.  Peace А щом пере, значи има някакви силни химикали вътре. Така си мисля поне.
Давайте идеите за икономични подаръци и насам.  Grinning
БелвердеHug

# 24
  • Мнения: 27 524
Един път, от много акъл  Crazy, се бях изкъпала с домашен сапун. Щях да умра после  ooooh! Кожата ми пламна, после излязоха от горе до долу ситни пъпчици, които продължиха да се уголемяват, сгорещяват и подуват и в крайна сметка всичко се сля в една огромна пъпка, представляваща горящ, дебел, червен слой върху цялата ми кожата #Crazy Оттогава като видя домашен сапун, го заобикалям мноооого отдалече  Tired

Приготвила съм картофчето, не стана на лепило след пасирането, чакам да се наспи и ще му добавя АМ, да видим как ще се приеме  Blush

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 22
И аз в новата тема. Бютка, страхотно заглавие отново  Hug  bouquet
Мойто парче днес още не е спало.  Rolling Eyes Какво е това чудо на чудесата... незнам.
Само при нас ли има такъв ураганен вятър?  Confused
Преди време някоя мама пита с какво мием пода, след като децата пролазят. Аз лично си мия с Пронто за ламинат, както и преди, но ще ми е интересно и другите мами да споделят. Втози ред на мисли, вече има кой да прахосмуче у дома.  Grinning Леля Румба ми е първа помощничка,  само дето Камен много го е страх от нея все още, та я пускам само като излизаме. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 24
БЮТИ,благодаря ти за темата и за всички теми назад,не успявам да се включа в началото на темите,но сега използвам момента да ти благодаря   bouquet
Ние се захранихме с оризова каша,за сега няма проблем,последните 2 дена не ака,но мисля,че е нормално.Приема кашата добре,но когато е по гастичка я хапва по добре иначе,къде глатне къде излезе от устата.От утре я местя следобяд и мисля след 2,3 дена да почна с тиква на обяд да захранвам,няма да бързам.
СЛЪНЧО,Антонио пада 3 пъти от леглото и то заграден ушш,бута възглавници ,всичкооо  ooooh! и засега всичко е наред,не се притеснявай.Нашите петна,се успокоиха,но да видим до кога имам съмнения,че може да ние повлиял чая на Блевит за коликите,смисъл от него да ми е правил реакция,защото в него има лайка,която не трябва да се дава на деца с АД а при мен започнаха петната от както давах чая и скоро пак му давах уш за да пие повече вода и ми се появиха петната на корема сега не съм давала и мажа тук с един крем,нов дадоха ми мостри от аптеката да го пробвам и незнам той ли подейства или просто са затихнали за момента,но и не къпя малкия със съпун там само по дупето и измивам главата със шампоанче не ползвам други мазила и лекарства само специалната козметика за АД.
PaperMnoster,много назад беше писала,че при скриване на текста си имала кръв след това и при мен имаше 1ят път зацапване съвсем леко в розаво и после не съм имала проблем,но скоро пак ми зацапа леко,не знам на какво се дължи  Thinking И искам да те попитам,да ми препоръчаш някой хотел в Поморие,не съм ходила от дете там и ми се иска тази година да отскочим,нали не бъркам ти беше от Поморие  Simple Smile
Биби и аз мия тефлона в миялната  Peace
ЛИНО и ДРУГИТЕ МАЙКИ,които живеете в ГЕРМАНИЯ,в кои хранителни магазини продават на ХИП пюрета,че мм ще ходи до там за 2,3 дена и да се възползвам да се заредим с пюренца и ако може да ми дадете линк с видовете пюренца,които се предлагат там, зеленчукови,местни и тн..че сега се снабдихме с такива от БГ,но знам ли може да има разлика смисъл да има видове,които в бг ги е нямало.Тук има на хип но за 8мес.2 вида за 10м/2 и за 12м/2 и товаа е ако щеш а на нестле и херо колкото искаш ама не искам такива.Има и други марки,но от тях ще се взимам,като напреднем в захранването и изключим евентуални алергии.
За специалния мъж,мисля,че попаднах на него преди 16год.и съм много щастлива,че той е мъжът сега на 8 февруари имаме годишнина  Heart Eyes
Това е от мен засега,отивам и аз да чистя,гладя и тн.....нямам сили вече тази домашна работа от както родих все не успявам да свърша всичко,и както казва моята приятелка къща не прегръща  Tired

# 27
  • Мнения: X
Марлииииииии, завид за румбата  Cry Cry кой модел взехте  Hug Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 29
Марли, честито ти супер помощник Flutter
Вг1, от 10 до 14 ги правих на пресекулки, докато мрънка замесих тестото, после го оставих да втаса, а с него е занимавах, започнах да ги точа той като заспя, после се събуди, аз не бях свършила та му говоря, взимам го от време на време, защото той не обича да стои много в леглото ooooh!
Екзо, ама разкошни сладури са момчетата ти Heart Eyes Да са ти живи и здрави Flutter
Деситка, това за лайката е много интересно, да му се не види, не знаех, че има връзка с АД Confused
Слънчо, тук няма много кафета като цяло, аз съм ходила само в едно кафе - нямам идея как се казва, със сини стъкла под Чепишев, нямам нито една приятелка в Бояна, а и винаги съм ходила на работа и не съм имала време за кафета по квартала, но сега с това майчинство - ще си наваксам и с разходки и с кафета Twisted Evil На центъра има Боянското ханче и една пицария, но не са удачни, така че оставям на теб да прецениш, ама виж Би-би май няма да ни остави да се видим двете по съседски, а и тя е съседка Flutter
Би-би, Росита е на центъра на Драгалевци, където си е от край време, те са под наем, а къщата е на една приятелка. А също Росита има и на Пушкин, в Павлово (по-близо ти е) щом ги харесваш:flutter:

# 29
  • Мнения: 24
БЕЛВЕРДЕ,и аз не знаех,но скоро попаднах на една статия,ако не се лъжа някой тук я беше публикувал,но може и да нее  newsm78  та там пишеше за захранването на деца с АД и се наблегна на това, кои храни да избягваме,лайка и копър бяха също споменати,като забранени а при нас точно,когато давах чая се появиха петната,известно време не давах нямаше нужда вече от него и преди месец реших да му слагам във водата защото не искаше чиста вода и хоп се появиха на корема петна,може и да греша не знам  Tired

Общи условия

Активация на акаунт