Нашето ДЕКЕМВРИЙЧЕ вече пакости прави,а мама се чуди как да оправи!

  • 29 467
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Уф с тези ясли/градини е голяма треска.

Ние не сме сложили последната ваксина - на  1 годинка, все сме болни, но това не ме притеснява. На пролет ще си ги наваксаме.

# 46
  • София
  • Мнения: 170
Момичета, ако имам регистрация от миналата година за ясла, трябва ли да правя нова ?  И приемат ли непроходили, защото моето момче не иска и гомързи да върви. Стабилен е, като се хване, но не се пуска да прави самостоятелни крачки. На 1.2 месеца е и вече взе да ми се свива под лъжичката.

# 47
  • София
  • Мнения: 104
Люби,благодаря за кафенцето Simple Smile.Сега точно и аз си пийвам моето.
Доколкото знам приемат непроходили дечица.Виждала съм как като са на двора в яслата леличките си ги държат на скута,докато другите обикалят.
Бибка,браво на момчето за избора му на прощъпулника.Наистина,както каза Люби,разностранен талант ще да е!
Днес на дневен ред ми е къщата.Хващам се малко да я вкарам в ред,че в последно време я бях занемарила.Като остане няколко дни без внимание  Wink и става лудница.

# 48
  • София
  • Мнения: 170
Аз съм била на 10 месеца, когато са ме пуснали на ясла и не съм можела да вървя, та другите деца са ме ползвали за конче:) Не знаех сега дали приемат така. Да правя ли нова регистрация? Макар, че с нашите мижави 8.1 не виждам голям шанс...

# 49
  • Мнения: 444
Няма нужда от нова регистрация, Етти Simple Smile Само си следи от сега нататък критерии, места и т.н. До на есен ще сте проходили, не се притеснявай. Иначе взимат непроходили дечица Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 170
Благодаря за отговорите  bouquet

# 51
  • Мнения: 1 884
Бибка-много са хубави дечицата,пу-пу-пу

явно ние само още не "сме се пуснали"сами-в смисъл ходим ,но за пръстчето на мама Rolling Eyesи днес нямаше такова мрънкане,явно не му се седи в количката и иска да ходим,ама ми е малко трудно с количка,чанта и зимно яке-та сме една картинка Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 104
При хубаво време продължава социализацията ни по детските площадки.Интересно ми е да я наблюдавам как се държи с други деца,не че много ги отрази днес Laughing.Напротив-юрна се извън площадката,да ходи по тревичката и накрая си я прибрах вкъщи кална като прасе.

# 53
  • Мнения: 31
vatzi а правиш ли масажи и гимнастика на Дани? На Йоан много му помогнаха масажите, които аз му правих по време на баня. Нищо специално. Разтривах му гърба, краката и ръцете.
Да, всяка вечер се масажираме,преди баня.Каквото и да наредя има начин подпирайки се да го стигне Simple Smile.Преди правеше по 1-2 крачки като го поставя на метър от мен,но сега сяда веднага и се смее,т.е измисли си игра Simple Smile

# 54
  • Мнения: 27
vatzi, не го мисли човека - когато е готов и има желание ще тръгне. Аз отдавна не правя масажи на Борис, та според мен това не е определящо.

Marsa, мойто синче също само по калната трева има мерак да върви. Явно новата настилка им е интересна. А за социализацията - Борис вчера се нахвърли с прегръдки и галене на една мома-наборка, а ние с майка й се заливахме от смях.

Благодаря за милите ви думи за гарджетата ми. Вчера като ви четях за темата за яслите се сетих да проверя ние докъде сме стигнали - накратко до под кривата круша. Шансове нула, но да са живи и здрави родителите на мъжа ми - обещаха ми хората да гледат малкия, че мисля малко по-раничко да се връщам на работа.

# 55
  • София
  • Мнения: 104
Вчера,покрай приятното време,реших да  пробвам малката с гърнето.Обух гащички и зачаках.Казвам и ,че трябва на гърнето да пишка и ака,ама не стана работата Laughing.Трябва постоянство,но и още не и е дошло времето,според мен.

# 56
  • Мнения: 6
Здравейте момичета, последния път, в който писах в тази тема, беше след като ме изписаха от болницата след раждането. При положение, че не пиша вече тук, съм на мнение, че информацията за мен от 1-ва страница е ненужна (бебе Александър  – 3,250кг., 50 см. на мама crazy_baby)
Моля да бъде изтрита!
Благодаря!   bouquet

# 57
  • Мнения: 444
Ще помоля всички, които искат да бъдат изтрити  да ми пишат лични съобщения, за да коригирам наведнъж темата. Казвайте и дата на раждане, че да откривам по-лесно данните Wink

# 58
  • Мнения: 444
Добро утро, мацки!  Hug
Пак се сдухва това време, а вече ми хареса да се мотаем по площадките. Ще трябва обаче да почакаме още месец поне... Нашето малко магаре сякаш е по-добре. Още кашля и има сополи, но са по-малко. Каката обаче точно в обратна посока действа.... Иначе вчера видях, че пробиват 4 зъба в устата на Лили и явно и това доста си я мъчи.
Усмихнат ден от нас!  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 506
И на мойто май ще му избива зъб, всичко хапе, сутринта даже го бях гушната (белким полежим малко) и той ми храна ръката и му захапа палеца с всичка сила! После пак ме дърпа, опитах се да напъхам неговата ръчичка да си захапе, за да разбере, че боли, ама то не е глупаво и ми захапа и показалеца  Crazy Като го приспивам пък ми хапе рамото, кракът ми се опита да захапе....
Днес много духа, ама пак ще поизлезем, че го дават да вали следващите дни. Дано скоро се стопли и не се разваля повече, че не го свърта вкъщи  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт