Настроението на жените..

  • 7 616
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Най загадъчното нещо в жените е тяхното настроение.
Как е възможно точно за секунди всичко в главата и да се преобърне  newsm78.. без никаква причина, просто настроението и се скапва !!!!  Rolling Eyes
На какво се дължи, кое и защо го провокира.. както си се весели, така след малко започва да плаче????  Shocked
А ся де.. сякаш е като прогнозата за времето.. временно преобладаваща облачност.  Laughing
Дайте да си поговорим за настроението на жените.. кое го подобрява и кое го съсипва.
Опитвам се отдавна да си отговоря на тези въпроси, и не стигам до логично обяснение.  Laughing

Щях да поставя темата в СО, но повечето нямат необходимият брой постове и няма начин да се включат в темата.

Скрит текст:

















Желателно е темата да не се взима на сериозно.. нека има шеговит тон.  Hug

# 1
  • Мнения: 64
Хубаво е да си Жена докато не започнеш да кървиш като заклана и настроението да ти се мени през 10 секунди! Wink
Нямам никакво обяснение. Просто е така Sad

# 2
  • Мнения: X
Соте, не само настроението, много неща при жените, за вас мъжете ще си останат загадка.
За някои от тези неща трябва да сте благодарни.

Не ви е дадено обаче да го разберете и да ти кажа, по-добре е да си останете така - неразбрали.

# 3
  • Мнения: 1 289
Винаги си има причина за промяната на настроението. Поне при мен.

# 4
  • Мнения: 135

Соте, не само настроението, много неща при жените, за вас мъжете ще си останат загадка.
За някои от тези неща трябва да сте благодарни.

Не ви е дадено обаче да го разберете и да ти кажа, по-добре е да си останете така - неразбрали.

Абсолютна загадка си остава в доста положения.  Laughing
Благодарни сме разбира се.. но ще бъдем още по благодарни ако можехме поне малко да ви разберем.  Hug
Само че buttinsky, не ти ли се струва че ви се иска да ви разбираме.. но по никакъв начин не показвате как ???  newsm78
Ами, имам чувството че от нас мъжете, се очаква да разбираме и разгадаваме вашето настроение.. само че е невъзможно в повечето случаи.
Както си стоите мирно и тихо.. така за миг сте способни да избухнете  Laughing.. последствията са непредвидими.  Laughing
Добре че намирам утеха в рибарското си хоби.  Mr. Green

# 5
  • Мнения: X
Някои неща няма как да ги почувствате, а с обяснения не става.
Но по-добре, че не можете, защото не се знае дали бихте се разминали само с промяна на настроенията.

Когато пък въпросът опира до хормони, дори и да ви се обясни, пак няма да го схванете. На мен самата понякога ми е било трудно да си обясня, защо съм се държала по определен начин и разумно обяснение не съм открила за себе си, камо ли пък за мъжа ми.
Просто приемете, че понякога от вас се иска само да изслушате и съпреживеете доколкото можете, без да търсите решение за ситиуацията. Ако смятате пък, че ви идва нагорно, изведете кучето на разходка или отидете за риба. Някоя приятелка би свършила по-добра работа в определени неспасяеми ситуации.

И мен понякога ме дразни, че мъжът ми не споделя, когато е в криво настроение и предпочита да си го излее като например отиде да блъска или бачка, но такова е положението- различни сме.
Ако пък беше някой мрънкялник все да ми реве и да ми се оплаква ( както ми се е случвало с един другар преди), съвсем не бих могла да го изтрая.
МисълтЪт ми е, че това, че сме различни съвсем не е случайно - добре е , че е така.

# 6
  • Мнения: 8 879
Като цяло има една категория хора - и мъже, и жени, които генерално са недоволни и кисели от живота си, та тяхното настроение винаги е лабилно.

Конкретно за жените - смятам, че вглеждането и вживяването в детайли е част от причината. Просто дамите имат способността да си създават разни въображаеми образи, сценарии, картинки в главите си и в момента, в който реалната ситуация не съвпадне с очакванията, се получава разочарование и промяна на моментното настроение. Това особено в отношенията с противоположния пол.

При мен също понякога има кофти настроения, но точно тогава хич не искам да ме разбира човека до мен, да проявява излишно внимание и да ме разпитва какво ми е. Предпочитам да ме остави на спокойствие, защото в противен случай ми действа още по-изнервящо. Като цяло съм в графата темерут и не изисквам безусловно внимание и грижа  Laughing

# 7
  • Мнения: 4 569
Соте, от хормоните е.  Mr. Green Тоест няма как да се промени бързата смяна на настроението.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 135
Хубави постове сте написали.  Hug
Добре де.. но ние също страдаме от вашето настроение.  Rolling Eyes
Влияем се яко.. хубаво, хормоните са виновни, ама ние какво сме виновни за да си настройваме часовниците според вашето настроение  Thinking.. ако не го направим, кофти.. ма то и да го направим, пак кофти.  Mr. Green

Ето един начин за подобряване на вашето настроение  Mr. Green.. цъкPeace

# 9
  • Мнения: X
Хахах,
Криво ли ти е?
Духай го!
Ти показа ли я тази статийка на жена си, Соте?

Мисля, че ако го направиш, ще изпиташ кулминацията в настроението и  Laughing

# 10
  • Мнения: 4 569
Аааа, Соте, това линка подобрява вашето настроение, не нашето.  Stop

# 11
  • Мнения: 135

Ти показа ли я тази статийка на жена си, Соте?

Мисля, че ако го направиш, ще изпиташ кулминацията в настроението и  Laughing

Изсмя се точно като теб  Laughing.. и си отнесох въдицата набързо къде реката...  Joy.. щото можеше да си остана и без някои налични органи.  Laughing


Аааа, Соте, това линка подобрява вашето настроение, не нашето.  Stop

Съгласен съм  Laughing.. само дето е написали че и вашето ставало по добро.. но не ми стиска да пробвам като е в лошо настроение.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: X
Ами виж сега, то зависи до каква степен си изперкал. Може и да помогне пък.
Онези дами, на които фелациото им е нещо като хоби, обикновено имат един такъв леко малоумно-щастлив вид. И като се замисля, нужна си е доза щастие, за това задание. Не искам изобщо да си представям как би изглеждала някаква измъчено-депресарска свирка.
Такова нещо ако можеш да направиш със сълзи на очи и с буца заседнала в гърлото, направо медал трябва да получиш.

# 13
  • Мнения: 135

Такова нещо ако можеш да направиш със сълзи на очи и с буца заседнала в гърлото, направо медал трябва да получиш.

Абсолютно точно buttinskyPeace
Да не мислиш че аз в подобни мигове бих го допуснал, няма начин просто.. още не съм изперкал достатъчно.  Laughing

# 14
  • Мнения: 755
Най загадъчното нещо в жените е тяхното настроение.
Как е възможно точно за секунди всичко в главата и да се преобърне  newsm78.. без никаква причина, просто настроението и се скапва !!!!  Rolling Eyes
На какво се дължи, кое и защо го провокира.. както си се весели, така след малко започва да плаче????  Shocked
А ся де.. сякаш е като прогнозата за времето.. временно преобладаваща облачност.  Laughing
Дайте да си поговорим за настроението на жените.. кое го подобрява и кое го съсипва.
Опитвам се отдавна да си отговоря на тези въпроси, и не стигам до логично обяснение.  Laughing

Щях да поставя темата в СО, но повечето нямат необходимият брой постове и няма начин да се включат в темата.

Скрит текст:

















Желателно е темата да не се взима на сериозно.. нека има шеговит тон.  Hug



Ах, жените, без нас не можете, а всъщност понякога ви се иска.... и ние сме така. Laughing Хормони, лудост и много суета. Това сме ние - хубави или лоши- жени сме ще ни го простите.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт