Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 29
Трини, получих смс-а, но нямаше как да дойда Confused А и сме още болни Tired

# 436
  • Мнения: 59
Ехх и мен как ми се идваше... Биби, ще ни дадеш ли последен шанс другата седмица? Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

# 437
  • Мнения: 82
Еееее Белверде, незнаех че сте болни:( оправяйте се бързо и другата седмица на линия Hug

Елси, за Биби незнам, но аз ще ви дам втори шанс Heart Eyes

# 438
  • Мнения: 5
Тринитииии, пускай и на мен смс Sad Нямам никакво време за форума и не съм в час с четенето, не ме забравяйтееееееееееееее Hug Hug Hug Praynig

# 439
  • Мнения: 57
Simple Smile пуснала съм коментара във фейсбук с цел преброяване на желаещите (с идеята, че може не всички да проверяват темата), но пък ще замоля и тези, които четат тук и имст фейсбук да коментират там - целта е да направя (може и друг да го направи) нова скрита група или събитие и там персонално всеки ще се добави. Така дори да нямате време за друго ще ви излиза "нотификейшънче" и ще сте информирани : Mr. Green

# 440
  • София
  • Мнения: 29
За утре сме се разбрали със Слънчо да се видим в 13ч,. в Южния, знаете къде - от към Нишава Mr. Green Много ще се радвам и други да се присъединят, дават го времето вече да е доста по-топло и приятно, така че тази седмица трябва да си наваксаме със срещите Crazy

# 441
  • Мнения: 82
За утре сме се разбрали със Слънчо да се видим в 13ч,. в Южния, знаете къде - от към Нишава Mr. Green Много ще се радвам и други да се присъединят, дават го времето вече да е доста по-топло и приятно, така че тази седмица трябва да си наваксаме със срещите Crazy
А някой иска ли 1-са смяна от 10:30-11???

# 442
  • Мнения: 82
Айде и тук-10:30-11 Южен парк днес!;)

# 443
  • Мнения: 5
Среща днес Южен парк към 14.

# 444
  • Мнения: 10 880
Среща днес Южен парк към 14.
Чудесно, ще се опитам да дойда. Тъкмо ще ти донеса списанието най-сетне, което ми напомня, че трябва да го открия, че последният ми спомен е, как го скрих от маймунката  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт