КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 561
  • 786
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Без значение, въпросите ми са общи Simple Smile

# 136
  • Мнения: 4 936
Не съм чувала, а и е доста скъпо удоволствие

# 137
  • Мнения: 2 037
В НСА има игрище за голф. Преди време обучаваха деца безплатно.
Само не ме питайте за подробности, мина време оттогава.
Теренът е в задната част на комплекса, вход от бул. "Климент Охридски"

# 138
  • Мнения: 713
Лятото минават в друг режим - ще имат повече ОФП  Peace 7-годишните са основно в 2 гр.-и - начинаещи и напреднали; дъщеря ме е във вторите, тренират вс. ден без събота и неделя от 16 до 19 часа. От следващата седмица обаче минават сутрин. Засега са обявени официално само часовете на начинаещите - пон.-ср. вкл. от 9 до 10:30 часа, но ще ги смесват (освен в залата, ще ходят да тичат и на ст. Раковски; а и в момента има междинни гр.-и - минимумът е по 1 ч. 3 п. седмично, но има и деца по 2 или 3 часа 3 п. седмично). Залата няма да затваря цяло лято. Треньорките ги има още на първа стр. в сайта: Ръководство Wink Телефонът също на Контакти  Simple Smile Треньорките всичките са добри (можеш да ги видиш в нета), но коя ще е на работа точно в този период и при коя ще ви разпределят не мога да ти кажа  Hug

P. S.: Линковете водят към заглавната стр., явно така е направен сайтът, ще трябва ти да си цъкнеш  Sunglasses


Много благодаря за отговора! Успех на дъщеричката ти!
Може да се видим следващия месец  в залата, макар че ние сме за начинаещите Simple Smile

# 139
  • София
  • Мнения: 6 260
В НСА има игрище за голф. Преди време обучаваха деца безплатно.
Само не ме питайте за подробности, мина време оттогава.
Теренът е в задната част на комплекса, вход от бул. "Климент Охридски"

Има и миниголф за деца  Peace Имена обаче не помня, засякохме ги с каката на едно изложение 2011 г. (Експо4кидс), на нея определено й хареса - имаше разни тунелчета, лабиринтчета и стъпалца...

Лятото минават в друг режим - ще имат повече ОФП  Peace 7-годишните са основно в 2 гр.-и - начинаещи и напреднали; дъщеря ме е във вторите, тренират вс. ден без събота и неделя от 16 до 19 часа. От следващата седмица обаче минават сутрин. Засега са обявени официално само часовете на начинаещите - пон.-ср. вкл. от 9 до 10:30 часа, но ще ги смесват (освен в залата, ще ходят да тичат и на ст. Раковски; а и в момента има междинни гр.-и - минимумът е по 1 ч. 3 п. седмично, но има и деца по 2 или 3 часа 3 п. седмично). Залата няма да затваря цяло лято. Треньорките ги има още на първа стр. в сайта: Ръководство Wink Телефонът също на Контакти   Simple Smile Треньорките всичките са добри (можеш да ги видиш в нета), но коя ще е на работа точно в този период и при коя ще ви разпределят не мога да ти кажа  Hug

P. S.: Линковете водят към заглавната стр., явно така е направен сайтът, ще трябва ти да си цъкнеш  Sunglasses


Много благодаря за отговора! Успех на дъщеричката ти!
Може да се видим следващия месец  в залата, макар че ние сме за начинаещите Simple Smile

 Hug

# 140
  • Мнения: 67
Много бих искала да споделя една информация с вас!
Данни от социологическо проучване проведено върху родителите на деца на възраст 7-11 години, свързано с гръбначните изкривявания в детска възраст сочат, че:

87% от родителите отбелязват, че знаят какво означава ГИ (гръбначно изкривяване) в детска възраст;
70% от родителите споделят, че са запознати с медицинските последствия от ГИ в детска възраст;
71% не са изследвали децата си при специалист;
98% смятат, че е необходимо да се провеждат годишни профилактични прегледи;
95% смятат, че трябва да се провеждат занимания по изправителна гимнастика в училищата;

Любопитно ми е какво мислите!

# 141
  • Мнения: 15 379
Маруся, % не са верни. Много родители са изключително здравно непросветени  - и по отношение на децата си, и по отношение на себе си.

# 142
  • Мнения: 67
Маруся, % не са верни. Много родители са изключително здравно непросветени  - и по отношение на децата си, и по отношение на себе си.
Бих искала да кажа, че процентите са верни. Това са отговорите, които дадоха самите родители на 82 деца от 2 столични училища. Аз самата проведох проучване по темата, при спазени всички изисквания за социологическо проучване. Това са част от данните, които на практика си противоречат с действителността за съжаление. Смятам, че си права, но как да убедиш някого в нещо, за което той смята, че е компетентен!

# 143
  • София
  • Мнения: 1 057
Бих искала да кажа, че процентите са верни. Това са отговорите, които дадоха самите родители на 82 деца от 2 столични училища. Аз самата проведох проучване по темата, при спазени всички изисквания за социологическо проучване. Това са част от данните, които на практика си противоречат с действителността за съжаление. Смятам, че си права, но как да убедиш някого в нещо, за което той смята, че е компетентен!

Надявам се, че не сте влязла в темата, за да рекламирате занимания по изправителна гимнастика. Защото написаното от Вас силно наподобява реклама. Видях, че сте отворили тема в подфорум "Здравословни проблеми", дайте линк към нея и там запознайте аудиторията с Вашите изследвания и открития. Нищо лично. Предполагам, че ще е интересно на заинтересованите.

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 08:58 от Lukasa & Te

# 144
  • Мнения: 67
Бих искала да кажа, че процентите са верни. Това са отговорите, които дадоха самите родители на 82 деца от 2 столични училища. Аз самата проведох проучване по темата, при спазени всички изисквания за социологическо проучване. Това са част от данните, които на практика си противоречат с действителността за съжаление. Смятам, че си права, но как да убедиш някого в нещо, за което той смята, че е компетентен!

Надявам се, че не сте влязла в темата, за да рекламирате занимания по изправителна гимнастика. Защото написаното от Вас силно наподобява реклама. Видях, че сте отворили тема в подфорум "Здравословни проблеми", дайте линк към нея и там запознайте аудиторията с Вашите изследвания и открития. Нищо лично. Предполагам, че ще е интересно на заинтересованите.
Здравейте, идеята да пусна тема на подобна тематика е породена от неглижирането на проблема както на институционално, така и на индивидуално ниво. Аз самата съм майка на дете с подобен проблем и смятам, че организирането и разпространението на подобна информация би помогнало на заинтересованите родители.

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Имате ли впечатления от летните школи при Малееви?

# 146
  • Мнения: 863
Къде мога да погледна възможностите за детски спорт в Бургас?Преди сякаш съм попадала на едни списък с разни школи по градове,но сега нещо не мога да го намеря...Някой може ли да помогне?Благодаря предварително!!!   bouquet

# 147
  • Мнения: 363
това получих по мейла, много моля не правя рекклама, само споделям Simple Smile

http://us5.campaign-archive1.com/?u=7115cf538e9e4db749ebe2084&am … &e=a94c0e10c3

# 148
  • София
  • Мнения: 847
Имате ли впечатления от летните школи при Малееви?

Дъщеря ми ги посещава трета година, много е доволна и ходи с огромно удоволствие. Тя обаче е от усилено трениращите тенис и има интерес. Знам, че им организират и други игри - скуош, обща физическа подготовка, говорят си за опазване на природата и здравословен начин на живот, самата обстановка също е приятна. Насърчават ги да пият от филтрираната вода на комплекса и да не си купуват и такива неща.

# 149
  • Мнения: 2 037
Къде мога да погледна възможностите за детски спорт в Бургас?Преди сякаш съм попадала на едни списък с разни школи по градове,но сега нещо не мога да го намеря...Някой може ли да помогне?Благодаря предварително!!!   bouquet

На първа страница има линк към http://www.kidssports.bg/, където можеш да търсиш по градове.

Общи условия

Активация на акаунт