КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 493
  • 786
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 204
И аз се интересувам за футбол, но в Локомотив СФ ни е най-удобно.
Знаете ли как е там школата, треньорите? Има някакъв списък с имена на треньори по набори в сайта. Ще се обадя да питам, но ако имате инфо, ще ми е полезно.
  bouquet


Не се сещам нищо конкретно за Локото. Ти за кой набор се интересуваш?
Щом ви е удобно отидете и пробвайте.

# 391
  • София
  • Мнения: 2 271
Малкият е набор 2005, но и батко му иска да ходи - 1998 г. та ще разговарям с двама треньори, защото не вярвам да ги води един и същи.
Иначе аз ще ходя до Локото и ще говоря с тях. Просто исках да събера предварителна информация от първа ръка  Simple Smile
Опасявам се, че точно сега не записват нови деца, а сега ще е най-подходящо да пробваме, дали им харесва...

# 392
  • Мнения: 74
Бях записала сина ми на футбол в Раковски преди време... Базата беше под всякаква критика, макар че треньорът Здравков беше много свестен човек. Помня, че веднъж влизах и видях счупени душове, обърнати пейки, миришеше лошо и се хванах за главата. Между другото нямаха пари за екипи - разделяха се на по 10 човека едните голи до кръста, другите по фланелки за да се различават.

# 393
  • София
  • Мнения: 2 271
Ходих поне 5 пъти до Локомотив да търся треньора на набор '98 Shocked
Единя път го нямаше треньора, после нямаше никой, после ми казаха да звънна на стационарния в администрацията, но 2 дни никой не вдигна и накрая ме упътиха къде да намеря треньора - на стадиона в Требич  ooooh!
Ходих и до там - тъкмо имаше тренировка. Приближих се, извиках го да говорим за записване на дете, той се врътна демонстративно с гръб към мен и каза "Ще чакате, сега имам работа!"  newsm78
Направо се втрещих - дори не можах да го попитам до кога трябва да чакам или кога мога да дойда пак да говорим, или пък да ми даде телефон да му се обадя.
Абе пълен простак...

Иначе наистина е голяма мизерия по тези стадиони. Докато обикалях из катакомбите да търся някой, ми направи впечатление мухъла по тавана и миризмата на старо, застояло и прашно.

# 394
  • Мнения: 74

Иначе наистина е голяма мизерия по тези стадиони. Докато обикалях из катакомбите да търся някой, ми направи впечатление мухъла по тавана и миризмата на старо, застояло и прашно.

Българска работа миличка Simple Smile няма спасение

# 395
  • Мнения: 4 204
Има нови и поддържани бази, но в други райони.

# 396
  • Мнения: 5 234
Моята искала да спортува нещо с тичане. Моля дайте насоки, препоръки за жк Младост или центъра!

# 397
  • София
  • Мнения: 6 259
Моята искала да спортува нещо с тичане. Моля дайте насоки, препоръки за жк Младост или центъра!

Лека атлетика на стадион "В. Левски"  Peace Залата е след ремонт от мин. г. - минаваха през класа на каката да си подбират деца, треньорката беше мн. симпатична.

# 398
  • Мнения: 5 234
Мерси. Имаш ли координати?

# 399
  • София
  • Мнения: 6 259
Мерси. Имаш ли координати?

Не-е, не взех диплянка, защото каката е състезателка в друг вид спорт, а малкият е още малък  Simple Smile за спорт  Peace

# 400
  • Мнения: 5 234
Благодаря ти. Ще проуча възможностите, там май са повечко школите. Ще се радвам да намеря добър, препоръчан треньор/школа и да е в удобно време.

# 401
  • София
  • Мнения: 6 259
Благодаря ти. Ще проуча възможностите, там май са повечко школите. Ще се радвам да намеря добър, препоръчан треньор/школа и да е в удобно време.

Абе, сигурно не е било "Левски", защото щях да го запомня  Grinning Върти ми се "Академик", ама пък защо поне леката им атлетика да не е на техните стадиони... Сега ще погледна в нета дали ще ми "присветне" от някоя обява (треньорката наистина беше мн. симпатична; то не е гаранция, че е в същия клуб още, де).

P. S.: Клубът на В. Левски още не съм го намерила, но попаднах на това: Ивет Лалова Спринт Академи  Peace

Последна редакция: вт, 05 авг 2014, 06:33 от Спящата

# 402
  • Мнения: 1 354
Синът ми тренира футбол 2 пъти седмично в ДАФ
Много сме доволни  Hug

# 403
  • Мнения: 6 535
момичета, дъщеря ми е на 3.5 г. иска да се занимава с художествена гимнастика. решихме да погледаме и отидохме в клуб "нео" в люлин 7. малката даже се включи, хареса треньорката и децата. но... на мен не ми хареса  Embarassed децата са от 4 до 9 годишни в 1 група, не посещават редовно, а по-скоро за раздвижване, и нивото като цяло е доста далеч от "истинската" художествена гимнастика, каквато тренирахме преди 100 години.
моля ако може да ми препоръчате друго място за трениране на художествена гимнастика за начинаещо момиченце в района на люлин, красна поляна или овча купел.

# 404
  • София
  • Мнения: 7 023
Има нови и поддържани бази, но в други райони.
Може ли координати, моля?

Общи условия

Активация на акаунт