На море в Турция - тема 22

  • 80 249
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
 liv1892 Здравейте може ли и за нас малко инфо .Явно сте много на ясно с нещата за което много благодаря предварително !!!  bouquet
Интересува ме Бодрум Холидей Спа -5  smile3525

# 736
  • Мнения: 262
Предполагам,че ще има доста въпроси към мен след инфотура ни-Айвълък,Кушадъсъ,Дидим,Чешме, и усещам че става доста досадно само мои постове да има в темата,затова ще помоля да ми пишете на лични. На всеки ще му бъде отговорено,стига да да имам лична представа от интересуващия го хотел. Желая на всички страхотно лято и успешни почивки. Peace

# 737
  • Мнения: 14
Предполагам,че ще има доста въпроси към мен след инфотура ни-Айвълък,Кушадъсъ,Дидим,Чешме, и усещам че става доста досадно само мои постове да има в темата,затова ще помоля да ми пишете на лични. На всеки ще му бъде отговорено,стига да да имам лична представа от интересуващия го хотел. Желая на всички страхотно лято и успешни почивки. Peace

Здравей liv1892, и благодаря много за цялата полезна информация!!! Аз не мисля, че на някого ще му  е досадно да чете отговори на чужди въпроси, напротив, много е интересно дори и от гледна точка на това, че могат да се събират идеи не само за това лято, а и за догодина! Да сме живи и здрави, разбира се, но тъй като голяма част от нас вече имат резервации за сезон 2013, трупаме инфо за бъдещо използване! Simple Smile

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
Предполагам,че ще има доста въпроси към мен след инфотура ни-Айвълък,Кушадъсъ,Дидим,Чешме, и усещам че става доста досадно само мои постове да има в темата,затова ще помоля да ми пишете на лични. На всеки ще му бъде отговорено,стига да да имам лична представа от интересуващия го хотел. Желая на всички страхотно лято и успешни почивки. Peace

Здравей liv1892, и благодаря много за цялата полезна информация!!! Аз не мисля, че на някого ще му  е досадно да чете отговори на чужди въпроси, напротив, много е интересно дори и от гледна точка на това, че могат да се събират идеи не само за това лято, а и за догодина! Да сме живи и здрави, разбира се, но тъй като голяма част от нас вече имат резервации за сезон 2013, трупаме инфо за бъдещо използване! Simple Smile


 Peace+1

# 739
  • София
  • Мнения: 3 611
Предполагам,че ще има доста въпроси към мен след инфотура ни-Айвълък,Кушадъсъ,Дидим,Чешме, и усещам че става доста досадно само мои постове да има в темата,затова ще помоля да ми пишете на лични. На всеки ще му бъде отговорено,стига да да имам лична представа от интересуващия го хотел. Желая на всички страхотно лято и успешни почивки. Peace

Здравей liv1892, и благодаря много за цялата полезна информация!!! Аз не мисля, че на някого ще му  е досадно да чете отговори на чужди въпроси, напротив, много е интересно дори и от гледна точка на това, че могат да се събират идеи не само за това лято, а и за догодина! Да сме живи и здрави, разбира се, но тъй като голяма част от нас вече имат резервации за сезон 2013, трупаме инфо за бъдещо използване! Simple Smile
+1 . Peace Информацията е много ценна за всички и никой няма да има нищо против нея. Всеки иска да смени хотела от миналата година, да отиде на ново място, без да пада надолу в качеството, но и да  се движи в определен ценови диапазон, какъвто може да си позволи.  Едва ли има  много хора, които да са наясно с всички хотели (или почти всички) в турските курорти. Ще се радваме на постовете. Полезни са за нас. Благодаря!  Hug

# 740
  • Мнения: 2 134
Предполагам,че ще има доста въпроси към мен след инфотура ни-Айвълък,Кушадъсъ,Дидим,Чешме, и усещам че става доста досадно само мои постове да има в темата,затова ще помоля да ми пишете на лични. На всеки ще му бъде отговорено,стига да да имам лична представа от интересуващия го хотел. Желая на всички страхотно лято и успешни почивки. Peace

Здравей liv1892, и благодаря много за цялата полезна информация!!! Аз не мисля, че на някого ще му  е досадно да чете отговори на чужди въпроси, напротив, много е интересно дори и от гледна точка на това, че могат да се събират идеи не само за това лято, а и за догодина! Да сме живи и здрави, разбира се, но тъй като голяма част от нас вече имат резервации за сезон 2013, трупаме инфо за бъдещо използване! Simple Smile
+1 . Peace Информацията е много ценна за всички и никой няма да има нищо против нея. Всеки иска да смени хотела от миналата година, да отиде на ново място, без да пада надолу в качеството, но и да  се движи в определен ценови диапазон, какъвто може да си позволи.  Едва ли има  много хора, които да са наясно с всички хотели (или почти всички) в турските курорти. Ще се радваме на постовете. Полезни са за нас. Благодаря!  Hug
1 Peace Никакви ЛС - темата е за всички ,а информацията е полезна.

# 741
  • Мнения: 60
Благодаря ви за споделеното за „Виста Хил“.След Айвалък съм сигурна,че ще ни хареса.
Останах с впечатлението,че сте доволни.
   Както пишете - плажът е уникален,а аз допълвам - и не поддържан.А на Виста Хийл - е платформа. Това,на което държа е пясъчен плаж, море без камъни и хотел на първа лийния.
 Новия хотел - за 1.06 ще е готов !
Правилно сте разбрали!Надявам се да остана доволна от „Виста Хил“.За внука ще има достатъчно басейни и анимация.Надявам се на по-добро обслужване,сравнено с „Буюк Берк“.Плажът на Айвалък
е пясък,чиста вода,но студена.Ходихме края на юни,края на август,началото на септември-все студена.

# 742
  • Мнения: 1 525
Моля, споделяйте тук!
На всички ще ни е полезно и интересно да прочетем за хотелите нова информация.

# 743
  • Мнения: 2 134
Виолета Милева, за съ.аление Айвалък ме загубиха като клиент.
Нивото всяка година пада.(Берк) Забелязахте ли разлика от преди

# 744
  • Мнения: 262
Относно Айвълък да кажа и моето мнение отпреди няколко дни. Двата хотела които ми харесаха бяха:Cinar -4* и Grand Temizel -5*. Първият е в момента в ремонт,строи се втори корпус,който юни трябва да е готов, а е още на груб строеж.Вторият си е класа,който е ходил ще ме разбере. Другите 5 хотела които гледахме :Grand Milano,Halic Park,Ayvalik Beach,Kalif, и особено Olivera ме разочароваха.Като цяло Айвълък е подходящ за спокойна почивка,би се харесал на средна и нагоре възрастова група. Със сигурност Айвалък не е моя курорт.

# 745
  • Мнения: 60
Виолета Милева, за съ.аление Айвалък ме загубиха като клиент.
Нивото всяка година пада.(Берк) Забелязахте ли разлика от преди
Напълно съм съгласна!По тази причина ние също приключихме с Айвалък.От 21.06. ще бъдем във„Виста
Хил“.Следя с голямо внимание мненията за хотелите и събирам информация за следващото лято.
Може би Дедим.Ние сме с внука ,който е на 8г.и за 4 г. ще бъде с нас в Турция.

# 746
  • Мнения: 141
Сладури, заповядайте в новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=716225.new#new

 welcome

Общи условия

Активация на акаунт