На море в Турция - тема 22

  • 80 241
  • 746
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 24
Ние резервирахме за Батихан от 22.06. Има ли някой от тази дата?
Може да пътуваме заедно. Ние сме от същата дата в Paloma Club Sultan в Йоздере. Hug
Миналата година бяхме в Батихан и останахме много доволни. Peace


С коя фирма пътувате? Ние сме с Дорис.

# 106
  • Мнения: 3 014
Нещо за Flora Suites в Кушадасъ? До сега не съм почивала в турция и ми е притеснено? Знаете ли нещо - четох отзиви
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297972-d1144130-Reviews … ast.html#REVIEWS- англичаните са потресени (те май само занят да се тресат отвсякъде) , на останалите им харесва?!?

Ами то има само 30 ревюта - стари са - от 2011 и 2010 и нататък. От миналата година има 2 - положителни - от БГ и от Грузия. Плажът не е хубав, вижда се на снимките и е далече - имало шатъл, не мога да преценя колко е голям басейна. Не знам на каква цена се предлага тук, но може и да се огледате за нещо по-добро.

# 107
  • Мнения: 71
Ние резервирахме за Батихан от 22.06. Има ли някой от тази дата?
Може да пътуваме заедно. Ние сме от същата дата в Paloma Club Sultan в Йоздере. Hug
Миналата година бяхме в Батихан и останахме много доволни. Peace


С коя фирма пътувате? Ние сме с Дорис.
Ние сме с Касиа Тур, но те нямат собствен транспорт и ползват и автобусите на Дорис. Така, че е много вероятно да пътуваме заедно. Simple Smile

# 108
  • Мнения: 11 053
Fur4i,
водата в Бодрум за мен е студена винаги, заради теченията (нищо общо с чая, който е около Анталия и Кемер; да не говорим, че отсреща на о-в Кос, който е на 9 мили от Бодрум само, е сигурно 5 градуса по-висока температурата на морската вода). Възможно е да има леки разлики в различните части на полуострова - в зависимост от това, къде ви е хотелът.

Но времето ще е идеално в края на май и вероятно на басейните ще ви е добре.

# 109
  • Мнения: 24
Ние резервирахме за Батихан от 22.06. Има ли някой от тази дата?
Може да пътуваме заедно. Ние сме от същата дата в Paloma Club Sultan в Йоздере. Hug
Миналата година бяхме в Батихан и останахме много доволни. Peace


С коя фирма пътувате? Ние сме с Дорис.
Ние сме с Касиа Тур, но те нямат собствен транспорт и ползват и автобусите на Дорис. Така, че е много вероятно да пътуваме заедно. Simple Smile

Наистина има такава вероятност. Ще се радвам  Simple Smile

# 110
  • Мнения: 71
С коя фирма пътувате? Ние сме с Дорис.

Ние сме с Касиа Тур, но те нямат собствен транспорт и ползват и автобусите на Дорис. Така, че е много вероятно да пътуваме заедно. Simple Smile

Наистина има такава вероятност. Ще се радвам  Simple Smile
Ние също. Hug
Лесни сме за разпознаване. Ще се качим от Шел Пазарджик-Юг. Мама, каката и малкият мъж - къдрави,
особено тинейджърката - руса, на ситни жужери. Таткото - солиден. Grinning

# 111
  • Мнения: 71
и аз имах някакви намерения да почивам една седмица в турция през септември,но се зачетох в началото на темата и  открих че е руска колония по турското крайбрежие,

виждала съм руските туристи в египет и....не искам повече да ги срещам, даже египтяните искаха да избягат от резорта,толкова бяха непоносими:вечно пияни,нахални и страшно невъзпитани .
жалко,бях си харесала един много хубав хотел Амара нещо си се казва
приемам мнения и препоръки за хотели  твърдящи противното, зоната е без значение.
В Батихан, миналата година имаше само 2 руски семейства и нито един румънец. Simple Smile

# 112
  • Мнения: 71
Здравейте!
Пиша тук за първи път. До сега, с мъж ми сме почивали къде ли не, но нито веднъж в Турция. Тази година реших да "разчупим" малко и да променим дестинацийте. Естествено, ще се обърнем към агенция, но ми се искаше мнение от първо лице. Отделно, нямам доверие на сайтовете - там всичко е прекрасно.
Търся малък, луксозен, бутиков хотел /не си падаме по големите комплекси/, на брега на морето, с басейн, но и с пясъчен плаж. Колкото повече глезотийки има, толкова по-добре.
Ще ви бъда много благодарна, ако ми препоръчате нещо подходящо!   bouquet

Виж и това http://www.beleksensimar.com/  Heart Eyes

# 113
  • Мнения: 42
Благодаря за новата тема, kork тъкмо ше изкажеш впечатления от Pine Bay ние ще почиваме там септември като вас в клубна стая. Дано всички почиващи тази година в Турция изкараме незабравими почивки Hug

# 114
  • Мнения: 138
Благодаря за новата тема, kork тъкмо ше изкажеш впечатления от Pine Bay ние ще почиваме там септември като вас в клубна стая. Дано всички почиващи тази година в Турция изкараме незабравими почивки Hug
Ние сме от 14.06.13г. веднага щом дъщеря ми свърши училище. Ще пиша, като се върнем, за всички, които се интересуват как е в Pine Bay тази година.

# 115
  • Мнения: 25
Някой да има впечатления за  IC SANTAI FAMILY RESORT 5*,Belek,моля който е бил там да сподели

# 116
  • Мнения: 234
Имбат също ми харесва, но никъде не намерих коментари.
Изключително доволна от Имбат! Една от най-хубавите ми почивки в Турция беше там. Ако нещо по-конкретно те интересува питай!

# 117
  • Мнения: 25
 LETOONIA GOLF RESORT 5 *нещо за него някой да каже newsm12

# 118
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
Имбат също ми харесва, но никъде не намерих коментари.
Изключително доволна от Имбат! Една от най-хубавите ми почивки в Турция беше там. Ако нещо по-конкретно те интересува питай!
Има ли водни пързалки в басейна? Simple Smile

# 119
  • София
  • Мнения: 350
LETOONIA GOLF RESORT 5 *нещо за него някой да каже newsm12

Хотелът е много хубав. Стаите са малко поовехтяли, но всичко друго е на ниво.

Общи условия

Активация на акаунт