Некачествени отрови за мишки и плъхове!!!

  • 3 436
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, драги съфорумци! Преди почти 2 седмици в нашата кухня се настани мишка, ние сме на квартира в София и с моя приятел се опитвахме досега само с отрови да се справим с напастта. Тъй като отровите не подействаха, смятам, че производителите заблуждават потребителите и е редно да знаем кои отрови НЕ ДЕЙСТВАТ, защото страдат нашите домове и, най-вече, нерви. Та да започна с отровите, които пробвахме, аз взех Бромтокс - розово жито, на което пише, че едно хранене убива животното, като смъртта настъпва в рамките на 5-7 дни. След седмия ден, тъй като се виждаше, че мишката яде от житото и очевидно то не си свърши работата, минахме на Ратимор, купен заедно с Бромтокс и препоръчан от продавачката, това са розови пелети, при които смъртта настъпва отново след едно хранене и в рамките на 3-5 дни (отново написано на опаковката). Мишката си хапна и от пелетите. Е, днес е пети ден, а мишката, която трябваше да е на смъртен одър, препуска из нашата кухня и преди няколко часа ме докара почти до нервна криза, когато я видях. И Бромтокс и Ратимор ме подлъгаха, между другото и двете са в срок на годност. Те не се справиха с една мишка, камо ли с плъх. По-вероятно е домашните ви любимци да умрат от затлъстяване, отколкото да се отровят с гореспоменатите отрови. Днес сложихме капан - паничка със сиренце, а ако нощта не се хване, ще пробваме и с друг капан. Така че, драги съфорумци, ако знаете такива отрови, които всъщност НЕ СА отрови, тук е мястото да ги споделите, аз, а и други хора, ще сме Ви благодарни!

# 1
  • Мнения: 7 779
в една кофа сипи вода  повече от половината височина. ако имаш сложи сено да плува във водата. сядаш и чоплиш 1 пакетче със семки. ядките ги ядеш , а люспите ги меташ в кофата.
слагаш кофата в помещението при мишката. една дъска от земята до кофата за да може мишока да се качи по нея. заради сеното и семките ще се полакоми да ги опита и така ще цопне във водата. целта е да не може да излезне от кофата. на сутринта ще имате улов.

пп. по дъската може да сложите няколко цели семки. ще трябва да ги прежалите  Joy

# 2
  • Мнения: 1
Драги съфорумци, мишката се хвана в капана "паничка със сиренце, подпряна на орех" и вече не е сред нас  Simple Smile Съжалявам, че изгубих време и нерви с отрови, които само на име са такива. Трябваше да сложа капанче много по-рано. Успех в борбата с вредителите!

Общи условия

Активация на акаунт