VIP АГ Варна - 3

  • 108 617
  • 785
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 36
Здравейте да напиша и аз два реда
Имах уговорка за планово секцио на 20.02 при д-р Германов за 7етаж
Но на 13.02 вечерта по спешност ме приеха
Адски много съм доволна от
Анестезиолозите д-р Али и Николов
От всички акушерки и педиатри
На третия етаж бяхме на лампа виждах само млади момичета който гледат бебета с любов

# 706
  • Мнения: 1 391
При мен дистанционното за климатика беше в чекмеджето на нощното шкафче, но не се наложи да ползваме климатика, даже напротив с мацката до моята стая отваряхме вратите, за да разхлаждаме, че на моменти не се траеше от жега Simple Smile 
Положението при мен беше едно към едно

# 707
  • Мнения: 1 391
Някой не е ли случил на анестезиолога д-р Арнаудов май така беше. Много приятен . Много съм доволна. Просто питам защото все говорите за Али затова!

# 708
  • Мнения: 574
Д-р Арнаудов, този младичкия ли е? Аз не ги познавам другите анестезиолози, но първата вечер вече в моята стая мина на визитация, представи се с името си и каза, че е анестезиолог, но пусто аз не чух името.

# 709
  • Мнения: 4 005
Аз изобщо незнам при мен кой беше анестезиологът.Приеха ме по спешност и единтвеното на което държах е моят доктор да ме оперира.А за останалия персонал не ми дойде на ума да питам.
Анестезиологът беше много забавен,постоянно пускаше по някой лаф.Забелявах,че има татуйровки на врата.Ако някой ми каже как се казва ще съм много благодарна. Blush

# 710
  • Мнения: 1 391
Не е млад, може би около макс 60г.,  Не много висок, русоляв и голям шегаджия.  Благодарение на него, всичко за мен мина много спокойно. Много добре те предразполага. Абе сякаш ми влезе под кожата. Споделяше всичко което прави и нямаше време аз да влизам в някой филм и да се шашкам.

# 711
  • Мнения: 574
С татос на врата е д-р Али Simple Smile

# 712
  • Мнения: 25 736

Анестезиологът беше много забавен,постоянно пускаше по някой лаф.Забелявах,че има татуйровки на врата.Ако някой ми каже как се казва ще съм много благодарна. Blush
Доктор Али. Най добрия. Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 1 391
Еййййй видяхте ли, доктор Танев взе бялата лястовица за 2017.
Да му е честита!!!

# 714
  • Мнения: X
Страхотно!

# 715
  • Мнения: 25 736
Еййййй видяхте ли, доктор Танев взе бялата лястовица за 2017.
Да му е честита!!!
Абсолютно заслужено, най добрият е. Peace

# 716
  • Мнения: 574
От самото начало си знаех, че именно той ще грабне приза "Бяла лястовица" за 2017 г. Много се радвам за него, абсолютно си го заслужава Simple Smile България има нужда от повече Човеци, като д-р Танев Simple Smile

# 717
  • Мнения: 397
Да му е честита на д-р Танев "Бялата лястовица" заслужава я.

Аз имам въпрос към момичетата, които са раждали секцио взехте ли помпа за кърма с Вас в болницата?
Още не съм купила и и се чудя тъй като в край на сметка с моята палава мома ще ми се наложи да съм секцио съответно бебето в началото няма да е при мен, а аз отделно заради разни проблеми със щитовидната може да имам проблеми с кърменето и не знам и аз какво да правя.  newsm78

# 718
  • Мнения: 4 005
Според мен си вземете помпа,по възможност електрическа.При мен коластра тръгна на 3 ден след секцито,точно когато ми донесоха бебо обаче бях със запушени канали,гърдите ми изведнъж се препълниха а нищо не течеше от тях.Имах ръчна помпа,която не ми свърши никаква работа.В болницата имат хубава електрическа помпа на Медела и дават стерилни консумативи за нея но не се знае колко момичета ще има за изцеждане.Когато раждах аз постоянно се прехвърляше от стая в стая и трудно можех да се докопам до помпата.

Josefone,сега прочетох че имате проблеми със щитовидната и незнаете дали ще се получи кърменето.В такъв случай купуването на помпа за кърма ще е излишен разход.Може да изчакате да видите след раждането как ще е положението и ако има нужда някой приятел да ви донесе помпа.

Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 15:45 от *Steffie*

# 719
  • Варна
  • Мнения: 2 747
 Да се включа и аз да следя вече темата.
Аз все към Майчин дом клоня, ама то пък как един не ми каза " даааа отиди в Майчин дом , няма да съжаляваш" . Днес поредния лекар Д-р Христов ми прави феталната ехокардиография и ме разпитва къде ще раждам и ме насочи за АГ, щото там всичко било на ниво (без материалната база) , а Майчин дом било един скъп хотел...

Моя приятелка ражда преди 2 години при д-р Танев и още тогава уж щеше да се пенсионира.
Аз ще съм планово секцио по мед. причини сигурно и за него се ослушвам, ама да не вземе да се пенсионира до Юли месец и да се чудя кой да избирам Grinning
Някоя от родилите мами да е била с тромбофилия ?

Общи условия

Активация на акаунт