Домакини - първи сезон / пети епизод

  • 23 095
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Иначе,ангелче,съм имала връзка с такъв човек,много е трудно.Постоянно за пари се натякваше....
Трудно е, още повече при контраста с бившия ми - мъж, за който беше едва ли не непростима обида дори кафето да си платя. Винаги казваше, че е въпрос на чест дамата да не плаща... Но той е друга бира - възпитан и отгледан в едно друго време, когато е било нормално мъжа да е джентълмен и кавалер...
А на моичкия вече не знам кой му е проблема. Но определено се промени коренно като купихме апартамента. Ако знаех в какво ще се превърне никога не бих забременяла от него. Той просто вече не е човека, в който се влюбих...
Щеше да мрънка и винаги да натяква как, ако не той и неговите родители тя ще е нула.
Идея нямаш тази реплика колко пъти съм я чувала вече. Смешното е, че той ще е този, който ще е нула без мама и тати, защото аз винаги съм се справяла сама, а той не.

Извинявайте, няма да ви занимавам повече с моите глупости  Sad

# 31
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Иначе,ангелче,съм имала връзка с такъв човек,много е трудно.Постоянно за пари се натякваше....
Трудно е, още повече при контраста с бившия ми - мъж, за който беше едва ли не непростима обида дори кафето да си платя. Винаги казваше, че е въпрос на чест дамата да не плаща... Но той е друга бира - възпитан и отгледан в едно друго време, когато е било нормално мъжа да е джентълмен и кавалер...
А на моичкия вече не знам кой му е проблема. Но определено се промени коренно като купихме апартамента. Ако знаех в какво ще се превърне никога не бих забременяла от него. Той просто вече не е човека, в който се влюбих...





Извинявайте, няма да ви занимавам повече с моите глупости  Sad
Недей така.Пиши ни, пиши.Няма да се оставяш.Много е важно с кой да има да си поговориш.Пък ние ще помагаме с квото можем. Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 13 фев 2013, 15:35 от Креми Анев

# 32
  • при късмета
  • Мнения: 23 986
Ангелче, много е трудно с такива хора. Hug По-добре пиши, сега покрай раждането и без друго се насъбира, изкарвай си го, ще се чувстваш по-добре.
Креми, много си издържала, даже прекалено Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 2 265
Ангелче, кажи колко ти ще учиш - 4 семестра по 520 лева, така ли?
А не може да се уговорите той да плати 1 семестър или първите 2, а ти после останалите?
Само да започнеш, а времето ще покаже, може кредит да вземеш, може и друго ще намериш...

И сама ще ги събереш. Повярвайте ми, парите се събират. Искам да попитам, дали можеш да отделиш 2 или 3 лева на ден?

# 34
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Ангелче, кажи колко ти ще учиш - 4 семестра по 520 лева, така ли?
А не може да се уговорите той да плати 1 семестър или първите 2, а ти после останалите?
Само да започнеш, а времето ще покаже, може кредит да вземеш, може и друго ще намериш...

И сама ще ги събереш. Повярвайте ми, парите се събират. Искам да попитам, дали можеш да отделиш 2 или 3 лева на ден?
Миличка, тука въпроса изобщо не е за конкретната сума. Какво значи той да ги плати, аз да ги платя...? Парите все от общите ще излязат.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 265
Съгласна съм.... Hug

# 36
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ангелче, много неприятно наистина с този твой мъж Rolling Eyes като ви чета сега се убеждавам за сетен път, че моят е съкровище Heart Eyes Аз дефакто не съм на заплата от 2 години но за този период а и преди това никога нищо не ми казал, натякнал или прочая. Напротив всеки път аз настоявах да дам и своята лепта /принуждавах се да пазаря и да мъкна торбите сама иначе не можех/ в общиния ни бюджет отговора беше -НЕ. Ти си ги харчи за твоите си неща, за бюджета ни, грижата имам аз Blush Crazy
Момичета Hug аз чакам МЦ (лелището Mr. Green) обикновено, като да ми идва се чвствам като парцал, ама тоя път парцала е мокър Joy бая hahaha щом си легнах в 15.00 Shocked и спях до към ей сега ooooh! И едно рядко щастие ми се лепна ooooh!

# 37
  • при късмета
  • Мнения: 23 986
И на мен ми се спи и то много. Наканих се да легна като заспи малкия, че и аз държа Т над 38, но не можах. Той вдигна Т докато спеше и беше много неспокоен.Омръзнаха ми тези болести #Cussing out
Елате ме вижте в ПМС Twisted Evil освен, че ще изям света, се чудя как да овикам мъжо, че няма друг под ръка ooooh!

# 38
  • Мнения: 6 677
Привет, момичета! Hug
На болните - бързо да оздравяват!  Hug
Ангелче, не се притеснявай, че споделяш. Човек има нужда от това!  Hug
Хубава вечер!  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 2 265
Аз сядам да гледам някой филм. Мъжът ми записа 3: Билет за Вегас< Наследници и Отвъд... Ще избера един...

Много тъжно ми стана за Ангелчето... Confused

# 40
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Цитат
се чудя как да овикам мъжо
Горките винаги те го отнасят. Mr. Green Mr. GreenИ аз моя го овиквам за няма нищо.После ми става съвестно. Crazy Crazy Crazy

# 41
  • UK
  • Мнения: 5 999
Цитат
се чудя как да овикам мъжо
Горките винаги те го отнасят. Mr. Green Mr. GreenИ аз моя го овиквам за няма нищо.После ми става съвестно. Crazy Crazy Crazy
И аз съм така, това май е заразно Mr. Green и е типично за всяка жена хваната от ПМС Joy Само дето сега не само, че не ми се яде, ами и храната направо ме отвращава Sick
Ангелче Hug все пак говори с мъжа си, нали идеята е, да си помогнете и заедно да превземате света Crazy а когато и единия е още по-образован, това само трябва да е в плюс Peace После дето се вика, заедно ще берете плодовете  Laughing
Луси   Hug какви са като жанр филмчетата? От Арената ли ги дръпнахте?

# 42
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Той си има магистратурата, сакън да не стана по-учена от него ли, що ли...

# 43
  • UK
  • Мнения: 5 999
Той си има магистратурата, сакън да не стана по-учена от него ли, що ли...
Joy Joy Joy

аз малко злоупотребих тази вечер откъм вечерята Crazy омахах два огромни Shocked сурови моркова Joy

# 44
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Изпуснааааааааааааааааах ви  Hug

Общи условия

Активация на акаунт