90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 213

  • 24 463
  • 729
  •   1
Отговори
# 285
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Може ли кафето да го подслаждам със Стевия например /нали е на растителна основа /. Не стига дето кафето ми е без мляко , ами и без захар  Sick. Аз съм свикнала да го пия с един галон мляко и три кила захар. Crazy
може стевия  Peace
здравейте и от мен  Hug
след вчерашния плодов 1,100кг. изчистих плюса от мц и още 100гр.
днес протеини:
з-фреш от грейпфрут
о-гюведже с зеленчуци
в-зелена салата с варени яйца
хубав ден от мен   bouquet

# 286
  • Мнения: 3
ЧУВСТВАМ СЕ УЖАСНО, след вчерашния тотално провален ден,откъм режим, днес какво да правя момичета, да я почна ли цялата диета от началото или да продължа със следващия пореден ден?
чЕТОХ ,ЧЕ ДА СЕ ПРОДЪЛЖИ,но..... не знам.Много тъпо,всичко наред ,вечерях си в 16ч, и изведнъж мъжа ми покани гости и аз пак ядох към 20ч, че и бял хляб една филия, и сладко от нас 1 лъжичка.....
Писна ми,все някакви дребни грешчици почти всеки ден, например това 3 в 1 дето го пия всяка сутрин ми саботира нещата. ВЕЧЕ ОТ ТРИ ДНИ ПИЯ КАФЕТО БЕЗ ЗАХАР. ИнАче другите неща си ги спазвам.
Според мен е въпрос на малко време да свикнеш с режима, и да като спреш да го мислиш по цял ден(сега какво да ям, ой това може ли, ставам нещата) Трябва да свикнеш с новите навици.
Вече не се изкушавам, не съм лакома постоянно, не мисля за хладилника,спрях да ставам през  нощта(което правех близо 2 години да ям), открих и нови храни за мен и семейството си. От всяка гледна точка,този режим ми променя дните, и спя спокойно.
Така ,че моля новите членове на режима- бъдете си режимни, не само на кг. щЕ СИ ПОМОГНЕТЕ КАТО ЦЯЛО.

Извинете ме,ако ви затрупах с разни мисли,но заради снощните храни ,се чувствам подтиснато и тъпо.
Sad

# 287
  • София
  • Мнения: 12 554
Може ли кафето да го подслаждам със Стевия например /нали е на растителна основа /. Не стига дето кафето ми е без мляко , ами и без захар  Sick. Аз съм свикнала да го пия с един галон мляко и три кила захар. Crazy

Със стевия може.

_mammi_ хубаво е, че се чувстваш тъпо. Така няма да посягаш пак към яденето всеки път, когато ти е скучно. И не се почва отначало, защото ти трябва да почваш отначало всеки ден. Продължаваш нататък, като си правиш изводите и се стараеш да не повтаряш повече грешките.

# 288
  • София
  • Мнения: 119
Привет.
Днес пореден плодов: Grinning
Закусих с ябълка, за после имам банани, портокали, ябълки и кашу.

Лек ден на всички  Hug

# 289
  • Мнения: 0
Момичета да ви попитам на протеинов ден може ли да се хапва кашкавал пане Simple Smile

# 290
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 287
Момичета да ви попитам на протеинов ден може ли да се хапва кашкавал пане Simple Smile

Не! С какво ще го панираш, че да е режимен? Може само да си го запечеш леко на грил тиган, става много вкусно.

# 291
  • Мнения: 0
Момичета, искам да ви попитам някой знае ли къде точно в книгата пише, че вода се пие най-малко половин час след хранене?

# 292
  • Мнения: 19
Здравейте   bouquet приемате ли новобранци във вашите редици  Simple Smile пристигам при вас след японското чудо/реших първо да се попречистя малко/. Преди няколко години бях на 90дд и изцяло промени живота ми. С нея достигнах мечтаните си килограми и хоп-чисто ново самочуствие  Mr. Green Но напоследък доста се постарах да си върна килограмите /след като останах без работа/ и ето ме пак тук Simple Smile Целта ми е да сваля 10кг, но всеки друг минусов килограм е добре дошъл!!! Успех на всички!!!
PS Днес съм ДЕН 2

# 293
  • Мнения: 0
Здравейте!

Неродена мома, благодаря ти. Макар че са само думи, понякога и те помагат. Друг никой не обърна внимание, но няма да задълбавам.

Светла, и аз започнах на 02.01 и си пиша що годе редовно. Явно не съм направила впечатление Laughing

След плодов съм 1 кг по-малко.

Днес белтъчен:

закуска: 2 малки ябълки
обяд: бъркани яйца със зеленчуци; половин филия хляб
вечеря: салата; кисело мляко

# 294
  • Мнения: 0
Сега чак открих, че в ден за варива може да се смесят например картофи и леща  doh Аз мислех, че мога да избирам само едното, май още имам да се уча...

# 295
  • Мнения: 13
Благодаря ви за подрепата, ама аз не съм спокойна още  Confused
На диета съм от 45дена, не е като сега да почвам и тялото ми още да не е привикнало към новия начин на хранене + това правя и тренировки по 3 пъти в седмицата. Не може пък чак и 100гр да нямам раздвижване било то нагоре или надолу.
Ааа и да кажа - не ми е счупен кантара, ако това си мислите  Joy Mr. Green

# 296
  • Мнения: 292
 Ох,тази сутрин се качих на кантара и ми дойде да се гръмна #2gunfire Вчера ми беше въглехидратен ден,денят от който свалям  по принцип.Хапнах си неща,които по принцип си хапвам в този ден.Кантара ми показа +900гр #Cussing out
 Днес ми е 20-и ден след водния,а заковах на килограмите,които бях след него ShockedОт тогава се лутам между 76 и 77 кг.
 Наоплаквах ви се,а сега си продължавам Grinning
 Все още сме доста голяма група от 2-ри януари HugУпорити сме и това ще ни възнагради Simple Smile Браво,момичета Peace
 Лек ден на всички.
  

# 297
  • Мнения: 216
Добро утро.

Плана за днес- ден 19- ти- въглехидратен:

Закуска: (мина) 2 кивита, чаша топла вода и кафе ( Sick без мляко- разбира се, но с кафява захар)
Обяд: мисля да е пица, но ще видим обмислям, защото за вечеря ми се върти мноого сериозно нещо в главата
Вечеря: Тука ще ме биете за това, което си мисля
Скрит текст:
Преди няколко дни споменах, че ми се яде нещо, но по- калорична бомба май не се сещам. Днес сериозно обмислям дали да не отскоча до Неделя и да си купя въпросната тортичка, а именно любимата ми  Crazy
И все пак, това, което ме спира е, че утре ще имам супер сериозен плюс, така, че може би ще помисля и ще мина на др нещо, което ми се яде, а именно- грис халва.

Последна редакция: вт, 19 фев 2013, 11:55 от babyAty

# 298
  • Мнения: 6
Благодаря ви за подрепата, ама аз не съм спокойна още  Confused
На диета съм от 45дена, не е като сега да почвам и тялото ми още да не е привикнало към новия начин на хранене + това правя и тренировки по 3 пъти в седмицата. Не може пък чак и 100гр да нямам раздвижване било то нагоре или надолу.
Ааа и да кажа - не ми е счупен кантара, ако това си мислите  Joy Mr. Green
 
[/quote]
Ха-ха ,тези камъни май бяха в моята градина Joy Joy Joy

# 299
  • Мнения: 27

Светла, и аз започнах на 02.01 и си пиша що годе редовно. Явно не съм направила впечатление
упс ,sorry  Hug ,пропуснала съм те в списъка ми в тефтера.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт