СЛЕД 3 ГОДИНИ....НА КЪДЕ сама с дете ?????

  • 13 380
  • 149
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 109
ЗДР.на кратко ще ви разкажа моята история и ще помоля за мнение от непознати хора за мен.Имам дете(от друг мъж) на 3 години,момиче.аз съм на 27.моята майка ми гледа детето от както се е родило,т.е 3 години,аз живея с моя приятел от 3 години,а заедно сме от 3 и 6 месеца.Проблема е че майка ми вече не иска да ми гледа детето защото иска да работи,и да издържа малката ми сестра.И аз трябва да си прибера детето при мен,но моя приятел не е съгласен,защото все още нямаме наше дете.причините за това са много-не съм била жена на място.не готвя,кафе не правя,и сек..а не е редовен.наистина за някои неща е прав.Но редно ли е да се изнасям от общата ни квартира само заради това че той не желае да гледа моето дете,и ако го приеме после какво ще си  кажат неговите приятели-че гледа една жена с дете от друг.работя на смени-трябва да сменя и работното си време,и жилището си,и всичко за да си прибера детето при мен,защото никои не ме иска с дете.обичам приятеля си,но нямам избор.няма и къде да отида с дете на 3 години.кажете си ВАШЕТО мнение.моля ВИ.искам да чуя мнение от непознати за мен хора.готова съм да чуя всичко.

# 1
  • Мнения: 19
Ако историята ти е истинска, бих те попитала следното. Защо си родила това дете, щом не си го гледаш ти? Ти не заслужаваш да имаш дете щом поставяш един мъж пред детето си.

# 2
  • софия
  • Мнения: 109
Ако историята ти е истинска, бих те попитала следното. Защо си родила това дете, щом не си го гледаш ти? Ти не заслужаваш да имаш дете щом поставяш един мъж пред детето си.


трябваше да работя,за да гледам детето си,и така до днес,докато майка ми не каза че ще работи.и аз трябва да си я взема,но приятеля ми не е съгласен да живее с дете което не е негово.приема го но само толкова.не ме иска с дете в неговата квартира.просто не сам достатъчно добра за него, създавам проблеми.според него.трябва да върша всички женски домакински работи,не ми помага често,а само живеем заедно на квартира не сме женени,всички мой приятелки казват че ако те не сготвят,го правят мажете им,а при нас това е проблем,трябва аз да го правя.щом съм жена

# 3
  • Мнения: 54 391
С две думи - ти си обслужващ персонал на този мъж , който не иска детето ти , но ти искаш мъжа ???

Не ги разбирам тези неща ! Naughty

Това , че работиш не е никакво оправдание да оставиш детето си на майка ти ! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Всички работим и си гледаме децата !

# 4
  • Мнения: 149
Чета и недоумявам!!Говориш за дъщеря си като за неодушевен предмет.Няма да коментирам,каквото и да кажа,вероятно ще те засегне.Но на въпроса ти-първо си определи приоритетите.

# 5
  • Мнения: 1 931
За мен той не е мъж който да те обича, да държи на теб. Помисли трябва ли ти такъв човек, който те заставя да зарежеш детето си?
Аз лично такъв екземпляр не бих го и погледнала. Ти си му показала, че не уважаваш нито себе си, нито детето си.

# 6
  • софия
  • Мнения: 109
С две думи - ти си обслужващ персонал на този мъж , който не иска детето ти , но ти искаш мъжа ???

Не ги разбирам тези неща ! Naughty

Това , че работиш не е никакво оправдание да оставиш детето си на майка ти ! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Всички работим и си гледаме децата !

добре кажете какво да направя,аз каквото и да направя все греша.и ако направя някаква физиономия все проблеми създавам-как да му обясня че понякога и аз се чувствам уморена,все пак работя на смени,карам и доста нощни смени.и аз съм човек,и аз имам чувства и желания,и аз като всички майки си искам детето при себе си .....какво и къде сгреших

# 7
  • Мнения: 54 391
Единствената хипотетична вероятност друг да гледа детето ми е ако съм умряла . Confused Confused

И аз работех на 3 смени след като се върнах на работа .

# 8
  • софия
  • Мнения: 109
имам грешки,така е.но как да обясня на приятеля ми че.....и детето да е при нас не е страшно,пак можем да ходим на пазар,за риба,и т.н   и как да му обясня че не е срамно като е с жена която има дете от друг...дори и неговите приятели да го обсаждат не е болка за умиране. как да му обясня че ако детето е с мен ще съм по отговорна домакиня,ще готвя и ще е за трима ни.е да малко ще е трудно защото събота и неделя няма кои да я гледа,ако работя,но това ще видим...срамно ли е да си с жена с дете от друг.  той казва че щом няма негови деца няма да се съобразява с друго.той е на 29

# 9
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Върни се при майка си, започни работа там /ако е в друг град/ и го гледайте заедно малкото, сладко човече.  Peace Не вярвам да ти откаже ПОМОЩ. Но говорим за помощ, а не тя да го гледа. Ще срещнеш мъж, за който детето ти няма да е проблем, а ще е част от жената, която обича. Този екземпляр, дето го имаш в момента не струва и да го погледнеш.

# 10
  • софия
  • Мнения: 109
майка ми има кредит за къща,и ток около 1500 лв.и трябва да стяга малката ми сестра за бал-другарска вечер.не може при нея.тя живее на село.

# 11
  • Мнения: 7 779
добре кажете какво да направя,аз каквото и да направя все греша.
ако го иска дай го на биологичният му баща. той също може да се справи не по-лошо от теб.

# 12
  • Мнения: 54 391
Честно казано , авторката ми звучи като да е в тийнейджърска възраст . Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 7 779
Честно казано , авторката ми звучи като да е в тийнейджърска възраст . Rolling Eyes
авторката ми звучи като човек , нежелаещ да бъде родител, и родила едва ли не за да се пише в графата "родител"

# 14
  • Мнения: 54 391
Да , де , като крайно незрял и безхаберен човек ...

Общи условия

Активация на акаунт