Няма тук за нас спасение, всички ще заминем в родилно отделение! Март 2013

  • 27 678
  • 742
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 385
Нощна птица честито!Желая ви здраве и много радости!   bouquet

# 361
  • Мнения: 37
Мами, няма да повярвате, но аз още съм тук Grinning Но разкритието не е мръднало, възможно е да съм си ходила така от дни,никакви болки нямам, включиха ме на запис на контракции-няма и следа от тях, тоновете на бебка са супер и за да не вися цяла нощ, пак ме пуснаха. Не съм чувала за такова чудо, а ето че на мен ми се случва.
Честито на новите мами и много гуш на бебенцата  Hug

# 362
  • Мнения: 2 843
Нощна птица, Честита беба! Важното е, че всичко е овладяно на време, бързо да растете и само радости да ви носи куклата!   bouquet
Мирама, а добре, че се появи  Mr. Green  Hug
Крису, ще чакаме заедно значи  Mr. Green  Hug
Сега пък за Вава се замислих, Вавита, къде си?  Hug
Карамболче, мерси, старая се понякога  Laughing Hug
Лека нощ на всички!

# 363
  • Мнения: 62
Честито на всички нови мами   bouquet Да са живи и здрави бебетата  Hug А на Андрейчо бузките да стават все по-розови и големи  Simple Smile  Ние днес бяхме на запис на тоновете, всичко е нормално. Явно му харесва на юнака при мама, чак ме ласкае особено като се има предвид, че напоследък ми се ядат само нездравословни храни  ooooh!  какво ли привлекателно вижда в мен  Laughing Еее krissu не ме изчака ти Simple Smile Леко и безболезнено раждане ти пожелавам!

# 364
  • Мнения: 37
Честито на всички нови мами   bouquet Да са живи и здрави бебетата  Hug А на Андрейчо бузките да стават все по-розови и големи  Simple Smile  Ние днес бяхме на запис на тоновете, всичко е нормално. Явно му харесва на юнака при мама, чак ме ласкае особено като се има предвид, че напоследък ми се ядат само нездравословни храни  ooooh!  какво ли привлекателно вижда в мен  Laughing Еее krissu не ме изчака ти Simple Smile Леко и безболезнено раждане ти пожелавам!

Хаха, еми хайде де, стига си се бавила Grinning Ама то при мен както върви, може и след 2 дена да родя.

# 365
  • Варна
  • Мнения: 307
Krissu, леко раждане и от мен  Hug

Да честитя и тук на новите мами, да са им живи и здрави бебчетата, а те да се възстановяват бързо  Grinning

Деске, тук съм бре, ама само чета, не съм писала. В четвъртък трябва да се обадя на док да ми запише дата за секциото, че бебка така и не пожела да се обърне  Rolling Eyes

# 366
  • Мнения: 22
Добро утро и честито на новите мами.Да са им живи и здрави дечицата  Hug .
От доста време съм си постоянно болна,точно носа ми спря и сега имам кашлица и гърлото много ме боли дори на моменти едва говоря,а и от 4 дни съм с постоянно главоболие.В 8:00 трябва да сме в София каката да мине на преглед за ухото,и след това аз отивам до личния да ме прегледа и мен да видим какво ще правим с тази кашлица.Нашата кака вече изобщо не ме харесва с корем,все повтаря че и пречи да лежи до мен и иска бебето да се ражда вече  Embarassed
Да се оплача от моята свеки.Вчера ми се обади да види как сме (по точно да разбере някоя клюка) с думите още ли се търкаляш  #Crazy Sick е може ли такова нещо да питаш бременна.Хайде ставам да похапна нещо че голям глад ме мъчи

# 367
  • Варна
  • Мнения: 912
добро да е утрото  Hug
добре дошли на новите бебчета  Hug  Hug  Hug да са здрави, друго не искаме от тях  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
утре е и моят ред, още се излежавам, но след малко ставам да дооправя багажа и довечера влизам  Crazy

# 368
  • Варна
  • Мнения: 288
Добро утро и от мен! В болницата човек сън не го хваща....няма такива неудобни легла както в АГто да знаете.... Много съм възмутена!
Добре дошли на новите бебоци сред нас. Виждам Нощна птица е имала аналогична на нашата ситуация, радвам им се от сърце че вече са в къщи. Дано и ние скоро се приберем...
На мен ми започнаха проблемите с гърдите....болят, подути , топлим ги, цедим коластра, голяма е мъка...дано бебето засуче и малко ме облекчат че това на нито една лекция не ни го съобщиха че така болезнено започва всичко. Поне при мен...снощи и температура малко вдигнах. И тази коластра с помпа не става , трябва на ръка....а бе неволите започват тепърва. Днес си мислех колко ми било хубаво като съм била бременна...
Айде стига съм се оплаквала....живота е прекрасен:)))
Чакам новини за нови попълнения днес в отбора. Крису ти си наред ако някой не те изпревари:)))?

# 369
  • Мнения: 66
Добро утро и от мен. И аз се притесних от прочетеното за губенето на тонове и увитата пъпна връв. За утре имам час но дали не отида днес да ме видят?

# 370
  • Мнения: 8
Добро утро!
Нощна птица - Честита рожба Simple Smile
Водна лилия - Андрейчо още по-силен да става, много се радвам;
Аз днес съм на консултация, ще помоля да ми кажат бебчо колко голям е станал и има ли изгледи да се ражда вече.
 Peace

# 371
  • Варна
  • Мнения: 288
Миме, не се тревожи но ако искаш си направи и консулт за тонове за всеки случай. При нас беше ясно че пъпната връв е омотана няколко пъти и ясно се виждаше на ехографа и затова ни следяха през ден тоновете. Докато в един момент не започнаха да падат и благодаря на Господ че всичко се случи на момента, т.като се родихме с 5-6 пъти омотана пъпна връв и завързана бримка на пъпната връв. Така че бебето е страдало и нямало и как да наддава. Не вярвам при вас нещата да са така, защото док. е щял да го забележи на ехографа и да следи тоновете. Въпреки това е хубаво да се следят тоновете през 9я месец, защото те били един от най важните показатели че бебето е добре.

# 372
  • Мнения: 66
Благодаря ти, Гале. Мисля да намина днес към Майчин дом, даже още след малко,  дано не ми  се сърдят тези, които са с час...

# 373
  • Мнения: 162
Миме, пиши после как е минало. Аз съм също на преглед малко по-късно, малко ми е свито, че не сме гледали бебо от 05.02. Не знам защо не ни правят запис на тонове?

Иначе вчера си взех направление за хоспитализация от личната лекарката и разбрах, че не приема нови пациенти. Та сега съм в чуденка към кого да се ориентирам...

Лек ден на всички и да видим днес колко бебенца ще се появят Hug

# 374
  • Мнения: 3
Добро утро! Вчера бях на преглед при докора, който ще прави секциото. Учуди се, че досега не са ми записвали тоновете, та днес съм на запис и другата седмица още два пъти. Питах го пак за полижинакса. Секциото ми е едва няколко дни преди термин, та по този начин се презастраховаме, че ако ми изтекат водите и се смесят средите, няма да има  инфекции и гъбички. Логично ми звучи.

Общи условия

Активация на акаунт