Няма тук за нас спасение, всички ще заминем в родилно отделение! Март 2013

  • 27 665
  • 742
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 0
Честито на всички нови бебчета всички да са живи и здрави и мамите бързо да се възстановяват.    Благодаря ви за отговорите 3М  и на  теб с доки се разбрахме по-чести прегледи за да може да е следи. Утре сигурно ще има повече бебчета от днес всеки ден се увеличават стискам палци на всички дано ражданията ни минат с огромна лекота и накрая само здрави много бебета . Two Hearts breastfeeding

# 451
  • Мнения: 62
Честито на krissu и Lucky_Plam   bouquet Много да са здрави бебетата и да растат щастливо   bouquet  И аз искам да е мартенско нашето юначе, даже сутринта сънувах как му се моля да стои още 2 дни  Laughing Но когато и да реши този ден ще е най-важният и най-хубавият в живота ми  Heart Eyes

# 452
  • Мнения: 66
Lucky Plam, честито! Да сте живи и здрави и мноооого щастливи!

# 453
  • Мнения: 15
Ама наистина настана голям бебевалеж Simple Smile

Lucky Plam, честито бебе Никола! Да расте много щастливо дете! Като гледам, терминът ти е бил като моя неофициален термин, направо се замислих за себе си...

# 454
  • София
  • Мнения: 114
krissu,Lucky Plam Честити бебенца   bouquet
Lucky Plam с избор на екип ли ражда?
На мен уж ми казаха ,че ще раждам по рано ,а какво стана..май ще си устискам до термин та може даже и да пренося  Thinking
Мисля ,че вчера вечерта ми падна тапата ... едно леко розовито , но като количество беше малко.
Мъжа ми тези 2 дни имат ревизия в работата и няма да го има по цял ден  Sad

# 455
  • Мнения: 8
dessy 8905 и на мен ми казваха, че ще родя по-рано, но вчера ми каза, че може и да пренося, защото плацентата била в добро състояние, имал си води човека и му е добре. Аз много се притеснявам от преносване, защото четох много неприятни неща. Доктора, който ме следи ми каза, че ще чака до 5 дни след термин.
Честито на новите мами, да ви радват бебоците Simple Smile

# 456
  • Мнения: 371
Добро утро момичета  Hug
Честито на новите мами, krissu,Lucky Plam, kirfichka, да са ви живи и здрави бебчетата!   bouquet

Ние вчера бяхме за последно при моята лекарка (ако не се наложи нещо спешно де). Младежа е 2600 - 2700 кг. , доста фин  Simple Smile , но пък плацентата е свежа, има си води достатъчно, а шийката ми не е още никак готова да прави разкритие, така че явно ще си постои вътре да понатрупа килца. Така или иначе се разбрахме на 11ти март да заминавам в отделението, на 12ти би трябвало да ми е секциото. Т.е. имам две седмици още.  Накупихме всичко допълнително, което не бях взела - памперси, санитарни материали, козметика и днес ще стягам куфара да е готов.

Пожелавам ви прекрасен ден момичета  Hug   bouquet

# 457
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 481
Нямах избор на екип, но дежурен беше Дуковски, ако има значение. Нали ви бях писала,че ме  сърби цялото тяло, от статии си поставих диагноза- холестаза.Пуснах чернъдробни ензими и изльзоха високи, и като се разчетох,видях че има много висок риск за живота и на бебето,и на майката.Това се случи в Понеделник и моята лекарка ме посъветва още следващия ден да постъпя в болница и да си платя секцио.Приготвих багажа и през нощта от притеснение ми падна цялата тапа ( като желе с кървави нишки) и започна изтичане на води.В 9 влязох с 1 см.разкритие и 12 часа по-късно се роди, без системи и напълно естествено.

# 458
  • Мнения: 371
Лъки, преживяла си доста стрес (аз бих се побъркала  Confused ), но си действала много адекватно - важното е, че всичко е минало добре и сега си гушкаш здравичко бебенце. Дано никакви притеснения да няма повече  Hug   

# 459
  • София
  • Мнения: 114
Нямах избор на екип, но дежурен беше Дуковски, ако има значение. Нали ви бях писала,че ме  сърби цялото тяло, от статии си поставих диагноза- холестаза.Пуснах чернъдробни ензими и изльзоха високи, и като се разчетох,видях че има много висок риск за живота и на бебето,и на майката.Това се случи в Понеделник и моята лекарка ме посъветва още следващия ден да постъпя в болница и да си платя секцио.Приготвих багажа и през нощта от притеснение ми падна цялата тапа ( като желе с кървави нишки) и започна изтичане на води.В 9 влязох с 1 см.разкритие и 12 часа по-късно се роди, без системи и напълно естествено.

Аз защото много се чудя дали да раждам в Майчин дом или в Окръжна болница..  newsm78

# 460
  • Варна
  • Мнения: 288
Добро утро! И добре дошли на новите бебоци сред нас:)) наистина бебевалежа е започнал. Много се радвам на добрите новини и дано така върви цялата ни темичка....колкото повече толкова по добре:)))
Стискам палци днес да се появат още живи и здрави бебоци и Ви желая усмихнат ден!

# 461
  • Мнения: 1 144
Оооооо, нови бебенцааааааа! Добре дошли, да сте много здрави и щастливи, и много радост на носите на щастливите си мамчета! Прекрасна новина, Лъки!

# 462
  • Мнения: X
Добро утро от мен. Чакам бебка да се събуди, за да храня, в 4 часа яде малко и после мъжа ми й е дал остатъка, не запомних в колко часа, но досега са 5 часа с малко пробуждане, спи непробудно...
mpp07, на 20ти, дефакто днес започва 8мия ден, не съм била точна.
Понеделник и вторник бях с баби, мъжа ми е на работа, не му дадоха отпуската, но днес казах, че искам да съм сама. Баткото е на училище, таткото на работа, бабите по къщите, а ние двечките си се гледаме блажено, чувствам се чудесно! Педиатърката каза, че не са ми съвсем вдлъбнати зърната, да пробвам да си яде от гърда, но не ми се получава. Ям по 1-2 кисели млека, трябвало сирене и месо повече. Имам си мляко точно, колкото е по учебник. Само с помпата незнам защо не се справям. Нищо не хваща засега, а първият път цедях с помпа.
За бучките, пак да кажа, моите ги махна мъжа ми с 2-3 масажа, при предишното раждане чак мастит направих. В болницата не дадох да ми ги пипат, нямах търпение да се приберем и да си ме пипнат както трябва. Нежно, внимателно, след 1 ден вече се цедях сама. Никакви топли кърпи, душове и чудеса.
На неродилите мами, успех!

# 463
  • Плевен
  • Мнения: 0
Честито на новите мами,да са им живи и здрави бебчетата Simple Smile
Да ви почерпя макар и виртуално,понеже съм рожденничка  newsm38 Simple Smile
Вчера бяхме пак на запис на тонове.Всичко е наред и чакаме заветната дата 05.03.На 04.03 трябва да ме приемат.Не са ме гледали на ехограф от 01.02.Не знам  мерките на бебо,но дано всичко да е наред.

Хубав ден от мен Simple Smile

# 464
  • Мнения: 1 144
Ели, честит рожден ден! Най-хубавият подарък ти пожелавам, едно сладко здраво бебоченце!

Лъки, накарай някоя приятелка да ти покаже как да се цедиш. Не е трудно, само да му хванеш цаката веднъж!

Общи условия

Активация на акаунт