Няма тук за нас спасение, всички ще заминем в родилно отделение! Март 2013

  • 27 648
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 385
Честито и от мен на мама Аника!  bouquet Да и жива и здрава Елица!
Ивелина Валентинова и аз не съм забелязала да имам коластра и гърдите от 6-я месец не са ми мръднали,но според мен това не значи,че няма да имам кърма.Нали тя слиза няколко дни след като родиш.Не се притеснявай-всичко ще е наред!
Мирама,как си?А бебчо?Чакаме да разказваш  Hug

# 691
  • София
  • Мнения: 293
Честито на мама Аника!Да са здрави и спокойни!

# 692
  • Мнения: 62
Честито на новите мами, да са живи и здрави бебчетата   bouquet Ох и ние сме си още 2 в 1. На мен док ми каза, че 5 дни ще изчакаме след термин и после в болница  Sad така не ми се иска да става насилствено. Вчера извадих невероятна сила и бяхме на разходка цели 6 часа и резултата накрая беше само зверска умора. Днес нещо ми е много криво, никакво настроение нямам, даже си поплаках Sad Ама ще се оправя де! Хубав ден!

# 693
  • Мнения: 6
Днес нещо ми е много криво, никакво настроение нямам, даже си поплаках Sad Ама ще се оправя де! Хубав ден!

Ох, Чочолинка, не можеш да си представиш колко добре те разбирам! Като гледам лентичките - и моята и твоята....
Аника, браво момиче! Много се радвам! Честита бебка! Да ви е жива и здрава, перфектни мерки!
Мимосариа, честита ви първа разходка, сигурно е било вълнуващо Wink)

Хубава вечер от мен!

# 694
  • Мнения: 129
Синеочка, съжалявам за болното дете! Моят батко също изкара една болест с температура миналата седмица, но аз не можах да се отделя от него. В крайна сметка преболедувах и аз със зачервено гърло и запушен нос, не стана по-сериозно. Но ти си по-близко до термин, пази се и дано оздравее детето!

Chocholinka & Mimossa - чакаме новини от вас! Всеки момент ще е, при всички положения няма да чакате дълго. Тук питам - сигурни ли сте, че са правилно изчислени термините, защото 2-3 дни е нормална разлика. Аз предният път чаках 2 дни след термин... и сега гледай какво става - баби и дядовци ще ми извадят душата кога ще се ражда бебето, от февруари ме тормозят!  #2gunfire

Аз се надявам да се пооправи малко това зимно време, откога чакам малко слънчице да минават по-усмихнато последните шкембести дни. Запазих си след малко час за масажче, сигурно после доста месеци няма да имам време Simple Smile

Хайде, забавна съботна вечер на всички!

# 695
  • София
  • Мнения: 114
Честито на мама Аника!Да е жива и здрава тя и бебчето и.

Иначе специално за моят термин знам ,че си е така.Знаем кога е станало + - 2-3 дни.
Ако до Понеделник не съм родила във Вторник или Сряда смятам да отида в МД директно да ме приемат ако смятат за добре.Не мисля да си губя времето при моя лекар и да ми коментира тоновете като "горе долу"  Close
Иначе от 3 дни не мога да спя нормално направо се чувствам като зомби вече...   Shocked

# 696
  • Хасково
  • Мнения: 51
Chocholinka, Mimossa, присъединявам се към вашия отбор...

След вчерашният вагинален преглед снощи ми падна тапата. Много ми се иска на утрешния национален празник да се случи моето чудо. Бях си нарекла тази дата отдавна и дано мъника се съобрази с нея.

Честито на мама Аника! Да е жива и здрава Елица!

# 697
  • Мнения: 374
Е, щом е паднала тапата... Няма накъде! Стискам палци!

P.S. Абе, тези лекари имам чувството, че знаят, че с тези прегледи предизвикват падането на тапата и нарочно ги правят...

# 698
  • Мнения: 6
Chocholinka & Mimossa - чакаме новини от вас! Всеки момент ще е, при всички положения няма да чакате дълго. Тук питам - сигурни ли сте, че са правилно изчислени термините, защото 2-3 дни е нормална разлика.
Моят термин е на 3-ти март. Лентичката тук "лъже" с един ден. И двамата ми доктори са на едно мнение за термина, така че не мисля, че има място за съмнение. Когато тогава, рядко се случва да се ражда на термин според мен.

Иначе специално за моят термин знам ,че си е така.Знаем кога е станало + - 2-3 дни.
Аз не знам кога е станало точно, но...по изчисления от първи ден на последна менструация си е точен. Деси, стискам палци!

Chocholinka, Mimossa, присъединявам се към вашия отбор...
След вчерашният вагинален преглед снощи ми падна тапата. Много ми се иска на утрешния национален празник да се случи моето чудо. Бях си нарекла тази дата отдавна и дано мъника се съобрази с нея.
И аз харесвам много 03.03. Спомням си като ми казаха термина - 03.03.3013 - и аз и мъжа ми бяхме супер щастливи - много ни хареса. Все още си мисля, че ще си излезе нашата девойка на датата....

Ами момичета..чакаме. Това е! На всички ви успех и късмет!

# 699
  • Мнения: 43
 Честито ново бебе! Да е живо и здраво!
Синеочка, когато се срещнах с анестезиолога, ми обясни, че за напъните ще намали дозата и тогава всичко щяло да зависи от мен. Как ще се случи, божа работа!  Дано да се справя в този момент, притеснявам се! А хич не искам епизиотомия..... Ама днес май честичко се случа....

# 700
  • Мнения: 242
Честити нови бебчета! Да са живи и здрави и да носят много щастие на мама и тати! Разбира се, и мамите да се оправят бързо.
На вас момичета, които сте на термин вече пожелавам да родите без никакви намеси и предизвиквания! Дано всичко си стане навреме и леко!  Hug
Аз днес пак нещо не съм в кондиция, стомаха ми се бунтува, не ми се яде и ми се повдига. Ама то с всички лекарства, които изпих и пия, нормално май. Грипът почти се е махнал и дано не се връща. Сега боря стрептококите и аз, имам още 4 дни антибиотик и се моля бебка да покротува. Дано се махнат.
Днес никъде не съм излизала, то някакво студено навън, но утре мисля да направим една разходка с таткото, че е почивка.
Хайде хубава вечер мамчета и чакаме новини за още бебоци!

# 701
  • Мнения: 62
И моят термин е на 03.03. много бих се радвала ако утре се роди, много е хубава датата. Някъде бях чела, че 50 % от всички раждания са след термин, така, че не е притеснително, но честно казано специално днес се чувствам като осъдена, която чака изпълнение на присъдата  Sad Вече знам, че всеки момент може да се случи и само се ослушвам. И преди бях казвала, че не ме е страх, но някак си започна само това да ми е в главата. Ако беше по-неочаквано мисля, че щеше по- да не ми е тягостно, не знам. Но както и да е вижда му се края Simple Smile

# 702
  • Мнения: 0
Ихууу още едно бебе:)Честито на мама Ани,нека са живи и здрави:)
Миме,при високо наистина отзад боли глава.При теб по-скоро е от времето..така като се променя налягането и се скапва времето и на мен ми се появява някво главоболие в слепоочията.Кажи на мъжо да те масажира малко..

# 703
  • Мнения: 374
hakunamatata_ali, къде се затри, как си? Simple Smile

# 704
  • Мнения: 26
Честито на мама LOlly!Да е жива и здрава малката Кристина!   bouquet
Пролет честито бебче!Да е жив и здрав малкия юнак!   bouquet
Синеочка на мен док. ми каза  че чака 7 дни след термин. newsm78
Mimossa,Чочолинка,Деси8905,Миленски_м с вас сме с едни лентички,но и аз още съм 2в1.Иначе от 3 седмици съм с разкритие,беше 1,5см,после 2,от тази седмица съм с 3см,но нито болки имам,нито тапата ми е падала  #Crazy Правя разходки всеки ден Simple SmileКогато,тогава,аз съм много позитивно настроена и си я чакам  baby_neutral Стискам палци на всички очакващи мами!  Praynig
Лека и усмихната вечер  момичета!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт