Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 135
Здравейте! Отново съм аз, не успявам да се свържа с доктора. Нали не си е променял телефона?

# 136
  • София
Здравейте! Искам да попитам, в частния си кабинет дали има доплер доктора?

# 137
Не, няма. За доплер е необходим час при специалистите по фетална морфология-говоря в частност за Надежда, където Др. Ташков изражда.

# 138
  • София
Има ли в тази тема мами, които не са се следили по ЗК при д-р Ташков, а по-скоро са посещавали частната му практика в по-късни месеци и респективно са раждали при него?

Абсолютно вярвам, че майката от по-рано трябва да изгради контакт с лекаря, но ако може да избегна чакането с часове в Сердика или както разбирам, 3 дена болничен престой, ако искаш болнични...бих била доволна на посещения само в частния му кабинет.

# 139
  • София
Аз не съм лежала в болница, за да получа болнични от него.
Иначе имам позната, която накрая започна да ходи при него в частния му кабинет и роди при него.☺

# 140
Аз се запознах с доктора в спешния на Надежда преди успешната си бременност. Реагира адски адекватно (доста други-не) и го потърсих като забременях. Изобщо ме съм се следила по ЗК, ходех в частния му кабинет и на ФМ, тонове и доплери в Надежда. Родих естествено при него, Ако има следващ път пак така бих процедирала.

# 141
Има ли в тази тема мами, които не са се следили по ЗК при д-р Ташков, а по-скоро са посещавали частната му практика в по-късни месеци и респективно са раждали при него?

Абсолютно вярвам, че майката от по-рано трябва да изгради контакт с лекаря, но ако може да избегна чакането с часове в Сердика или както разбирам, 3 дена болничен престой, ако искаш болнични...бих била доволна на посещения само в частния му кабинет.

Аз бях така. За първи път отидох около 34 г.с. в частния му кабинет. ЖК ми беше на друго място.

Общи условия

Активация на акаунт