Недадените-нов исторически сериал по канал 1

  • 21 396
  • 246
  •   1
Отговори
  • Мнения: 675
От 10-ти март по канал 1 започва нов  мащабен исторически сериал за спасяването на евреите..Ще го гледате ли?

Извинявам се предварително,ако вече има такава тема.Прегледах чрез търсачката,но не успях да открия нищо.

# 1
  • Мнения: 5 577
Аз ще го гледам.

# 2
  • Мнения: 534
И на мен ми е любопитен  Flutter

# 3
  • София
  • Мнения: 1 340
Нищо, свързано с евреи не бих гледала. Яд ме е, че ще изпусна играта на Мариус

# 4
  • Мнения: 534
  #Shocked

Аз очаквам приятно поднесена история за човечност и проявена от нас цивилизованост, с които  заслужено можем да се гордеем  Flutter

# 5
  • Мнения: 11 870
Ще го гледам,благодаря за напомнянето!

Всъщност в колко ще започва, известно ли е?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 340
  #Shocked

Аз очаквам приятно поднесена история за човечност и проявена от нас цивилизованост, с които  заслужено можем да се гордеем  Flutter

Оу, човечна съм Simple Smile Просто доста неща съм изгледала по тези теми и вече нищо, свързано с тях не бих гледала  Peace

# 7
  • Мнения: 796
Ще го гледам задължително  Peace

От 10 март,  20:45

# 8
  • Мнения: 0
„Недадените“ е български сериал, продукция на БНТ и продуцентска къща Артишок под режисурата на Иван Митов и Вито Бонев. Продуцент на продукцията е Мирослав Боршош. Сценарист Емил Бонев. Оператори са Мартин Балкански и Димитър Неделчев.

Ще започне да се излъчва на 10 март 2013 г., от 20:45 ч., по БНТ 1 [1]. Филмът разказва историята на спасяването на 48 000 български евреи през Втората световна война. Състои се от 12 епизода.
Актьорски състав

    Пенко Господинов - Цар Борис III
    Лидия Инджова - Лиляна Паница
    Владимир Пенев - Митрополит Кирил
    Мариус Куркински
    Димитър Баненкин - Александър Белев

  Минна Гугенхайм

Здравейте,
Това е официалната информация за сериала "Недадените".Лично аз имам желание да го гледам по две причини.Каквото и да знам за този период от историята на Бг,не е много. Второ ,радвам се,че все повече Бг филми и сериали се снимат.Колкото до сюжетът,мисля,че в нашата история има моменти за които не бива да се забравя.Всяка страна запечатва по един или друг начин действителни случки и събития.Най - пресният пример : Филмът Арго на Бен Афлек е по- действителен случай и американците не пропуснаха случая да го наградят.

# 9
  • Мнения: 0
Трейлърът, който върви по медиите


# 10
  • Мнения: 0
Израел пита за “Недадените”

Има вероятност израелска телевизия да закупи новия български сериал "Недадените", който ще се излъчва по БНТ1 от 10 март. Това разкри актьорът от продукцията Димитър Бененкин в студиото на "Срещу новините" преди вечер.
Сценарият на поредицата е писан десет години с помощта на четирима консултанти. Деветдесет процента от сюжета са точна историческа истина. Както вече се знае, лентата проследява събитията около спасяването на българските евреи по време на Втората световна война, а продуцентът Мирослав Боршош е събрал Мариус Куркински, Владо Пенев, Камен Донев, Лидия Инджова.

# 11
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Трейлъра възбуди интереса ми, но прочетеното тук го запали. Благодаря ви, ще гледам. Прави ми впечатление, че продуцентите този сезон саобърнали внимание на историята.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 387
Записвам се в темата.Имам личен интерес да ми се отваря,защото и аз имам(макар и миниатюрно) участие във филма Mr. Green От лични впечатления това е една наистина масивна продукция,по която се работи с много старание Peace
Недадените във Facebook http://www.facebook.com/Nedadenite

# 13
  • Мнения: 90
Записвам се да следя. Нямам думи да опиша колко много се радвам, че българските продукции все повече се множат. Обожавам всякакво българско кино и съм на мнение, че започват да се създават все по-качествени проекти.

# 14
  • Мнения: 4 558
И аз се записвам в очакване. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт