Развивай правилно ума на детето. Как

  • 7 949
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте,
пиша  във връзка с една много ценна за мен книга, а именно  "Развивай правилно ума на детето.  Как ?", която за съжаления е изчерпана на пазара от близо половин година. Свързах се с издателството - София-прес и от там ме информираха, че към момента няма индикации за нов печат на тази книга, а като се има предвид липсата и от дълго време, не е ясно дали ще се издава отново. 
Не знам кой и как взима решенията за преиздаване на книгите, но мисля, че с това тук много са сбъркали! Та както и да е! Обръщам се към всички вас с молба да ме посъветвате как и къде бих могла да намеря книгата на "старо" или  съответно да заема за известно време. Автор  на книгата се води "Клуб на Майките".
Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 359
Имам книгата, от кой град сте?

# 2
  • Мнения: 10
Здравейте,
Много благодаря за отговора. Аз съм от София.  Как ще Ви е най-удобно да осъществим контакт?
Поздрави и лек ден!

# 3
  • Мнения: 359
Аз съм от Пловдив. Ще пратя на ЛС телефон.

# 4
  • Мнения: 161
Дано да има издателство на книгата. Много ще е полезна на мнозина

# 5
  • Мнения: 25 586
Непременно на тази книга ли държиш? Защото съм срещала много литература на тази тематика.

# 6
  • Мнения: 261
Може да се попита в някоя библиотека и да се преснима.

# 7
  • Мнения: 10
Разбира се, бих се радвала на всякаква литература, която може да ми препоръчате на български и на английски.
В тази книга ми хареса факта, че са представили теориите на 5тима учени, включително Сесил Лупан и Масару Ибука, за които честно казано не мога да намеря нищо достъпно в Интернет (не съм се разтърсила и много усилено, де) и не на последно място бабини игри.
Повечето книги, които намирам, а и темите във форума касаят по-големи дечица (което ще ни е изключително полезно като пораснем), но засега ще се радвам на всякакви препоръки относно литература, касаеща игри и занимания за бебета. (Като се замисля, не съм сигурна дали в тази конкретна книга ще намеря точно това).
Не знам, може би много бързам, но ми се иска вече да се занимаваме с нещо повече.
Ние сме само на  5 месеца и зимата вкъщи ни се отразява трудно(повече на мен, отколкото на мъника). Чакам с нетърпение да се стопли времето и да почнем да сядаме, че да разнообразим ежедневието.
В никакъв случай няма да е зле от сега да се подготвя и за времето напред. Към момента чета Montessori’s Method and Absorbent Mind и живо следя темата във форума.
Предварително благодаря за всякакви препоръки.Поздрави и лек ден.

# 8
  • Мнения: 382
Ето тук има много добри идеи: http://www.ehow.com/how_6464_play-with-3.html

# 9
  • Мнения: 722
Имаше нещо като интернет борса за книги, предлагат доста стари издания. Забравих адреса, но съм купувала неща, които са изчерпани, като и двата пъти книгите бяха съвсем нови. Ако се сетя ще пусна линк.

# 10
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Аз я имам книгата,но не си я давам-и за мен е интересна и ценна  Peace
Ако искаш мога да попитам колко ще излезе да я снимат на ксерокс и подвържат със спирала и ако те устройва цената мога да го направя и после да ти я изпратя с наложен платеж-не съм от София.

# 11
  • Мнения: 1 588
Или авторката иска да направи реклама на издателството?

# 12
  • Мнения: 5 259
Абе каква реклама! Първо, тя е написала грешно името на издателството и второ, книгата е изчерпана от 2-3 години, а това не е първата тема, в която хората издирват тази книга.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 698
Аз я имам книгата,но не си я давам-и за мен е интересна и ценна  Peace
Ако искаш мога да попитам колко ще излезе да я снимат на ксерокс и подвържат със спирала и ако те устройва цената мога да го направя и после да ти я изпратя с наложен платеж-не съм от София.
Аз се интересувам. Моля те попитай  bouquet

# 14
  • Мнения: 4
Здравейте и аз се интересувам от книгата.Бих искала и аз да се включа към принтираното копие.

Общи условия

Активация на акаунт