24 ЦДГ КОЛЕДАРЧЕ - Красна поляна - мнения

  • 1 811
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 650
Здравейте!
Ще се радвам да споделите мнения за 24 ЦДГ Коледарче. След като излезнаха свободните места за 2013-2014, съм се ориентирала натам и ми се ще предварително да чуя отзиви.
Успех на всички в кандидатстването!

# 1
  • Мнения: 771
 PeaceУчителките са добри, за директорката много не съм сигурна.

# 2
  • Мнения: 6
Здравейте и мен ме интересува мнение за тази ДГ,детето ми е прието в нея от септември в 1ва група.

# 3
  • Мнения: 784
Зависи при коя г-жа се паднете. Преди години всички бяха супер, сега не съм сигурна. Ако сте при Йовева и Захаринова-шестица от тотото. Те са на възраст, но са супер!

# 4
  • Мнения: 6
Благодаря

# 5
  • Мнения: 6
Днес беше първия ден на момченцето ми в дет.градина,учителки са му-Чурапинова и Попова(моля дайте ми мнение за тях).Милото ми детенце,много плака,сърцето ми се къса. newsm45 .
Незнам утре как ще го придумам пак да отиде.Sad

# 6
  • Мнения: 771
мама_мия , Попова и ЧОрапинова. СТРАХОТНИ СА! Вярвай ми. Попова е "по-смешната" госпожа, а Чорапинова изглежда сериозна и строга. Но и двете са страхотни. Интелигентни, мили, професионалисти. Нито за миг не се съмнявай в тях. Те ще се справят. И двете гушкат, внимателни са и нямат навика да крещят. Ще свикне. И един съвет от мен-каквото те притеснява, споделяй го стях. Те са много разбрани и добри. Уф, излезе като реклама, но аз нямам нищо общо в този вовент с тази градина, но познавам и двете и няма как да скрия това, което мисля за тях, а то е - супер! Peace

# 7
  • Мнения: 6
мама_мия , Попова и ЧОрапинова. СТРАХОТНИ СА! Вярвай ми. Попова е "по-смешната" госпожа, а Чорапинова изглежда сериозна и строга. Но и двете са страхотни. Интелигентни, мили, професионалисти. Нито за миг не се съмнявай в тях. Те ще се справят. И двете гушкат, внимателни са и нямат навика да крещят. Ще свикне. И един съвет от мен-каквото те притеснява, споделяй го стях. Те са много разбрани и добри. Уф, излезе като реклама, но аз нямам нищо общо в този вовент с тази градина, но познавам и двете и няма как да скрия това, което мисля за тях, а то е - супер! Peace

МНого благодаря за бързия отговор,аз също останах с много добри впечатления(особено от Чорапинова).Вчера,като отидох да си го пребера,ми каза че е доволен,днес сутринта пак имаше ревове и писъци.Обадих се след един час на Чорапинова,каза че се е успокоил и даже излезнал пред децата и изпял"Мила моя мамо" Hug

Общи условия

Активация на акаунт