БХС 2

  • 1 039
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте,направих си БХС 2 и проблема е,че са ми объркали възрастта-вместо 32,на 29,с 3 години по-малка.Незнам сега резултата достоверен ли ще е,всмисъл,че може би по-достоверем ще е лично моя резултата,а не възрастовия.Иначе си влизам  категорията под 35 години и какво значи биохимичен риск,разделени са на 3-вашият риск,възрастовия риск и този последния,каква е разликата и при това объркване на годините ми кой трябва да гледам

# 1
  • Мнения: 556
Най-добре им обърни внимание в лабораторията, в крана сметка грешката е тяхна, ако трябва да го повторят. Close

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Предполагам, че вследствие на това просто възрастовият риск ще ти бъде по-нисък от реалния, но той така или иначе почти нищо не значи /според мен - че с възрастта се покачва рискът на всички е ясно/. Съответно не мисля, че е кой знае колко фатално, но: ако грешката е на лабораторията, обади се и ги накарай да го преизчислят ако е възможно /не знам има ли такава опция, но като са сгрешили, длъжни са да направят каквото могат и каквото тряба - познавайки обаче действителността в БГ, ако не им направиш проблем,  това няма да се случи, така че звънни и действай/.

# 3
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Което пак не е задължително да си замълчат за грешка стига да го знаят. До сега два пъти ми се е случвало да има грешка в лабораторията (различни по различно време) и двата пъти са ме уведомявали, извинявали и повтаряли за тяхна сметка.

Общи условия

Активация на акаунт