Домакини - първи сезон/шести епизод

  • 26 871
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 194
Съжалявам Мари. Пиши, когато имаш яснота. Ще помагаме.

# 721
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Миленче, Hug темата си я има... но не става така... Нека да изчакаме нека да говоря с тези...с докторите и да видя какво все пак ще ми кажат... Rolling Eyes



Mrs. L  Hug

# 722
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
не ми се сърдете ако известно време не пиша, а само ви чета...Не мога без вас, а не сега е момента да се включвам с нашите страдания.. Confused

# 723
  • Мнения: 40
Момичета не знам дали е възможно някой да ви помогне да се почувствате по-добре освен  времето. Това е една от причините да не  чета и не пиша  често из форуми(освен градинарски , готварски и  за  разни хобита ) , толкова много мъка и болка има наоколо, и за съжаление в повечето случай хората са безсилни да помогнат . Бях на 24 когато баща ми почина от тумор в мозъка поради лекарска грешка. Майка ми почина от рак  когато бях на 30 , а 6 седмици преди нея почина баба ми и след това в продължение само на една година починаха леля ми и чичо ми също от рак .Ужaсно е да си сам .
  Ние хората често  правим много грешки в желанието си да постигнем много в материално отношение и в повечето случай си спомняме за наистина важните неща когато ни се случи нещо болезнено и често пъти когато не е останало много време .
 Наистина се надявам нещата при всички вас да се оправят защото е много трудно да живееш без някого когото обичаш или без мечти

# 724
  • Мнения: 991
не ми се сърдете ако известно време не пиша, а само ви чета...Не мога без вас, а не сега е момента да се включвам с нашите страдания.. Confused

Винаги имаш място тук, независимо от това какво имаш да напишеш!  Hug
Аз ти пожелавам от сърце да са само хубави неща!

redsea  Hug

# 725
  • Мнения: 2 169
не ми се сърдете ако известно време не пиша, а само ви чета...Не мога без вас, а не сега е момента да се включвам с нашите страдания.. Confused
Как ще ти се сърдим, няма такова нещо  Hug Включвай се когато искаш и можеш, ние сме тук и ще те чакаме с новини. Добри или лоши, не се притеснявай да ги споделяш с нас  Hug
А ако мога с нещо да помогна, само кажи - насреща съм  Hug
П.П. Писали сме с Куинчето едновременно, ама няма да трия.

# 726
# 727
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Марѝ  Hug пропуснала съм редактирания пост, но и аз съм на мнение, че тук винаги ще имаш място. Прегръщам те, мила  Hug
Коконче, сбъдват се мечтите, да знаеш! По един или друг начин, сбъдват се
За всички  Hug

# 728
  • Мнения: 14
Момичета благодаря за топлото посрещане  Hug Hug Hug
за хемороидите да кажа :
Скрит текст:
преди време една баба казала на мъжа ми като усети,че започва да излиза веднага шепа сурови орехи, след няколко часа пак и така няколко пъти... действа безотказно при нас

за спирта докато ви четях се сетих за него - билков спирт за спортисти , един от шампионите на българия по вдигане на тежести го прави Валентин Христов се казва , завещали са му рецептата, приятели са със свекър ми и по тази линия дойде при мен. Един ден сама смелих 50 кг домати, беше ми много забавно с тези старите машинки нали се сещате, и като си легнах щях да умра от болка в ръката и рамото, намазах се и изчезна на сутринта нищо ми нямаше. Баща ми след време падна и си удари рамото и му казах да се маже и беше страшно изненадан как е спряло да го боли. Ако някой има нужда да ми каже, ще му изпратя  Hug   
Моето момченце е болно. След 5 месеца без болести пипнахме ужасен вирус , от вчера ми е с над 38,5 градуса и изобщо не му действат температуропонижаващите. Късно вечерта направихме още един гърч и вече сме и с антибиотик. Но от вчера следобяд чак сега живна и температурата май намалява. Ужасно е да си гледаш детенцето болно и нищо да не можеш да направиш. А колко са некомпетентни докторите с гърчовете от температура нямам думи!
Пазете се, че е ужасен този вирус, ние се заразихме при 10 минутен контакт...без да знаем,че племенника ни се разболява.
Недейте да унивате момичета, по-силни сме отколкото си мислим. Аз през ноща голям рев му дръпнах не мога да се примиря,че съм безсилна в ситуацията на детенцето ми. Но днес с нови сили продължава борбата! Hug Hug Hug

# 729
  • Мнения: 644
Stadi Дано всичко е ок.Стискаме палци!
Е стискай стискай колко да стиска?То като реши да излиза детето.
Плами То няма лошо да е такъв,но като порасне малко.
Мама коко Аман с тея пари.Днес гледам как на 1 къща до нас и правят прозорците и изолация.Искам и на тая.Ама като не е наша.Как да стане?Агенцията не ги интересува.
Валенцето Ходя редовно на гинеколог в бг като се прибера на 3 4 максимум 6 мес.
Тоя път ми изръси ,че имам някаква лацерация на шийката и при 2 раждане можело да ми създаде проблем.Питах кво ще означава това.Каза да не се притеснявам,но да го имам впредвид.
redsea Ако питаш мен са 100пъти по-здрави от нас.Зимата в студа ако изляза по-тениска съм аут.А те го правят.
О Славче!Мъжа ти е случил на жена.Мен пък хич не ме е срам и не му мисля много,ако се реша да си пазарувам за мен.
Коконче  Hug Hug Hug Hug HugНе се искам отчаяние в теб!Къде отиде борбената и силна кокона?Надявам се да има решение.Дано ти се подредят нещата.
Мария Тежко е,но дано успее да го израсте.Тея майчини шокове не са никак приятни.

# 730
  • UK
  • Мнения: 5 999
не ми се сърдете ако известно време не пиша, а само ви чета...Не мога без вас, а не сега е момента да се включвам с нашите страдания.. Confused

Поста е изтрит и не мога да прочета, какво се е случило с Мари, но много ми е мъчно, че новините не са добри ...
Мари Hug мисля те и много, много се моля за вас  bouquet! Моля те, бъди силна и не се предавай!!!
Момичета, благодаря ви    bouquet  bouquet  :bouquet
:

# 731
  • Мнения: 0
рецепта с джинджифил лекува рака!!
 два по-големи корена джинджифил се обелват и рендосват на най-ситното ренде, може и с чопър, и се смесват с 1/2 кг домашен мед...сместа се консумира 3-4 пъти дневно по лъжичка.
Да се ползва само НЕ-метална лъжица!
Първите резултати се усещат след 2 до 3 дни...изключителен резултат!! отпечатай, разпространи, помогни на хора, изпаднали в беда!

# 732
  • UK
  • Мнения: 5 999
рецепта с джинджифил лекува рака!!
 два по-големи корена джинджифил се обелват и рендосват на най-ситното ренде, може и с чопър, и се смесват с 1/2 кг домашен мед...сместа се консумира 3-4 пъти дневно по лъжичка.
Да се ползва само НЕ-метална лъжица!
Първите резултати се усещат след 2 до 3 дни...изключителен резултат!! отпечатай, разпространи, помогни на хора, изпаднали в беда!

НИЕ СИ ИМАМЕ НОВА ТЕМА В КОЯТО ПИШЕМ! ТАЗИ СЪОТВЕТНО НЕ Е АКТИВНА!!!
МАРИ Е ЗАПОЗНАТА С ТАЗИ РЕЦЕПТА И СМЕ КОМЕНТИРАЛИ, ЧЕ ПРИ ТЯХ НЕ Е ПРИЛОЖИМА, Т.К СЪПРУГЪТ И Е ДИАБЕТИК! НЕ МОЖЕ ДА КОНСУМИРА МЕД ...

Общи условия

Активация на акаунт