Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 64

  • 25 672
  • 776
  •   1
Отговори
# 765
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И ся кво...не познах с кой се целува Баръшко.
Срааааааааам.... ooooh! Embarassed Embarassed Embarassed
Все си мислех, че е Симчето пък то старата лЕбоФ избуяла временно. Mr. Green
И ся на Бурак джелъсито ще му прободе корасона. hahaha Joy

Брях, нямаме тема...да не вземат да ни заключат? Rolling Eyes

# 766
# 767
  • Мнения: 18 536
Брей, сега пък и обидени ли има? Ами ние просто си казваме мнението, не може ли? Че е нагла и злобна Зейно, ами такава е, не мога да си изкривя душата. Как да не отбележа държанието и, като ми иде да я хвана за гръцмуля hahaha що пишем за нея...ами да се разкара вече и няма да я споменем нивга повече. А тя на всяка манджа мерудия, аман. Хем съзнава, че не е желана, хем продължава да се натиска, това на какво прилича вече? Ама обидена била, засегната...ами дай като е засегната да си разплета чорапите hahaha Да си го обича колкото иска, да си страда нейде, но не - тя сама се навира, мазохистка.
Сега пак Джемре е виновна за снимката...ами да не би тя да го повика Кузей, та да ги снимат? Това, че му се увесила на врата...ами влюбено е момичето, пийнало си, не може да знае, че са толкова известни двамата с Кузей hahahaоткъде да знае, че ги дебнат да ги снимат. И защо трябва да разпуска вкъщи, тя няма ли право да излезе и да се позабавлява? Ако на нейно място беше Зейнепка, нямаше да я упреквате , дори ако му се беше увесила тя на врата щяхте да сте възхитени...Ами прави опити момичето, ама не му се отваря парашутът hahaha
Отново има опити да се омаловажи любовта на Кузей към Джемре, било само от приятелски чувства неговата загриженост...да бе! Ако не му пукаше, нямаше да я следи къде ходи и какво прави неговата "приятелка" Защо не отиде на купона на Джан да следи как се налива Зейнеп? Ама тя яко пие, като казак обръщаше чашките с текила, ама не я хвана, явно има повече тренинг от Джемрето hahaha След превода ще ни станат ясни много неща, сега само си гадаем. Никъде не пише, че Кузей няма да може да се откаже от Джемре, това си е лично мое мнение, с всяка изминала серия това мое усещане се засилва, независимо от жалките опити на Кузей да се бори със себе си. Не задължавам никого да мисли като мен, това е моето усещане за тях двамата. А какво ще стане...е друг въпрос...
Зизу, Диди, Алиска, Добро утро, Софи, Рали, Или или, Ивана  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 768
  • Мнения: 1 012
Споко, дами, малко проблеми с лаптопа, сега пускам темата!  Peace

Заповядайте:
НОВА ТЕМА  Hug

Последна редакция: чт, 07 мар 2013, 15:28 от RominaB

# 769
  • Мнения: 123
Какво ще кажете за Шереф а....пич не го плашат олмазите Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 770
  • Мнения: 8 397
Фенче, няма обиденИ, само аз реагирах на един пост и това няма нищо общо с определенията, че Зейнеп е злобна и т.н. И чак пък обидена, айде не прави от мухата слон.  Както и да е, хубаво си бях решила да не пиша тук и да си пускам само снимчици, ама... Вече си имам обица на ухото. Peace

# 771
  • Пловдив
  • Мнения: 380
Шереф е голЕм!

Много мил жест - лИбоф, лИбоФ  loveuuu

п.п. Кви са тия дай си ми куклите, на ти си парцалите? Който го е страх от мечки да не ходи в гората, т.е. тук за сърдене място няма! Форум е! Хора разни, мнения всякакви, филмът си върви fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu

# 772
  • Мнения: 8 397
Оф, бе, що приемате, че съм реагирала на пост като сърдене?  Shocked Ми нали уж затова бил форумът - да споделяме. ooooh! Ето затова не ми се пише тук, а не, че се сърдя за нещо. Повече няма да се обяснявам, че по-лошо става. Peace

Последна редакция: чт, 07 мар 2013, 15:56 от ·٠•Snejka•٠·

# 773
  • Мнения: 2 282
Значи, снимката във вестника не е направена за да утежни положението на Джемре. Ще има,разбира се напрежение около Баръш и Джемре.Но, двама души държат козове срещу Баръш. Гюней и Симай. Ще цакат в някой момент. И Гюлтен беше по-уплашена от Джемрето. Джемрето ми се стори само неприятно изненадана.  Така че, снимката цели Кузей.  Как ще преживее този компромат.Или все едно нищо не се е случило, или застава твърдо до Джемре, или го отдалечава.
Ако е работа на Денизка, направо с 4 хода даде шах на царя. Крайно време е Кузейката да се определи, а не все разкрачен да стои. Забележете каква бомба е заглавието на вестника.
Ето и точните думи на Кузей в пекарната:
Вашият развод не ме вълнува. Боли ме, задето Баръш те е накарал да страдаш.Разбираш ли.Кога Вие ще се разведете сега или после, не е мой проблем.Подлостта ме вбесява. Да се разведете или не - това е Ваше решение.
Наистина много странна любов. Или  добро приятелство. И затова не се пише за тая сцена, ами, че следял Джемре Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 07 мар 2013, 16:02 от dafne_1

# 774
  • Мнения: 2 282
Оф, бе, що приемате, че съм реагирала на пост, като сърдене?  Shocked Ми нали уж затова бил форумът - да споделяме. ooooh! Ето затова не ми се пише тук, а не, че се сърдя за нещо. Повече няма да се обяснявам, че по-лошо става. Peace
Снежка,  Hug някои потребители искат да ги забележат просто. И това е начина.

# 775
  • Пловдив
  • Мнения: 380

Снежка,  Hug някои потребители искат да ги забележат простоТова беше пак от рубриката: Звездите ми го говорят! . И това е начина. според теб

# 776
  • Мнения: 0
Брей, сега пък и обидени ли има? Ами ние просто си казваме мнението, не може ли? Че е нагла и злобна Зейно, ами такава е, не мога да си изкривя душата. Как да не отбележа държанието и, като ми иде да я хвана за гръцмуля hahaha що пишем за нея...ами да се разкара вече и няма да я споменем нивга повече. А тя на всяка манджа мерудия, аман. Хем съзнава, че не е желана, хем продължава да се натиска, това на какво прилича вече? Ама обидена била, засегната...ами дай като е засегната да си разплета чорапите hahaha Да си го обича колкото иска, да си страда нейде, но не - тя сама се навира, мазохистка.
Сега пак Джемре е виновна за снимката...ами да не би тя да го повика Кузей, та да ги снимат? Това, че му се увесила на врата...ами влюбено е момичето, пийнало си, не може да знае, че са толкова известни двамата с Кузей hahahaоткъде да знае, че ги дебнат да ги снимат. И защо трябва да разпуска вкъщи, тя няма ли право да излезе и да се позабавлява? Ако на нейно място беше Зейнепка, нямаше да я упреквате , дори ако му се беше увесила тя на врата щяхте да сте възхитени...Ами прави опити момичето, ама не му се отваря парашутът hahaha
Отново има опити да се омаловажи любовта на Кузей към Джемре, било само от приятелски чувства неговата загриженост...да бе! Ако не му пукаше, нямаше да я следи къде ходи и какво прави неговата "приятелка" Защо не отиде на купона на Джан да следи как се налива Зейнеп? Ама тя яко пие, като казак обръщаше чашките с текила, ама не я хвана, явно има повече тренинг от Джемрето hahaha След превода ще ни станат ясни много неща, сега само си гадаем. Никъде
не пише, че Кузей няма да може да се откаже от Джемре, това си е лично мое мнение, с всяка изминала серия това мое усещане се засилва, независимо от жалките опити на Кузей да се бори със себе си. Не задължавам никого да мисли като мен, това е моето усещане за тях двамата. А какво ще стане...е друг въпрос...
Зизу, Диди, Алиска, Добро утро, Софи, Рали, Или или, Ивана  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
+1 Hug  bouquet Heart Eyes

Последна редакция: чт, 07 мар 2013, 23:29 от n.cipova

Общи условия

Активация на акаунт