Денсинг старс България по Нова тв - сезон 2013

  • 31 461
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 981
Вместо запис - това намирам за въпросната Стела Ангелова...Може би в някои среди е известна, но за мен също е напълно неизвестна!

# 16
  • София
  • Мнения: 746
Не искам с негативизъм да влизам,но Александра Сърчаджиева доста е лансирана напоследък,като че ли?

# 17
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Не искам с негативизъм да влизам,но Александра Сърчаджиева доста е лансирана напоследък,като че ли?
Не виждам да е по-лансирана от останалите известни хора в България... Sunglasses

# 18
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950

"Глория и Елен всеки ден ходят да танцуват с партньорите си и толкова са се нахъсали, че вече са си съпернички преди старта на шоуто.
 Те не си говорят изобщо, само се поздравяват с кимане.
 „Влизам в шоуто, за да  победя“, категорична беше Глория. Елен Колева пък със самочувствие се самопровъзгласи за най-добрата, понеже като тийнейджърка е ходила на спортни танци и владее всякакви стилове.
„Между двете прехвърчат войнствени искри и като нищо скоро да избухне война на дансинга“, прогнозират от риалити шоуто.
Освен това конкуренцията им е доста слаба и това още повече ги надъхва една срещу друга, писа „Всеки ден“. С тези килограми Люси Иларионов едва ли ще успее да впечатли журито, а Латинка Петрова със своите 69 години също не би могла да се мери с Глория или Елен Колева."


"Режисьорът Люси Иларионов е решен да се раздели с излишните килограми, които натрупа през последните години. От стройния младеж, който пееше в момчешката банда “Ъп Даун” преди 15 години, няма и следа. Тогава той и приятелите му бяха идоли на тийнейджърките. Вероятно затова Люси е приел предизвикателството да танцува в новото издание на шоуто “Денсинг старс”. Пред близки режисьорът често обича да повтаря, че не се срамува от външността си, но само най-близките му знаят, че здравословни проблеми са довели до качването на излишните килограми. Той е категоричен, че ще се вземе в ръце и ще се справи с голямото предизвикателство. Убеден е, че с интензивните танци в риалитито и правилния хранителен режим ще успее да свали 60 кг."

# 19
  • София
  • Мнения: 2
Записвам се и аз.
Само че някои имена нищо не ми говорят.
Например тази Стела Ангелова с какво е известна?

Беше при Кеворк тази вечер, ето линк - http://play.novatv.bg/play/302094/?autostart=true

Не искам с негативизъм да влизам,но Александра Сърчаджиева доста е лансирана напоследък,като че ли?

Според мен изживява силен момент в кариерата на водеща. Продуцентите на Денсинг старс са същите като на Биг Брадър - Олд Скуул. Пък и я познават как работи.
Ако не беше тя - щеше да е Део, да речем, той си е на щат там, но сега ще танцува   Laughing

# 20
  • Мнения: X
Записвам се и аз.
Само че някои имена нищо не ми говорят.
Например тази Стела Ангелова с какво е известна?

Беше при Кеворк тази вечер, ето линк - http://play.novatv.bg/play/302094/?autostart=true

Да, гледах я. Много приятна дама  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 505
Записвам се, за да следя темата Simple Smile и да коментирам, когато има какво Simple Smile

# 22
  • Мнения: 9 158
https://www.facebook.com/DancingStarsBulgaria?gclid=CLWJ-q2l9LUCFUcYzQodAn8Aew

 Sick  Петко Димитров ще танцува в Dancing Stars споделя, че и моторите, и жените му са “лимитирана” серия.  и тоя не спря да се навира в нова /черешки-мерешки,стани богат.... що не си гледа Син Ситито ..каква звезда е тоя пък точно newsm78


Стела и мен ме кефи за нея съм!
А кои са участници?

Първият участник в звездния риалити проект е Румен Луканов, до него застават любимката от Сатиричния театър – Латинка Петрова и актрисата от „Забранена Любов“ -Елен Колева.

Глория, също ще стъпи на звездния паркет. Сред звездите са още световния шампион по бокс Детелин Далаклиев, журналиста-политик Капка Георгиева, топ режисьорът Люси Иларионов, семейният психотерапевт и сексолог Наталия Кобилкина, Ицо Хазарта, бизнесменът Петко Димитров , Део, Зайнебче Sick.

Членовете на звездното жури Dancing Stars са строгата, но справедливата Илияна Раева, най-строгият сред актьорите Калин Сърменов, латино експертът Алфредо Торес и шампионката по танци Галена Великова.

Красимир Ранков и Александра Сърчаджиева са избраните за водещи

Последна редакция: пн, 11 мар 2013, 11:21 от pinko

# 23
  • Мнения: X
и аз да се запиша в темата  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 11 114
Най-сетне започва музикално шоу!  Heart Eyes

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1828290

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 355
 Не отписвайте Люси Иларионов толкова лесно. Навремето беше фурия в танците, отдават му се много и могат да се очакват изненади от него. Само дано е свалил част от излишните килограми, за да може да прави необходимите хватове с партньорката си, а и да покаже какво наистина може.

  Днес прочетох, че Нина Добрев все пак може да участва в предаването:

 http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2013-03-11&article=444053

# 27
  • Мнения: 5 050
Записвам се и аз в темата. Харесвам танци, както и хора, които танцуват  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 11 114
Не отписвайте Люси Иларионов толкова лесно. Навремето беше фурия в танците, отдават му се много и могат да се очакват изненади от него. Само дано е свалил част от излишните килограми, за да може да прави необходимите хватове с партньорката си, а и да покаже какво наистина може.


Като го гледах а репетицията не само не ги е свалил а и качил още.  Laughing

# 29
  • Мнения: 11 565
дА СЕ ЗАПИША И АЗ.
Не знам кои са всички участници, но симпатизирам на Глория.
Почна.
Приятно гледане!
Оф, пак Алекс.

Общи условия

Активация на акаунт