Сбъднаха ли се детските ви мечти?

  • 3 274
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
Ааа, щом ще включваме и тийн мечтите:

- да не се казвам, както се казвам (бях решена да сменя името си със "Зоя");
- да имам голямо семейство с минимум 3 деца и къща (датира от 18-годишна възраст)

Първата мечта бе попарена неусетно с обяснението, че ще ми дадат още няколко години да си помисля, а аз взех, че забравих с годините.
Втората - придобива все по-реални очертания  Grinning
Иска ми се да съм "Добрата фея" и да мога да изпълнявам желания!  Hug

# 46
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Май само аз си изпълних мечтата да си сменя името...Е, не с точно това , което исках, но при глупави мечти и глупави резултати понякога. Laughing
 И по темата-много исках да имам кон. За всеки рожден ден си пожелавах това, а тогава даже ме гледаха на село, при бабите. Даже и не съм се качвала на кон, а искам все още...но вече съм дърта и ме е страх. Simple Smile
Исках да тренирам футбол...много бързо ме пресякоха в желанието ми да ми се ''изкривят'' краката.

Последна редакция: нд, 17 мар 2013, 22:53 от Джеронимо

# 47
  • София
  • Мнения: 1 010
Джеронимо, чак толкова зле ли е? Смятах, че моето е най-зле, понеже ме бъзикаха.

# 48
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Джеронимо, чак толкова зле ли е? Смятах, че моето е най-зле, понеже ме бъзикаха.
Не, но го мразех. Бъзикаха ме, беше дълго, а аз мразя такива. Сега ми е от четири букви. Аз исках да е от пет, но и с това свикнах. Laughing

# 49
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Мечтите ми от ранното детство бяха едни такива, аморфни. Горе-долу като да имам вълнуващ и необичаен живот, в който да пътувам много и да правя всякакви неща и някой да пише за това, което правя. Класическа детска суета, с три думи казано.
После, когато започнах да си следвам вътрешните пориви, всичко стана точно така, както си го бях мечтала. И започнах да опознавам сенчестите страни на сбъднатите мечти... Сега имам още мечти, но темата не е за това  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт