Мързеливи красавици - 21

  • 30 416
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Толкова ми е криво и гадно че не мога и да заспя,лягам ставам много ми е смотано ...  Cry  Уф оплаках се отивам пак да се мъча да заспя ..Лека нощ  Hug

# 46
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Аз излизах с една приятелка тази вечер и пихме розета. Научих нещо много важно и искам да го споделя с вас. Момичета, ако след излизането си слагате измиващ гел на четката за зъби, то в никакъв случай не е време да се лакирате Mr. Green Mr. Green Mr. Green

http://www.youtube.com/watch?v=lhll8DXn7_M поздравче Heart Eyes

Лоренка, надявам се да спиш мацка Hug

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 768
OnDiNe_ напомни ми за един случай преди няколко години, когато мъжът ми беше измил зъбите на детето с крем за ръце. ooooh!
аз си пия кафето и се разсънвам, ще изчезвам на работа след един час.

Vesseto
мерси за съвета Hug , ако не забравя ще си ги купя.

причерняването обикновено е от падане на кръвната захар.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 456
Добро утро Simple Smile Лек и успешен завършек на седмицата ви пожелавам!
 Сядам да си изпия кафето във вашата компания и излизам по задачи.
Aко ми остане време мисля да пообиколя някакви обувчици да си харесам и мицеларната ми вода е на свършване,кремът за лице също.

OnDiNe_ ,много хубава песничка,за пръв път я чувам Simple Smile

# 49
  • Мнения: 20
Добро утро и от мен, пиша от телефона за първи път и не знам какво ще излезе. Заздравителя е пшеничен ли, нещо с п. Тук ми ги препоръчаха и аз не се и поколебах. Следобед ще покажа перличките. Много сложно се пише Grinning Хубав ден прекрасници

# 50
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен!
Минавам само с едно много бързо питане - за мазна кожа се препоръчваше лавандулова вода, нали? Може би съм единствения човек, който не се разбира с розовата вода - доста зле ми се отразява - омазява ми се кожата и не се чувствам нито почистена, нито тонизирана. А розовата ми вода е 100% натурална - носеше ми я приятелка от Казанлък, която гледа рози. Но уви...
Та - някакви отзиви за лавандуловата? И ако можете да споменете някаква марка - гледах единствено в зоя.бг,...

# 51
  • Мнения: 0
Добро утро момичета и добре заварила Simple Smile

Благодаря за мненията за LPG-то. Надявам се да успея да пия повече вода, да огранича храненето и да имммаааа мноого километри с количката Simple Smile

Поздрави и хубав и успешен ден на всички!

# 52
  • София
  • Мнения: 6 225
Мерси за новата темичка   bouquet  bouquet  bouquet

Напоследък съм ужасно заета и ми е много трудно да ви следя и да се включвам в темата Confused
Да се похваля,че си взех и официалните листовки Flutter
Болна съм все още, направо се раздирам от кашлица, но си ходя на работа де. Mr. Green
Разкрасително-само обичайните ежедневни процедури, нищо по-особено.

Вчера бях на много интересно фирмено обучение. Определено ми беше полсезно.
Утре вечер пък съм на Bed taste party и съм в чуденка каква безумица да си облека Laughing

Трябва ми нов фдт, че вчера си свърших единия, имам един почти на дъното, и един който ми е много тъмен Joy Препоръчайте нещо   Wink Със смесена кожа съм, не обичам много течни консистенции и искам да си е с покритие, а не като тониращ крем. Simple Smile

Аз си поставям задача да съм редовна във фитнеса и да се храня ограничено.
Позволявам ви да ме нахокате, ако кривна Joy


# 53
  • Мнения: 537
Добро утро и от мен  Hug

Ондин, жестока песен, от години не я бях слушала  newsm76 trouble is my middle name  Twisted Evil

Взех измиващия гел от Йогурт серията, еб@си тубата е  Shocked сигурно 1 година ще го използвам, ако ми хареса  Laughing

Дон Домат  Joy представих си милото дете, колко му е било гадно. То и аз бъркам пастите за зъби - нашата и на дребното. Добре че крема ми за ръце не е в банята  Whistling

Етоал, честито  Hug така с лекота и практическия да вземеш  Peace

# 54
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Добро утро!
Аз се отчитам с фитнес тренировка,ща си сложа ексфолиращата маска на Лиерак и това ще е Simple SmileНа педикюр трябва да отида,но ще е другата седмица.

Бисквитка,хубаво да си изкарате в Трявна HugАз заради пуста Трявна се омъжих Blushлюбимият ми град Heart Eyes

Мицеларната на Авен не би трябвало да е свършила,още има складови наличности,а и Биодерма имат промоция Simple Smile
Нукс пък са пуснали любимия ми лосион за тяло от 400 мл. с подарък измиващия продукт с мед от серията Рев дю миел Simple SmileИмат и някаква друга промоция крем лице+подарък очи Simple Smile

Това е от мен отивам "разкрасително " да домакинствам Mr. Green

# 55
  • Мнения: 4
Добро утро. Днеска съм ранобудно, че трябва да дойде някакъв човек за газта... Нещо ни липсвало, ама на развален немски дотолкова се разбрах с хазаяйката  Mr. Green
Почвам ви подред (или разбъркано, както дойде  Crazy )


Моите се оправиха от две неща лакочистител на Лили зеления и заздравител на ГР.
Този лакочистител много го хвалите, бре  newsm78 Ко му е толко специалното? Весе, калциевото мляко ли взе на ГР? За съжаление, точно от него ми се скапаха ноктите. В началото беше супер и после - Баааам! Почна едно цепене, едно лющене, едно чупене  ooooh! Месец и кусур се чудих как да ги оправя  Tired
ПС: Чакам снимка от теб на едни перлички - тяхна и как стоят на кожа  Whistling
ЕДИТ: Видях, че си писала за задравителя и за снимките  Blush
Та, Доматче, дали не е заради някоя химия дето ползваш за заздравяне или нещо такова  Thinking
ЕДИТ2: Доматче, не си взимай калциевото мляко заздравител на ГР  Peace

Бабълче,  Hug  Това за червените лакове е вярно... Даже имам чувството, че от тях най-гадно пожълтяват ноктите. Обаче да ви кажа, от син лак най-големи патила съм имала... Но пък го обожавам точно това синьо, което имам - страшно плътно, наситено тъмносиньо  Heart Eyes

Протесте русата ми тиквичка, ама какво е LPG?  newsm78
Десинка, какво ти е, мила? Заради изпита ли? Всичко ще е наред Hug


Момичета, ако след излизането си слагате измиващ гел на четката за зъби, то в никакъв случай не е време да се лакирате Mr. Green Mr. Green Mr. Green
OnDiNe_, ко речИ?  Mr. Green  Joy Пак се извинявам, ама освен че съм руса и бавно загрявам  Mr. Green
LadyDaisy, за съжаление аз не мога да помогна, но със сигурност другите мацки ще са по-наясно. Аз никога не съм ползвала розова вода... Само мицеларна и съм страшно доволна. Кожата ми е смесена, с изразено омазняване на челото и около нослето  Flutter
Етоал, честито! Присъединявам се към пожеланията на Мравчето   bouquet
Щом ще е Bed taste party - нещо като нощница, ама по-секси така  Crazy

Моят план за днес включва малко шетане из вкъщи, че ще идва по-малкият брат на любовта и трябва всичко да е перфектно   Flutter Ще готвя любимите на малкия ястия (най-накрая ще имаме пълнени чушки   chef Моят не яде чушки и затова досега съм избягвала да купувам, ама брат му много обичал ooooh! ) Ще завъртя още една мързелива баница, което ми напомня да я включа в рецептурника ииии не знам още какво ще правя.
Ще трябва косицата да си поизмия, че вече олио капе от нея  Mr. Green Така е, като мия на седмица по един път, ама поне лятото ще е по-добре. Тогава не се омазнява толкова... А би трябвало да е обратното, май  newsm78
Хайде, допивам кафето, дописвам една публикация за блога иииии след това се захващам със задачи.
Честит петък, момичета  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 56
  • Мнения: 592
Hello   bouquet

Момичета, последно като бях във "Фънки", четох за някаква терапия Витагел на Harmony (фирмата, производител на истинския гелиш), която се поставя под гелиша или под обикновен лак. Казаха, че имал много подхранващо и защитно действие върху ноктите.
Разбрах също така, че Гелиш е само на марката Harmony. Всички останали са просто гел-лакове, които са на същия принцип. Шилак също. Маникюристите използват името гелиш, понеже клиентите са неинформирани и се възползват от това  Peace

Я кажете за измиващия на Биофреш? Хидратира ли? Има ли вредни съставки? След като гела на Билка ми изсуши кожата, а е толкова хвален, искам да знам преди да го купя.

Бери, този руж, дето го показа, наистина ли има такъв озаряващ ефект, като на снимката на Весето???  Rolling Eyes

На мен редовно ми причернява. По принцип съм с ниско кръвно, а като ми дойде е нещо страшно. Припадам... Веднъж така ми дойде, докато бях на работа и в продължение на 2 часа не виждах абсолютно нищо. С целия си акъл реших да си тръгна, не знам как съм шофирала и съм оцеляла...  ooooh!

Etoilе, честито  Hug Хайде, чакаме добри новини и за изпита по курмуване!

Като купувах мицеларната на Авен, гледах и някакво несесерче на Нукс с мини размери на мицеларната вода, маслото, крем за ръце, душ-гел и още две кремчета, не помня какви. Цената беше към 17лв. и много се зачудих, дали да си взема да ги пробвам. В крайна сметка не ги взех. Не знам защо  Simple Smile

Бърз въпрос! Подстригвате ли си веждите?

Хайде до после  Flowers Bouquet

Последна редакция: пт, 15 мар 2013, 10:34 от Lorilicious

# 57
  • София
  • Мнения: 6 225
Много ви благодаря  Hug Hug Hug
И за практикта ще кажа, но имам още 8 часа кормуване да си взема и тогава.

WomanBerry, сега видях че вместо bad съм написала bed Joy

# 58
  • Мнения: 4
Лори, не е толкова наситено, но определено озарява. Има страшно много фини блестящи частици. Сложен върху ББ или фон дьо тен, определено леко контурира и озарява. Но и според мен (както се говореше в предни страници или в предната тема) постигнатото на снимката е по-скоро фотошоп...
Етоал, замислих се и аз, амааааааа викам може да има легла, ала бала  Joy То май имаше един такъв клуб по едно време в София с легла, вместо сепарета   Thinking Не ги знам много. Отдавна не съм излизала на клуб  Blush

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 768


[Бърз въпрос! Подстригвате ли си веждите?

Аз за пръв път го направих преди няколко дни. Blush
има малка промяна.


WomanBerry нищо не ползвам за заздравяване. Имам чувството, че ноктите ми се пресушават и втвърдяват и отатам е това чупене и цепене. На ден по 10 пъти си слагам крем за ръце и пак. Rolling Eyes



Дон Домат  Joy представих си милото дете, колко му е било гадно. То и аз бъркам пастите за зъби - нашата и на дребното. Добре че крема ми за ръце не е в банята  Whistling

Ужас, то на мен ми стана отвратително като разбрах, той милият как е бил. Sad

Последна редакция: пт, 15 мар 2013, 10:58 от don domat

Общи условия

Активация на акаунт