Мързеливи красавици - 21

  • 30 415
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Никога не съм чакала мъжа си така специално наконтена за в леглото - мисля си какъв смях/ужас ще предизвиквам на сутринта (всички знаем какво се случва с прическата и грима Mr. Green), а и къде е спонтанността? Rolling Eyes Но пък всеки си знае половинката Wink

Нося задължително руж, леко молив за вежди, спирала, метеорити и нещо леко на устните - глос, матово червило или матов глос. Никакви мазила. Вечер слагам черен молив, понякога на горния, понякога на долния клепач, но никога на двата. Взех си и една пудра, доста светла, много красиво и нежно стои, като порцелан, но много рядко слагам. Сенки също не нося почти. Бюти-кейса ми е отворен пред мен (в него държа само най-актуалните гримове): всичко - от ружовете, през червила и глосове, до финишите и сенките ми е от млечно розово до светло прасковено (3-4 нюанса, трудни за различаване с невъоръжено око Mr. Green) Чак се чудя как в един момент не са ми казали в Дъглас - момиче, този цвят го имаш вече Joy hahaha


...Но какво да се прави - в бежово-кафявата гама изгледам като мъртва и то отдавна, за корали е рано - стоят ужасно ярко на бледа кожа и не вървят с плетени пуловери Sick, а лилавото за мен е най-циганският цвят и никога не посягам към него, за нищо. Naughty

# 721
  • Варна
  • Мнения: 2 768
КрасТавички Hug
Не съм писала от 5 дни поне Simple Smile
Относно грима аз съм на периоди, има период от месец-два напр. абсолютно ходя без нищо с изключение на крем за лице.
иначе обикновено съм с ББ и спирала, тези дни обаче съм с ФДТ и спирала. Червило или гланц слагам по-рядко.
Вечер, ако излизам се гримирам и със сенки, хайлайтър.
А очна линия не съм си слагала на очите от поне 10години Mr. Green, трябва да се пробвам да не съм забравила как се слага Sunglasses
Вкъщи ако стоя, никога не се гримирам.И аз като Ондин обчам да си бъркам в очите и да ми е чисто на лицето. Пък и ме мързи Grinning
Вчера си напавих дълга маска на косата и в резултат е много по-мека.
Ново 20-се ми е влязло в главата, от руса  да ставам кестенява, още не е решено окончателно де. дайте съвети по този въпрос.

# 722
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Аз съм блУндинка под прикритие и нито за мог не съм съжалила за решението си. Чувствам се женствена, съблазнителна, лъскава, отиват ми и ми контрастират повече цветове и мога да нося много грим. Flutter Мнението на околните е 50/50, но мъжките погледи не са по-малко Sunglasses Wink

# 723
  • София
  • Мнения: 5 456
Никога не съм чакала мъжа си така специално наконтена за в леглото - мисля си какъв смях/ужас ще предизвиквам на сутринта (всички знаем какво се случва с прическата и грима Mr. Green), а и къде е спонтанността? Rolling Eyes Но пък всеки си знае половинката Wink

...Но какво да се прави - в бежово-кафявата гама изгледам като мъртва и то отдавна, за корали е рано - стоят ужасно ярко на бледа кожа и не вървят с плетени пуловери Sick
Ооо с грим за нищо не света не заспивам,не искам да си помислям какво ще се случи с лицето ми ако пропусна да го измия една вечер  Sick Със спирала също не мога да си представя да спя,случвало ми се е следобеден сън да предремя и после като се събудя така ми люти на очите и ми е некомфортно,тя се разронила,размазала,гадна работа!

 Кораловото на очите ме прави да изглеждам изморена.Много го харесвам като цвят но не ми седи  Confused

# 724
  • Мнения: 20
Привет, красТавички  Heart Eyes
Времето е ужасно, но аз си чакам пролетта и не се предавам  Mr. GreenЗа грим в къщи нъц, още щом се прибера го свалям, некомфортно ми е. Ако излизам вечер се гримирам наново Simple Smile така хем съм си почистила лицето, хем съм свежарка  Flutter
Разкрасително трябва да оправя веждичките, а сега да обадя за фотото.

Скрит текст:
Като за първи път ми хареса, то какво да ми хареса като резултат ще има след 10-15 дни, но... Бяха любезни, обясниха ми всичко, което попитах. Беше чистичко и не се притеснявах изобщо. Никога не съм ходила, но съм много оптимистично настроена. Усещането е загряващо и боцкащо. На местата, през които е минавал някога епилатор не боли, но там където не е... Shocked Усещането е стряскащо и леко болезнено, но за секунда. След това няма и помен, все едно нищо. Предполагам, че следващия път ще бъде по- не усещащо се е*ати думата В следващите няколко дни трябва да се мажа с хидратиращи кремчета  Crazy каква по-хубава възможност да си взема ново. Това е, което се сещам за сега  Hug

Отивам да си правя кафенце, хм нещо ми се струва, че са оредели редиците ни.

# 725
  • GYM
  • Мнения: 814

Отивам да си правя кафенце, хм нещо ми се струва, че са оредели редиците ни.
На мен пък ми се струва, че голяма навалица е станала Mr. Green
Ха здрасти. Не пиша, щот` активно мързелувам. Така де, то бива разкрасяване, бива, ама бива и да се почине човек. Че ме е страх да не стана съвсем неотразима hahaha
Днес най-накрая си получих какаовото масло, почвам отново да се мажа усилено с него. Друго разкрасяващо няма, като се изключи санитарния минимум Flutter Напрегната съм и неспокойна
Скрит текст:
ще теглим кредит и ще ремонтираме драстично къщата и не ме свърта от нерви и притеснение, що точно и аз не знам що ooooh!
Изчезвам да се къпя и разкрасявам, че довечера сме на един специален празник и трябва да съм ослепителна Mr. Green
Хубав ден на всички Hug Hug Hug Hug

# 726
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Велвет, познато ми е  Hug Спокойно, сега ще ти е напрегнато, но после ще е ОК. Много мразя кредити, но се нагала м**ка му. Понякога няма как.

Разкрасително се лакирах снощи с малиново червен лак, отгоре мазнах малинов с червени брокатчета. Довечера ще сложа и топ и ще е сууу-пер. Само не зная как ще го махам после  Mr. Green
Довечера съм на фитнес. Хич не ме кефи, много ми е статичен, някак си, а и идея нямам какво да правя  Rolling Eyes
В Събота трябва да съм на маникюр, но май май ще отменя часа, защото едно, че не ми се ходи, второ, че може да си направим една разходчица на две гуми  Flutter В тази връзка - купих си (т.е. половинът ми купи  Flutter) Жес-то-ки ботуши  Heart Eyes Споделих ги във фейса, ако на някой му се гледат.  Laughing

# 727
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Скачайте в НОВАТА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт