Мързеливи красавици - 21

  • 30 412
  • 727
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ДВАДЕСЕТ И ПЪРВАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Глезим се и с маникюр и педикюр, дори сами вкъщи. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита, коетo го издигa вече на пиедестал.



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.


Освен, че сме красиви и мързеливи, сме и умни, състрадателни, дейни, сръчни и скромни, разбира се.
Затова си спретнахме и една "енциклопедия" (Бери   bouquet, Сикрет   bouquet), която ще нараства с времето.  Wink

1. Вредни съставки, използвани в козметиката;

2. Фирми, тестващи продуктите си в/у животни;

3. Мързелива Кулинарна Книга. Мням!  Party


Дерзайте, лейзита!



Ето и предишните теми:

# 1
  • На острова
  • Мнения: 1 271
 Heart Eyes

# 2
  • GYM
  • Мнения: 814
Ееех, че ни е хубава темичката Heart Eyes Тайра, благодаря ти за положения труд  bouquet
Аз днес бях изключително отдадена на мързел, така че сега ще се спретна с една сметанена масчица на лицето. Посли ще се къпем с дреби, мазане с масла и разкрасителен сън Grinning Предишното ми предизвикателство беше да се върна в залата - не успях, но пък сторих цели две тренировки - за 4 дни толкова Crossing Arms Сега обещавам най-тържествено, че ще се върна в залата Crazy
Хубава вечер, момичета Hug

# 3
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 153
Tyra,   bouquet
Така!
Да се запиша!
Радвам се, че новата тема е днес - почистено лице, при вечерния душ го почистих отново с новия продукт на Билка. Обилно намазана съм с нощен крем.
Оправени вежди.
Налакирана - с КА 800 - имам го от 2 години - от старите е - а го използвам за втори път.
Но от мързел - без база  Embarassed
Успешна тема.
Лека вечер.
Няма да си измислям предизвикателство, защото бързо изписваме темите и не успявам да изпълня старите....
Да съм по-грижлива към крачетата, по-редовна с маските за лице.... по-редовна с нощния крем....
Лека вечер!

# 4
  • Мнения: 83
Tyra,   bouquet

Моите нокти  също не пожълтяват от лаковете, а много рядко и за кратко са без лак.

# 5
  • варна
  • Мнения: 1 830
Tyra, благодаря за новата тема Hug
Ама тази вечер няма ли кои да каже Наздраве

# 6
  • Мнения: 519
Леле колко сте бързи Hug Хайде честита нова тема.... обещавам си да съм по-малко мързелива Blush

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Хайде и аз в новата тема   bouquet

# 8
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 153
А, казахме наздраве!
Аз съм на бира!
Лакирам се от три години.
Това беше първото ми предизвикателство в зората на темата....

НАЗДРАВЕ!

# 9
  • Мнения: 539
МИМИ, БОБИ - Наздраве

ТУРА  bouquet
Момичета, успех с предизвикателствата.

# 10
# 11
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Наздраве и от мен с бЕло винце и Шуши.  Mr. Green

Скрит текст:

# 12
  • Мнения: 337
Айде и от мен наздраве  Mr. Green
ТайраHug

По случай новата тема нещо съм се развихрила днес - с маска на муцуната съм, ще оправям маникюр и педикюр, крачетата се глезят във ваничка (леген) с разни соли, масълца и тем подобни  Crazy Хванала съм и епилатора и ще има пълна промяна тази вечер  Mr. Green Ама това 'щото цяла седмица много ме мързеше  Blush Мисля косата да я оставя да изсъхне сама и само Хрома Рич серумчето да й сложа  Flutter

# 13
  • Мнения: 66
Бери засрамих се ... благодаря за комплимента  Embarassed, ама пък чак кой знае каква красавица не съм  Mr. Green Тук всички сме Убавици  Mr. Green
Извини ме, ама понеже съм хем бременна и хем блондинка, не разбрах за коя Лицева книга  става въпрос  Blush Губи ми се мисълта  Blush

# 14
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 153
[
Извини ме, ама понеже съм хем бременна и хем блондинка, не разбрах за коя Лицеват книга  става въпрос  Blush Губи ми се мисълта  Blush
Facebook

Общи условия

Активация на акаунт