Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 52~

  • 36 102
  • 755
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 6
Момичета да попитам, епизод 3 от 2 сезон, на кой номер епизод отговаря от тези, на които сте дали линкове в първа страница на темата? Втори епизод свърши как Фериха отиде на рождения ден на Емир и Джансу ги видя как се прегръщат. Опитвам се да гледам преведени серии от няколко места и навсякъде номерата са различни и немога да се ориентирам сега как да си сваля 3 епизод от 2 сезон  Cry

# 346
# 347
  • Мнения: 466
Имате много поздрави от Гела, Мара и Камшик Тодора...пардон...последната снима... 55 55 55
Скрит текст:
smile3506Нищо не ми говорят, кои са!?
Наде Hug, излизам от прикритие - Аз и Дъщеря ми ви поздравяваме..
Ренате тя щерката голяма сладурана,или викаш на майка си мяза,и как обичам такива нахилени снимки да гледам

Ирка, ами почти сте наборки, бъдете винаги усмихнати....толкова топло му става на човек като види грейнала усмивка...

Последна редакция: пн, 18 мар 2013, 00:18 от Renate60

# 348
  • Мнения: 1 117
http://www.kanalturk.com.tr/haber-detay/66992-ceyda-ates-2sayfa-da-haberi.aspx
Утре в 08:40 сутринта, Джейда ще гостува в предаване на Kanalturk.  Peace

# 349
  • Мнения: 298
Привет девойчетаSimple Smile

От вчера не мога да влязат във форума от лаптопа (хостингът бил изтекъл), получава ми се само от тел.

Надуфка  bouquet





Какво ще рече това  newsm78 и как може да се оправи, че от вчера и аз съм така.

# 350
  • Мнения: 16 938
Човек когато се усмихва винаги изглежда топъл. Аз пък гледах 66 епизод и много се кефя на него когато Фериха се появява нашия си глътна всичко ама появата на Явуз беше добра. Ама като каза Фериха на събранието че трябва да се махнат от хотела той остана малко учуден или по скоро изненадан. Ама в 67 епизод ме разби като взе да хвърля чашите.

# 351
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
  сега всички излизате извън анонимност чек и аз да се покажа няма само Ивто тука ставала ли за Емко или не,да прецените аз дали му влизам в критериите за жени Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 17 мар 2013, 17:35 от Ирка.84

# 352
  • Мнения: 466
Скрит текст:
  сега всички излизате извън анонимност чек и аз да се покажа няма само Ивто тука ставала ли за Емко или не,да прецените аз дали му влизам в критериите за жени Joy Joy Joy

Ирка, перфектна си, направо те е отнесъл като куцо пиле домат...

Последна редакция: пн, 18 мар 2013, 00:21 от Renate60

# 353
  • Мнения: 16
OOOOOOOOOOOOOOOOOOO сериозна конкурентка!!!!!!!
 Stop Stop Stop ШЪ мешаме капите!!!!

# 354
  • Мнения: 727
Джейда поне да разкаже какво става с Джан ман барабан.....в интервюто си Mr. Green
Аз нямам любими моменти от ПЕ  Rolling Eyes...или по точно само където е Емирчооооо....това са ми любимите кадри  Joy Joy Joy,чок ама чок гюзел си е там

Зорлем гюзолук олмаз....са казали хората-затова не им стана работата с ПЕ ,така да знаете....как ви го казва
Ренате  Hug...супер сте

Какво се готви днес момета??? има ли специална гозба? newsm78

# 355
  • Мнения: 727
Ирче от къде си душо....давай да се покажем на Чаатайчо Joy....да види  пословичната БГ красота

# 356
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Ренате, много сте хубави с дъщеричката... Hug

Ееее, Ирка и ти си много готина... Hug Чаги няма да ти прости... Joy

# 357
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Скрит текст:
с моето зайче,ще го правя малък Емир,ризки,дънкита,също като Емко го скопосвам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: нд, 17 мар 2013, 17:38 от Ирка.84

# 358
  • Мнения: 466
OOOOOOOOOOOOOOOOOOO сериозна конкурентка!!!!!!!
 Stop Stop Stop ШЪ мешаме капите!!!!

А сега, да не се хванете за гушите fight и да си оскубите косите... споко...

# 359
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Ирче от къде си душо....давай да се покажем на Чаатайчо Joy....да види  пословичната БГ красота
 Е как бе душицо морско чедо от Бургас Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт