Изясняване на образ от камера

  • 3 694
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 432
Здравейте! Имам питане към запознатите-може ли да се коригира образ от заснет на камера филм? Как става това? Камерата ми не е с добро качество и когато ги кача на компа образа не е ясен. На ясно съм, че няма да стане кристален, но все пак доколко е възможно да подобря качеството? Имайте предвид, че съм малко нещо индианец, така че моля обяснете ми го като за такъв. Blush

# 1
  • Мнения: 448
Не знам до колко ще е от полза, но преди със един по стар апарат от моя, като качвах филмчета снимани ввечер в стая, не се виждаше нищо. Само с MV2Player който има опции за корекции в осветеността и цветовете ставаше нещо. Виждаше се в пъти поясно, но самия филм не знам дали има безплатен софт затова. Но се записвам и аз, щом ФБР имат що да няма Mr. Green Да видим някой знае ли точно тук.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Има редактори които поддържат 'изостряне' на изображението , но не очаквайте от мътен да направи рязък филм ...

# 3
  • Мнения: 432
Инетересува ме дали може да се види по-ясно например лица и тн. Кажете програма която прави такова изчистване.

# 4
# 5
  • Мнения: 3 826
няма как да стане това , което си мислиш ... филмите ни заблуждават .

# 6
  • Мнения: 448
Да бе на "Хорейшо Joy" от 2 пиксела правят цяла картина. Дали има такива секретни програми(извън темата) или са литературни измислици.

# 7
  • Мнения: 2
Aз съм ползвал лично Virtualdub за осветяване на клип.
Ако е само за момента да провериш нещо, някой плейъри имат опция за осветеност, контраст и прочее. За вируалдъб-а трика накрая беше че трябва да настроиш как да ти го сейв-а че иначе по подразбиране го прави с нааай високо качество и едно клипче от секунди става гигабайти. Мога да ти пратя програмата ако искаш, обаче вече не си спомням почти нищо от нея

Общи условия

Активация на акаунт