Разваляне на Магии

  • 474 543
  • 994
  •   2
Отговори
# 615
  • Мнения: 129
Поради смяната на интерфеса ми излизат теми, които не си спомням да съм лайкнала. Както и да е. Сега на въпроса ти:
Аз лично не вярвам в такова нещо като кармата. Естествено, че би трябвало да се дефинира кой какво разбира под "карма", ама кой му се занимава с такива неща? Wink
Това, което мога да те посъветвам и ти да го кажеш на приятелката си : За какви пари става въпрос ??? При "кармична регулация", човекът, който го прави трябва точно да дефинира нещата, които ще променя. И в каква посока. Аз опит в това отношение нямам, но имам наблюдения в/у моя приятелка. Тя ходи в Пловдив при някой си Христо Начков. Доста пъти. Освен, че много я обърка, нищо друго. А, спомни си прераждания, ама те с нищо не й послужиха. /а дали са вярни ???/
После, аз й казах за човека, за който бях чувала в София., Сори, не му помня името - Петров, или Петър беше. ??? В началото-пак мн, мн доволна, после, мн, мн НЕ доволна.
Не виждам с какво може регресията да помогне. Ако е трябвало да си спомняме минали животи, щяхме да си ги спомняме, а не да даваме на разни измамници вагон с пари, та нещо да си "спомним"
За мен : ако има мн пари си е измама. При много ходения - също.
Flowers Bouquet
Ами доколкото прочетох кармичната корекция,  се прави именно от самият човек променяйки "хода" на нещата чрез собствените си действия.
Дали специалист трябва да ти я направи не мога да кажа .Може и да може !
Астроложката и е казала да направи също така енергийно лечение , което се състои в обучение с рейки енергията плюс тази кармична корекция които ще и помогнат занапред.И понеже самата дума кармична корекция е малко стряскаща на пръв поглед , може би се касае за самото лечение с рейки чрез което тя ще направи  корекцията в духовно отношение и ще промени животът си по някакъв начин .

# 616
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Поради смяната на интерфеса ми излизат теми, които не си спомням да съм лайкнала. Както и да е. Сега на въпроса ти:
Аз лично не вярвам в такова нещо като кармата. Естествено, че би трябвало да се дефинира кой какво разбира под "карма", ама кой му се занимава с такива неща? Wink
Това, което мога да те посъветвам и ти да го кажеш на приятелката си : За какви пари става въпрос ??? При "кармична регулация", човекът, който го прави трябва точно да дефинира нещата, които ще променя. И в каква посока. Аз опит в това отношение нямам, но имам наблюдения в/у моя приятелка. Тя ходи в Пловдив при някой си Христо Начков. Доста пъти. Освен, че много я обърка, нищо друго. А, спомни си прераждания, ама те с нищо не й послужиха. /а дали са вярни ???/
После, аз й казах за човека, за който бях чувала в София., Сори, не му помня името - Петров, или Петър беше. ??? В началото-пак мн, мн доволна, после, мн, мн НЕ доволна.
Не виждам с какво може регресията да помогне. Ако е трябвало да си спомняме минали животи, щяхме да си ги спомняме, а не да даваме на разни измамници вагон с пари, та нещо да си "спомним"
За мен : ако има мн пари си е измама. При много ходения - също.
Flowers Bouquet
Ами доколкото прочетох кармичната корекция,  се прави именно от самият човек променяйки "хода" на нещата чрез собствените си действия.
Скрит текст:
Дали специалист трябва да ти я направи не мога да кажа .Може и да може !
Астроложката и е казала да направи също така енергийно лечение , което се състои в обучение с рейки енергията плюс тази кармична корекция които ще и помогнат занапред.И понеже самата дума кармична корекция е малко стряскаща на пръв поглед , може би се касае за самото лечение с рейки чрез което тя ще направи  корекцията в духовно отношение и ще промени животът си по някакъв начин .
[/spoiler]

След като ти и твоята приятелка е разбрала това, що "дири" при таз астроложка?Open Mouth Нали ние си правим живота? Аз, лично съм убедена в това.Hearts
За рейки, имам мн негативни впечатления. Лични. Мисля, че има и отделна тема за това.

И що за духовна корекция иска да прави? Нали астроложката й е казала, че зависи от НЕЙНИТЕ действия!  ОМГ!
Извинявай, ама изключвам темата.Flowers Hibiscus

# 617
  • Мнения: 129
Първо тази жена не и е казвала какво да прави , просто и намекна тя какво вижда като нейна прогноза в хороскопа , използвайки думата корекция в кармата и лечение.Самата тя не и е казвала нищо друго!
Аз реших да потърся информация в нета , и споделих лично мнение от прочетеното .Все пак мерси на всчики за мненията!

# 618
  • Мнения: 1
Здравейте.Никога не съм си и помислял,че някога ще търся помощ от някой във форум за подобно нещо.Не заради друго,а защото смятам че съм земен човек вярващ в кармата...но до скоро!Ще се опитам да карам на кратко.Момче на 26 съм добронамерен дори към лошите хора,обичам и давам всичко за човека до себе си, било роднина или приятел-които вече не останаха.До преди няколко години живота ми беше хубав,като изключа едно нещо,..разболях се от бъбречна недостатъчност,но не паднах духом и за миг,винаги бях усмихнат и не го мислех от сутрин до вечер.И така вече повече от 10г.Имах много приятели,винаги съм бил с гадже и се чувствах късметлия въпреки нещастието което ме сполетя.Но това беше до скоро,може би 2 3г когато нещата станаха обратното на всичко това.Изведнъж останах без приятели,нашите не ми обръщат никакво внимание,от сорта на,,от какво се вълнувам, как съм,и какво правя,,а аз винаги съм се опитвал да постигнаигна нещо в живота,колкото и да ми е било трудно не се отказвам, на всичкото отгоре постоянно ме критикуват и каквото и да направя се нещо няма да им хареса.В същото време постоянно ми се случват някакви гадни неща и на където и да се обърна срещам проблеми и трудности.Дълго време и гадже не мога да си хвана..Абе направо понякога се питам за какво изобщо живея.Повечето хора на определена възраст вече са изморени от живота,някак си са се наживяли,но при мен твърде рано дойде този момент.Просто се уморих.Незнам дали ме разбирате,но ще се радвам дори и един да ме разбере какво имам предвид.Та мисълта ми е, дали не ми е направена магия?Като имам такива съмнения поради простата причина,че повечето хора са станали алчни, завистливи и злобни,или то поне тези които бяха около мен.Смятам че е имало такива които са ми завиждали защото не че съм пълен с пари,напротив, не че съм и големия хубавец,но винаги съм се отнасял с толерантност и разбиране към всеки,и кавалер към момичетата,за това и бях заобиколен от хора които мислех за приятели, но явно някой ме е прегръщал само за да ми забие нож в гърба.Ходих веднъж на врачка която ни наговори сякакви тъпизми.Не вярвам на такива хора не че не съществуват,а защото повечето са мошеници.Но истински вярвам в силата на думите и кармата макар и от толкова направено добро да не съм изпитал и капка радост която дори и за миг да ме накара да се усмихна.Сигурно ще има и такива които ще кажат,какво е замрънкал още нищо не е видял в тоя живот,но съм сигурен, че съм преживял повече неща от много които са на по 50г.И все пак ако някой мисли че може да ми даде някаква насока ще съм му безкрайно благодарен.Като не желая някакви самозванци и нещастници подиграващи се и обиращи изстрадали хора да ми пишат или препоръки за тях.Не ми е за парите, ще намеря от някъде да платя,но не вярвам на такива шмекерии.

# 619
  • Мнения: 10 686
Отново да попитам, дали сте срещали човек във Варна или наоколо който да разваля негативи но и да има способност да гледа. Напоследък много се събра и затова питам.
И някой може ли да сподели мнение за Халид ? Живеел в село до Разград.

# 620
  • в дълбоката Прованс
  • Мнения: 47
Здравейте!Искам да попитам някой знае ли ходжа,който разваля магии в Хасковско или Старозагорско,но да е честен човек и да си разбира от работата,така да се каже.В безисходица съм,много нещастия се изсипаха върху семейството ми от началото на годината,просто изневиделица.непозната жена посети дома ми,не съм намирала никакви оставени чужди предмети,но нещастията се заредиха едно след друго и вече живея в постоянен страх.Казаха ми,че трябва да търся ходжа,за да се види от кого или какво идват тези неща.Ако някой знае за такъв умел в работата си ходжа,моля да пише!благодаря предварително!

# 621
  • Мнения: 39
Здравейте!Искам да попитам някой знае ли ходжа,който разваля магии в Хасковско или Старозагорско,но да е честен човек и да си разбира от работата,така да се каже.В безисходица съм,много нещастия се изсипаха върху семейството ми от началото на годината,просто изневиделица.непозната жена посети дома ми,не съм намирала никакви оставени чужди предмети,но нещастията се заредиха едно след друго и вече живея в постоянен страх.Казаха ми,че трябва да търся ходжа,за да се види от кого или какво идват тези неща.Ако някой знае за такъв умел в работата си ходжа,моля да пише!благодаря предварително!
   Ходжите за жалост не развалят магия.Колкото и да е жалко действащи истински ходжи нямаме в страната.Навъдиха се и ходжи жени,което изобщо не съществува никъде само тук в България има подобно нещо.Преди години обиколих доста от списъка тук от обикновени селски врачки до уж скъпо платени магове и ходжи.Никой не може да направи нищо за мен.Доверих се на християни,които наистина работят и помагат.

# 622
  • Мнения: 10 686
Цитат
   Ходжите за жалост не развалят магия.Колкото и да е жалко действащи истински ходжи нямаме в страната.Навъдиха се и ходжи жени,което изобщо не съществува никъде само тук в България има подобно нещо.Преди години обиколих доста от списъка тук от обикновени селски врачки до уж скъпо платени магове и ходжи.Никой не може да направи нищо за мен.Доверих се на християни,които наистина работят и помагат.
Би ли споделила кои са ти помогнали.

# 623
  • Мнения: X
Цитат
   Ходжите за жалост не развалят магия.Колкото и да е жалко действащи истински ходжи нямаме в страната.Навъдиха се и ходжи жени,което изобщо не съществува никъде само тук в България има подобно нещо.Преди години обиколих доста от списъка тук от обикновени селски врачки до уж скъпо платени магове и ходжи.Никой не може да направи нищо за мен.Доверих се на християни,които наистина работят и помагат.
Би ли споделила кои са ти помогнали.
Тези,които са й помогнали са мошеници! Рекламира ги наляво-надясно на лични. Едно деойче от тук изгърмя с определена сума. Не се лъжете.

# 624
  • Мнения: 39
Цитат
   Ходжите за жалост не развалят магия.Колкото и да е жалко действащи истински ходжи нямаме в страната.Навъдиха се и ходжи жени,което изобщо не съществува никъде само тук в България има подобно нещо.Преди години обиколих доста от списъка тук от обикновени селски врачки до уж скъпо платени магове и ходжи.Никой не може да направи нищо за мен.Доверих се на християни,които наистина работят и помагат.
Би ли споделила кои са ти помогнали.
Тези,които са й помогнали са мошеници! Рекламира ги наляво-надясно на лични. Едно деойче от тук изгърмя с определена сума. Не се лъжете.
   Не съм съгласна и не мисля,че е изгърмяла.Ако всеки спазва препоръките ще му се сбъднат нещата.Ако трябва да се съди по пари и коментари аз също не съм доволна от списъка тук.Не може да се угоди на хората.Имате очаквания,но ако може да стане без пари и без да чакате.При тези условия няма да има доволни.Човек трябва да опита за да изкаже мнение.Казаното от друг първо не е достоверно и проверено няма как да знаем ,че е било точно така.Всеки има право да ходи и пробва и после да изказва личен опит

# 625
  • Мнения: 8
Здравейте на всички имам нужда от човек който наистина разваля магий  ако някой е попаднал на такъв нека да пише имам спешна нужда

# 626
  • Мнения: 10 686
С имена, снимка и рожденна дата могат да се правят много неща, включително такива от които ще ви настръхе де що имате косъм! Положението за момента може да е наред, ама въпросът е след време какво става. Рано или късно се плаща цената за такива услуги и като казвам плаща, нямам предвид финансово. Но всеки си решава сам.

# 627
  • Мнения: 27
Извинявам се на всички които ми писаха на л.с./ въпросите се препокриват/ и сега ще се опитам да дам по изчерпателен отговор.
  На въпроса колко взема Валя за восъколеенето - отговарям - 10 лв, също така и 10 лв е за зареждането на водата.
  Чрез восъкъкатя изтегля от човека всички болести на физическо и психическо ниво, уплахи/стрес, и др. Чрез восъка тя изчиства всички проблеми свързани с работата /настояща или търсене на такава/, чисти и всички проблеми от семейно естество, както и проблеми в бизнеса от всяко естество. Чрез него може да събира и разделени двойки - въобще восъкът и е многофункционален и на 100% работещ. Работи го само с предварително заредена според случая изворна вода. Другото за восъка е, че трябва да се снабдите с около  100 гр. чист пчелен восък. Вечерта преди да отидете при нея го вземете между двете си ръце успоредно на слънчевия сплит за да го подържите 1-2 минути, после го слагате под възглавницата, като предварително го наричате/мислите за целта която
За друг човек, след като той е спал на него, трябва да му се донесе горната дреха с която е спал същата вечер. Ако в момента нямате тази възможност, то тогава пак ще трябва дреха или друг енергиен носител в който да увиете восъка поне за едно денонощие.
А за водата - понеже Валя има дарбата 100% да отдава и 100% да отнема чрез вода съответна енергия, то тя може / стига да има енергиен носител на лицето/ да отнеме или зареди на човека съответна енергия. Доколкото си спомням нейната заредена вода е в пъти по силна от светената вода в църквите - лично на мен ми демонстрира на Кръстова гора т.е. напълнихме три чаши с вода - едната със светена вода от църквата и другите две от аязмото, като едната от аязмото тя я зареди. Когато после опитах и от трите чаши по глътка/две много отчетливо се различаваха вкусовете, като на заредената от нея вкусът и беше най мек, освежаващо ефирен /не мога с думи да го опиша - трябва човек да го опита лично за да го разбере и се увери/. 
Ако ме питате кое е по добро, лично аз предпочитам за каквото и да било да ми лее восък, но имали от долната страна на восъка "сталактити и сталакмити", то тогава задължително ми обработва и вода, която трябва да е изворна защото с купената или от чешмата не става - те са мъртви води. Да чукна на дърво скоро не съм имала висулки отдолу на восъка - има ли висулки работата е на дълбоко.
   Някои ме питаха може ли да гледа. Валя мрази  гледачките и ясновидките защото макар и с дарбите на добри психолози те са шарлатани - умеят да предразположат човека и възползвайки се от ситуацията му подсказват неща които човека е очаквал да чуе или нещо такова.
При нея нещата стоят съвсем друго - не можеш да отидеш при нея и да кажеш аз искам да знам например "дали ще започна работа" - прави се така: спиш на восъка както писах по горе, на следващият ден отиваш при нея да ти го лее конкретно за започване на работа, а самият восък си показва къде и какво е т.е. без да иска Валя чрез восъка ти прорукува бъдещето, но се лее само за конкретно нещо, а не да го начечете и за други неща - нищо няма да стане. Може за много неща да ти лее, но с помеждутък около седмица най малко.
Относно другата и практика, тя владее много неща, но ви описвам най, най прилаганите....... щях да забравя и още една която е променила живота на много хора - когато животът на човек се преобърне в лоша посока във всичко което прави и в нищо не му върви, тогава първо се лее восък и след това има един ритуал чрез който животът ти се оправя и ти се привлича късмета. За целта жените носят едно денонощие корсаж, а мъжете съответно потник, но в никакъв случай да не са новокупени и никой друг да не ги е носил освен човека на когото се работи.......... другото Валя си го прави и резултатите не закъсняват. Този ритуал е тежката артилерия в много, много трудни и заплетени ситуации защото чрез восъка дори магийте се изчистват, но ако човека е ходил по врачки и баячки и най вече те са му правили или давали много неща, е тогава неизбежно този ритуал защото именно те вкарват в полето на човека и живота му едни унищожаващи го гадни енергийни паразити.
В най скоро време ще се опитам да ви опиша какво Валя видя, откри и се случи в с. Скалица на лековите скали. Все още не мога да се съвзема и да си го обясня не само аз, а и другите присъщващи хора, които бяха там за да се възползват от лечебните качеста на скалния комплекс, но най озадачена остана жената която живее точно в къщата срещу тези скали /посочвам я защото тук може да има човек от това село и да поразпита тази жена/.

# 628
  • Мнения: 241
Здравей , а къде можем да открием Валя?
И ако е надалеч , когато спим на восъка и го занесем
не можели по него тя да прецени реално в какво не ни върви , и по самите фигури или образувания  тя да види по основните проблеми - работа , личен живот , негативи и т.н,
защото много може да са проблемите и въпросите , което може да наложи ходене до Валя няколко пъти и все за по един въпрос /проблем/
Един път за работа ,втори за личен живот , трети , четвърти и т.н

# 629
  • Мнения: 10 686
Не я познавам Валя и изказването ми може да прозвучи доста цинично, ама имам следните въпроси, на които не мога да си отговоря като прочетох текста за нея:
1. Какво означава изтегля болести на физическо и психическо ниво ?  - няма как да лекува болести ( да не говорим за навехната ръка или настинка ) ! С восък в народната медицина се правят "лапи", но не се лее восък за болест. Изключение прави ако на болния има направена магия която да доведе до психично отклонение или безплодие, то тя да се изчисти с восъка.
2. Събирането на разделени двойки, когато са се разделии и единия не може да преживее това, и се опитва по "нетрадиционни" начини да си върне обекта на чувствата си е чиста проба магия, някой го наричат привързване.И не е допустимо!
3. Да спиш върху предмет имащ кристална структура - захар, сол, восък - се използва в методи за гадаене за всичко, а не за конкретен въпрос. Енергията на тялото на спящия човек зарежда изцяло кристала със всичко, а не избирателно.
4. Светената вода си е светена вода - заредена с молитви. В църквата има и ритуали, при които се четат допълнителни молитви върху светена вода от определени водосвети. Това дозарежда водата.
Апропо, няма как вода била в досег със сребърни съдове или съхранявана в такива да има същите вкусови качества както току-що налятата.
5. Фигурите,които образува восъка са различни. Не само върховете показват опасности ! Но това си е работа за разчитане на човека който лее восъка. Като пример - восък, който при леенето не се събира в едно или изпръсква извън купичката показва нещо много по-опасно от сталактити и сталагмити.
6. Носенето на дрехи има защитна функция, а не е ритуал за късмет. В църквата също има такива ритуали. Бабите които леят куршум също леят и на дреха на човек. Важното е не е да не са нови, а да не са черни !
     Написах това по-горе, в опит да внеса малко яснота, на принципа задай си въпрос, опитай си да си отговориш и си помисли върху отговора който си дал. Всеки сам си решава какво да прави и при кого да ходи и с какво да се занимава.

Общи условия

Активация на акаунт