Моля за мнението ви Stokke Xplory или Stokke Crusi ?

  • 2 401
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Моля за мнението на майките ползвали или на тези които в момента ползват някоя от двете колички.
Чувала съм, че Xplory-то , когато детето стане по-колямо ( на 2-3 годинки ) и много се клати и била нестабилна, това вярно ли е ? Мен ме интересува да е стабилна за детето и да е маневрена.
Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 195
вярно е , не е много стабилна , иначе е маневрена , но не е много за нашите улици , лесно може да се разбият лагерите и гумите се износват на криво

# 2
  • Мнения: 42
аз за това май малко повече клоня към Crusi-то изглежда ми по-стабилно Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 195
Определно е по стабилно , но пък Експлори има по интересен външен вид ( според мен ) има и едни Мима Коби и ксари също с много готин дизайн като височината на коша е колкото при експлорито , но са по здрави и издръжливи колички .

# 4
  • Мнения: 42
мерси , ще ги погледна в нета  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 42
ееее много са хубави наистина , особено белият модел, дано само да се поддържа лесно бялото , щом са и по стабилни, наистина много се замислям newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 195
да лесно е , просто с мокра кърпа се почиствала . плата е нещо като еко кожа не е текстил

# 7
  • Мнения: 475
да поне за тия пари МИМА Кобито е по-добро определено, или пък Х-лендър ама това е друга тема вече

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3
и според мен мимата е по-добре, аз лично си купих такава, но сивата, защото я намерих по-изгодно отколкото е в магазина Simple Smile

# 9
# 10
  • Варна
  • Мнения: 210
И аз се записвам в темата. Миналият ден бях в магазина и ги видях двете нови колички на стокке круизи и скуут. Като маневреност са перфектни, мисля че няма разлика между трите модела, много лесно се бутат. Наши приятели имат експлори две-три години вече си я ползват и нямат никакви проблеми, постоянно е в движение количката, а и нямат асансьор и всеки ден я качват до петия етаж и не е мръднала. Аз повече клоня към Круизито (защото планираме второ дете и след време може да сложим само един кош отдолу и да се возят и двете), иначе като дизайн и двете ми харесват. Количките на Мима също ги видях, но ми се струва, че самите кошове са малки и не знам колко са удобни, притеснявам се да не увиснат крачетата след време.

# 11
  • Мнения: 51
Вчера бях до Долче Вита и аз за да видя летния сет и видях Круизи-то определено изглежда по-стабилна, но дизайна на моята е по-хубав!  Peace

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Общи условия

Активация на акаунт