Китен 2013

  • 81 935
  • 546
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 033
Видях, че има теми от миналата година, но за тази не видях, затова реших да пусна нова тема Rolling Eyes

Издирвам хотел/вила/самостоятелни стаи в Китен за млада несемейна двойка  Mr. Green Единственото ограничение е цената да не е повече от 25 лева на нощувка и по възможност да е чистичко и спретнато. Другото, което търсим, но то по-скоро е бонус, да е по-близо до северния плаж. Ще бъда благодарна, ако някой може да ми даде препоръки.  Hug

Предварително благодаря!   bouquet

# 1
  • Сф
  • Мнения: 10 567
Писах ти в другата тема до 500 лв - Валена е хотела, ще се радвам да чуя отзиви за него и от 1 ва ръка, време беше да се пусне  тема за Китен; запис
И да попитам кой е по подходящия- плитък- плаж - южния или северния?  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 1 033
По плитък и по-нямщ вълни май е северният плаж, или поне така съм чела. Досега не съм ходила в Китен, затова се надявам и други момичета да се включат.  Simple Smile

Благодаря за отговора!   bouquet

# 3
  • Мнения: 24
Здравейте, за хотел Нео имате ли впечатления?

# 4
  • plovdiv
  • Мнения: 54
Ами за плажовете всеки си има мнение.
По принцип водят за по-хубав Атлиман т.е. северния ,но  там най-4есто е много претъпкано.
Аз харесвам пове4е южният-по-голям е и за  на мен там пове4е ми харесва.И без зна4ение 4е сме по-близо до Атлиман ходехме на южния.Оба4е с кола защото сме с малко дете и нямаше как пеша да стигнем до там (дале4е ни беше),а освен това има и доста стъпала .(но и това си индивидуално)
И на ММЦ плажа е много хубав.

Последна редакция: нд, 24 мар 2013, 20:32 от zlatina74

# 5
  • Мнения: 3 250
Още един глас южния плаж. Peace

# 6
  • Мнения: 103
Ние резервирахме за втора година в този хотел,който е на самия пясък на северния плаж- буквално.Нощувка 25 лв през юни,33 през юли ит.н.има и цени с изхранване.Ето линк http://www.bodurov.ikiten.net/семеен-хотел-бодуров/информация-за-хотела

# 7
  • Мнения: 81
А как е шумът в този хотел. Аз търся нещо за началото на юли и смятам че Зангадор ще работи и ще е доста шумно там. Иначе изглежда супер.

# 8
  • Мнения: 103
Ами да има го този проблем,но зависи,кой колко търпи и какви са ви изискванията .Първият път детето беще на пет г.,но изкарахме много готина почивка-затова сега повтаряме.Падаме си по оживени курорти,а не скука и тишина затова не ни е притеснявала дискотеката.

# 9
  • Мнения: 28 704
Здравейте! Моля да споделите мнение за вила Жени и Жоро в Китен, ако сте били там. На снимките изглежда добре, но друго си е да получиш инфо от първа ръка  Wink

# 10
  • Мнения: 0
И аз съм се ориентирала към Бодуров,но още не съм резервирала..обмислям.Кажи моля те нещо повече,стаите,отношението,храната ? Аз ще съм сама с детето и малко ме е страх Simple Smile Иначе цената е добра

# 11
  • Мнения: 1 868
Здравейте, аз пуснах отделна тема за хотел Авеню, но сега да питам и тук, ако някой има отзиви да пише моля Peace

# 12
  • Мнения: 1 464
Писах ти в другата тема до 500 лв - Валена е хотела, ще се радвам да чуя отзиви за него и от 1 ва ръка, време беше да се пусне  тема за Китен; запис
И да попитам кой е по подходящия- плитък- плаж - южния или северния?  bouquet

Бяхме миналото лято за 10 дни във Валена, понеже много хвалби прочетох в интернет за него. Аз не останах много очарована, някак си как да се изразя, прекалено свойско ми идваше отношението на персонала към гостите. Разпитват те за личния ти живот, все едно сте първи приятели. Стаите не бяха много лоши, но ужасно миришеше на влага. На климатик не можеше да се стои, защото и тогава я имаше тази миризма. Имаше комари, способни да те отвият, толкова бяха големи. В ресторанта храната според мен не беше никак вкусна- предимно се готвеше с така наречените "фиксове", или бульони, или пикантини, което на мен не ми е по вкуса. За цените в ресторанта смятам, че са малко завишени за това, което се предлагаше. Примерно през ден имаше за десерт домашна торта, която стоеше във витрината на безалкохолните най-отдолу в стара очукана тавичка от алпака. Басейнът не съм използвала нито веднъж, всеки ден ходехме на плажа. Водата в басейна беше много студена. За 10 дни дойде едно момиче да ни смени чаршафите и кърпите един път и то след като ги молих няколко пъти на рецепция. За почистване няма да споменавам- щом като молих за прахосмукачка поне да обера пясъка от теракота, дори и тогава не дойдоха. Почистването се състоеше от изхвърляне на кошчето в банята веднъж на 2 дни. Има интернет по стаите, което е плюс.  До южният плаж се стига по асфалтиран път, като минаваш първо през зона с много комари(намираща се точно до хотела) и после непосредствено преди плажа, през къмпинга. За да стигнеш пеш, ти трябват около 15-20 мин., което не е никак малко предвид жегите. За другият плаж се нуждаеш от приблизително същото време ходене, но той е много малък, винаги пренаселен и общо взето е лудница.

# 13
  • Сф
  • Мнения: 10 567
Благодаря за Валената, че ми каза, то навсякъде са все положителни отзиви, което ме кара да се замисля, а сайт не са си направили.....Като местоположение  знам , че е до автогарата, та знам до плажа колко е-южния. Аз също на една снимка видях младежи  с ланци, топнали крака в джакузито, окупирали го  и яко около тях пиене, тоест това свойско държание на персонала явно кореспондира с типа обичайни гости, малко в повече ми идва "селянията" , а и съм алергична към миризми....особено на влага....Благодаря ти   bouquet
п.п. Бяха я снимали и домашната торта- явно е апогея на кухнята Laughing

# 14
  • Мнения: 1 464
Моля, няма защо! И аз заради тези коментари се подведох, но минало свършено. Видяла си снимките с момчетата с ланци  Laughing и много правилно си си направила извода. Точно такава е аудиторията, не че съм със синя кръв, но пък пияни, полуголи, подвикващи селяндури-не мерси! Това, в което са седнали те, се води детският басейн  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт