Детски градини и ясли район Надежда 2013

  • 20 208
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте,
Намирам много остарели мнения за детските градини в район Надежда, много от градините вече са обновени и ремонтирани, други вече не съществуват или са филиали.

Споделете:

1. Номер/име на градината
2. Яслена група или градинска
3. Материална база - нова, стара, соц, чистота, басейн, музикален салон, физкултурен салон и прочие.
4. Двор - голям, малък, с много съоражения или с малко, поддържан или не
5. Придобити познания - езици, танци, спорт, стихчета, рисуване и други. Колко често имат такива занимания, гледат ли ТВ в градината вместо други полезни занимания?
6. Доволен съм от...
7. Недоволен съм от......
8. Друго

Детски заведения в район Надежда:

90 ОДЗ Веса Паспалеева - http://odz90.com/
27 ОДЗ Детска китка
38 ОДЗ Дора Габе
24 ОДЗ Надежда - http://www.facebook.com/pages/ODZ-24-Nadejda/113732715365775
170 ОДЗ Пчелица - http://www.facebook.com/pages/%D0%9E%D0%94%D0%97-170-%D0%9F%D1%8 … F/173980912639709
171 ОДЗ Свобода
83 ОДЗ Славейче
15 ОДЗ Чучулига - http://odz15.com/
6 ОДЗ
137 ОДЗ Калина Малина
115 ОДЗ Осми март
83 ОДЗ Славейче - филиал Требич
170 ОДЗ Пчелица - филиал
115 ОДЗ Осми март - филиал ул. 8-ми март
90 ОДЗ Веса Паспалеева - филиал ул. Бял люляк
137 ОДЗ Калина Малина - филиал ул. Александър Михов 25
27 ОДЗ Детска китка - филиал ул. "Иван Кулин"
115 ОДЗ Осми март - филиал Връбница
137 ОДЗ Калина Малина - Филиал бл. 111 - полудневни групи
6 ОДЗ филиал

# 1
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Поздравления за темата! Браво, ^Сънчо^!  Grinning

Ето това ми е любимото "...гледат ли ТВ в градината вместо други полезни занимания?"
Да, гледат. Моето дете в детската градина се научи да гледа телевизия. И как не, като още сутрин като го оставях го питаха кое филмче иска да му пуснат... Shocked   И е по-лесно децата да са на 1,5 метра от телевизионния екран и да мируват, вместо да се движат из помещението, разнасяйки играчки и сътворявайки някакъв шум...

# 2
  • Мнения: 344
 Shocked Гневна, това в кое детско заведение се случва?

# 3
  • Мнения: 897
170 ОДЗ има и филиал.
Не е лошо и да напишеш името на града в темата. Да не си помисли някой, че става въпрос за Сливен.

# 4
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Може ли още инфо, защото на първо място ми е 170 и после 5ЦГД

# 5
  • софия
  • Мнения: 127
61 ясла-филиал на 90 одз.В яслена група,догодина живот и здраве ще продължи там вече в градинска група.Базата е добре,лятото правиха саниране на сградата,мисля че и ремонт вътре,когато бяхме на родителската доколкото успях да огледам всичко ми се видя прилично и задоволително.Двора е малък,но поддържан.Съоръженията са стари,но здрави и боядисани.Като занимания все пак е ясла и е по ограничено,има педагожка ,която се занимава с тях,оцветяват,учат песнички и това е май.Догодина повече.Доволна съм от храната,като се има предвид,че съм доста придирчива и от лелките също ,особено едната е страхотна.Не съм доволна от това че не ги извеждат навън и от това,че допускат и болни деца,но това май е всеобща практика.

# 6
  • Мнения: 41
Здравейте, зная че е още рано, но кога ли ще се разбере коя градина ще е дежурна през лятото?

# 7
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте, зная че е още рано, но кога ли ще се разбере коя градина ще е дежурна през лятото?
Аз имам инфо, че 171 ОДЗ ще бъде дежурна през лятото.

# 8
  • Мнения: 344
Здравейте, зная че е още рано, но кога ли ще се разбере коя градина ще е дежурна през лятото?

мисля, че в края на Април, или в началото на Май месец ще обявят официално дежурните детски градини.

# 9
  • Мнения: 696


Моля за мнение за 115 одз Надежда филиал 8 март ( 40 СДЯ ) и 42 одз Връбница!

Към колко часа най-късно се вземат децата, защото при нас, ако изобщо бъдем приети, ще се налага да го вземам към 18.-18.15., това късно ли е?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 801
Моят син е в 24 ОДЗ, доволна съм от екипа. А детето съм го взимала и след 18:30 и не е имало проблем, но той е вече 3 група. В яслата е желателно по- раничко да се взимат децата, все пак са малки и имат повече нужда от семейство и семейна среда.
Успех на всички чакащи ред за детски градини!

# 11
  • Мнения: 17
Някой може ли да каже нещо за 27 ОДЗ. Никой нищо не пише за него.

# 12
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Shocked Гневна, това в кое детско заведение се случва?

ОДЗ 171

# 13
  • Мнения: X
И в 90то също до колкото разбрах.

# 14
  • Мнения: 41
Моят син е в 137 ОДЗ - яслата на ул. Александър Михов 25. Мога да кажа че съм доволна от учителките. В началото не искаше да спи и да се храни, но после нещата се оправиха и сега си хапва доволно. Всяка сряда имат занимания - акордеон, моделиране. Рисуват доста често. Да, гледат и ТВ, но това е неизбежно с много и толко малки дечица.
Това което ми хареса още в началото е, че като всяка ясла помещенията са отделени с алуминиеви дограми. Помещението за игра им е достатъчно.
Надявам се сега в хубавото време да ги извеждат- двора е голям и не лош. Има какво да се желае, но... добре е.
Детегледачките в нашата група са младички и съм доволна от отношението към детето. Вътре е доста топло - цяла зима откарахме само по тениска и тънък анцунг.
Сега продължаваме 1 група от септември и казаха че ще си останем в тази сграда, но ще видим. Обещаха да пригодят помещенията за по-големи и да спазят изискванията за градинска група. В общи линии съм доволна. Мисля че имаме шанс да ни приемат 38 ОДЗ, но чета че майките не са доволни много и съм в размисли.
Относно взимането - аз стигам до яслата в 6 часа и обикновено са 2 или 3 деца. Така сме улучили родителите Wink. Не са ме посрещали нетърпеливи или нервни.
Дано съм била полезна с информацията. Препоръчвам яслата за малки дечица, тъй като и храната и условията са пригодени за малките.
Успех на всички!,

Общи условия

Активация на акаунт