Домакини-първи сезон/осми епизод

  • 22 796
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 991
Коконче, я кажи сега за какво точно се радваме, че май само аз не съм разбрала.  Blush Все пак много се радвам де, ама и аз не знам защо!  Mr. Green

Славче, бързо оздравяване на малката принцеса!   Praynig

# 721
  • София
  • Мнения: 2 265
Мерси ви мацки много bouquet Hug и аз ако знаете, как съм се нахилила Joy пЪк сутринта бях еднаааа #Cussing out Гръм и мълнии Mr. Green

Коконче, обичам те! Много се радавам за теб!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Добре дошла на flower25.

# 722
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Славче пак ли сте болни  Sad ,  да оздравява малчо бързо
Лус, ти като сега си вкъщи през деня
да вземеш да мяташ рецепти пак  Rolling Eyes
моляяяя

# 723
  • UK
  • Мнения: 5 999
Коконче, я кажи сега за какво точно се радваме, че май само аз не съм разбрала.  Blush Все пак много се радвам де, ама и аз не знам защо!  Mr. Green

Славче, бързо оздравяване на малката принцеса!   Praynig
Куини Hug сега остана по-трудната част и за нея тепърва ще трябва да ми стискате палци Crazy Иначе от 6 яйцеклетки са се получили 3 перфектни ембриона и са замразени Heart Eyes На мама децата Joy нямам търпение Laughing доки да каже хайде, да ти ги върнем JoyСлавче  Hug

# 724
  • UK
  • Мнения: 5 999
Мерси ви мацки много bouquet Hug и аз ако знаете, как съм се нахилила Joy пЪк сутринта бях еднаааа #Cussing out Гръм и мълнии Mr. Green

Коконче, обичам те! Много се радавам за теб!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Добре дошла на flower25.
Hug Hug Hug Hug

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Коконче, една моя позната  мина твоя път и сега е бременна. Стискам палци всичко да завърши добре и след време да дундуркаме бебешорите тук.
Луси,  присъединявам се мама-коко за рецептите. Дай някоя вкусна и лесна руска рецепта.
Славче, бързо оздравяване на малката принцеса.
Аз кашлям, като магаре, каква беше тази зима, но ми омръзна. От 2 месеца се въртят само разни вируси, които си предаваме един на друг.
Няма май да меря много улици, че гледаме мач. Joy

# 726
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ваничка Hug аз тоз път за четвърти път го извървявам, та всяка педя ми е позната Joy Радвам се за твоята позната Hug Хайде бре, наближаваме 50 страничка Crazy

# 727
  • Мнения: 40
 kokona20Успех с бебеправенето, прекрасна новина за вас   stork-boy stork-girl preggo

# 728
  • София
  • Мнения: 2 265
Ако обичате чесън...

3-4 моркова - на ренде, в чесъноизтисквачка изтисквате 2-3 скилидки чесън, добавяте майонеза - по вкус. при мен става с 1/2 от 250 грама Краси... Много бърза и вкусна салата....

"Мързеливи вареники".
Рецепта:
400 гр извара се смесва с 1 яйце(може и 2) и с 2-3 супени(пълни) лъжици брашно.
Омесваме, правиме "тестото" на салам с диаметър около 3см, нарязваме на парчета
с дебелина около 1-2 см и ги сваряваме в подсолена вода (слагаме във вряла вода,
те изплуват до 1-2 минути и варим още 2-3 минути). Слагаме в чиния и поливаме
със сметана. Вкусно и полезно.

Истински вареники(от украинска кухня, нали съм украинка Mr. Green)
За плънката:
1 кг картофи
200 гр лук
100 гр пушени гърди или бекон (аз не слагам, защото обичам само с картофи)
20 гр масло
1 яйце

Картофите се сваряват и се смачкват на пюре. Лукът се нарязва ситно, а бекона на малки кубчета и се пържат. Добавят се подправки навкус: сол, черен пипер, червен пипер и джинджифил. Смесват се картофеното пюре, маслото, лука с бекона и суровото яйце (може и без него).

Тесто: 300 гр брашно, 2 яйца, 2 ч.л. олио, 2-3 капки оцет, сол. Омесвате всички продукти...

Тестото се разточва на кора с дебелина около 3 мм. С водна чаша се изрязват кръгчета, слага се плънка и се защипват. Варят се във вряща подсолена вода, докато изплуват. Сервират се със сметана и кисели краставички.

Могат да бъдат със сладка плънка - извара+захар+ плод на късчета

Баба ми готвеше със ягоди или вишни(без костилка)

# 729
  • Мнения: 991
 НОВА ТЕМА  bouquet

Заповядайте!

Общи условия

Активация на акаунт