Да спирам ли да кърмя?

  • 1 290
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 381
Скоро се запознах виртуално с една мама, която скоро ще организира курс за подобряване на общуването между майката и бебето. Тя е психолог и от контактите с нея останах с добро впечатление. Ако искаш може да се обърнеш към нея за съвет. Може да я намериш тук http://www.zadecata.com/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=100088.

# 16
  • Мнения: 7
Imam vapros - bebche veche e v 60ja mesec i az ja karmja samo sutrin i vecher. Tazi vecher obache imah rabota do kasno i kazah na maika mi da dade na bebche adaptirano mljako i se izcedih. Ot sutreshnoto hranene - 7.00 do cedeneto - 23.00 minaha 16 chasa - tova moje li da e vredno za bebche spored vas?

# 17
  • София
  • Мнения: 4 381
Jo_Jo_Bambucha , отговорих ти в другата тема.

# 18
  • София
  • Мнения: 212
Всички сте много мили!Благодаря ви от сърце и се радвам,че ви има!!!  bouquet
След двете шишета адапт.мляко-разбира се Фризопеп-сме само на кърма.
Тази водка,за която ви писах ми беше първият алкохол от близо година насам.Е тази вечер имахме гости и с тях пих само сокче,но след последното кърмене в 22:30 си сипах едно питиенце-нали и аз съм човек,а пък и до утре към 8 има време! Embarassed
Наистина проблемът е там,че освен проблемите с мъжа ми и бабите са ми едни"помощнички"!Да си кажа с две думи -самичка си го гледкам бебчо!Е,и каката така я отгледах,но като се замисля тогава бях на 21,и ми липсваше опит! ThinkingКърмих я 3 месеца,защото след един скандал вечерта,на следващата сутин нямах кърма.
За моя радост сега имам вас и се чувствам щастлива дори само от този факт!!! Hug

# 19
  • Мнения: 6 243
Браво, душата! Ти си мъжко момиче, ще се оправиш. Не разчитай на бабите и ще си по-спокойна!

# 20
  • Мнения: 1 735
Ах , тези баби! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Само като чуя за такава "помощ" ,настръхвам.
Браво ,силно момиче! Само така!  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
Здравей, мила и аз имам същата дилема като теб. Пред мен стоят гадните цигари и много ми се пуши. Почти три месеца издържах, но и моите грижи надделяха и реших, че в цигарите ще намеря някякво успокоение, но само лишавам детето от кърмата си. Като родих имах много кърма и детето много добре си хапваше, от както започнах да си попушвам го храня или сутрин или вечер и от многото кърма и помен няма, но е хубаво един час поне преди хранене да не пушиш. Но за цигарите напълно те разбирам, колкото и егоистично да звучи

# 22
  • София
  • Мнения: 164
Браво, звучиш определено много по ведро.Не забравяй, че при проблеми няма кой друг да помогне, а само ти като барон Мюнхаузен трябва да се хванеш за косата и да се издърпаш от дупката.Успех и се уповавай на дечицата си.

# 23
# 24
# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Браво, браво, само така! А на бабите не се връзвай, в крайна сметка децата са си наши и за нас е удоволствието да ги отгледаме! Така изживяваш живота си още веднъж, погледни го от хубавата му страна - кога пак ще виждаш как една малка душичка открива света - най-много 2-3 пъти в живота си! Раздвай се на тези мигове и не позволявай на другите да ти ги вгорчават!

Общи условия

Активация на акаунт