Как да представим нашата бременност на близките?!

  • 3 923
  • 39
  •   1
Отговори
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Здравейте на всички, ровейки се из форума и Интернет никъде не намирам полезна информация ,съвети ,примери на други жени кога и по какъв начин са казали на близки и познати за тяхната бременност. Как се е представило на таткото има доста ами на свекъра и свекървата? Надявам се темата да е на място и да си помогнем всички ,как най-добре ще поднесем новината!

# 1
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
  Няма ли други който се чудят като мен. Дайте някоя идея.! Мерси Мами Simple Smile

# 2
  • Мнения: X
Зависи какви са ти отношенията с тях. Аз не съм близка с моите; и двата пъти мъжът ми им каза, без аз да присъствам.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 698
Аз казвам без никакви завоалирани думи или изненади от типа-отваряш кутийка и изскача положителен тест за бременност.
Просто казвам какво се случва.

# 4
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Мен пак все ме кара аз да казвам, въпреки че сега е обещал той да каже на всички аз само на майка му. Не знам да чакаме ли малко или веднага, в момента сме в чужбина не при тях и за това се чудя и на приятелки също по телефона ли да кажа или да чакам да се прибера  newsm78 Благодаря много за отзивите

# 5
  • Мнения: 8 935
На мъжът ми казах веднага, защото бяхме заедно когато си направих теста.
На майка ми казах по телефона, защото живеем в различни градове.
Той на майка си също по телефона.
Всичко беше съвсем спокойно, въпреки че ние планирахме детето, но съм сигурна че родителите ни не са очаквали да съм бременна точно тогава.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Просто казвам, че съм бременна и толкова  Simple Smile Интересува ме мнението само на няколко човека, другите как ще възприемат новината си е тяхна работа и хич не ме засяга, а какво остава да мисля и как да им поднеса новината.... Simple Smile Mr. Green
Който се радва, ще се радва независимо от начина, по който му кажеш  Laughing

# 7
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
На мъжът ми казах веднага, защото бяхме заедно когато си направих теста.
На майка ми казах по телефона, защото живеем в различни градове.
Той на майка си също по телефона.
Всичко беше съвсем спокойно, въпреки че ние планирахме детето, но съм сигурна че родителите ни не са очаквали да съм бременна точно тогава.

И при нас знаят ,че го планираме от доста, но наистина никой не очаква нищо точно сега  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8 935
Тъкмо ще ги изненадате приятно. Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 1 115
На мъжа ми само му казах по телефона ,че трябва да му кажа нещо като си дойде от работа.Той замлъкна за секунди и веднага разбра за какво става на въпрос.На майка му казахме по много тъп начин.Бяхме и двамата много развалнувани.Той и вика имаме новина и ми сочи корема  JoyСега като се сетя и ми става смешно.Свекър ми разбра от нея,понеже го нямаше.
На нашите казах по телефона..Тогава и двамата бяха в чужбина.
Сега ако забременеяще е съвсем по друг начин.Поне така си мисля.

# 10
  • Мнения: 269
Ако ще се връщате скоро по добре изчакай,ако ли не кажи им по телефона Simple Smile

# 11
  • Мнения: 8
Аз продпочитам тези неща да ги казвам очи в очи. Знам, че когато му дойде времето ще треперя много, но това е хубава новина  Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 1 178
Аз вече бях почти в 5тия месец, когато казахме на свекърите (живеехме заедно, но никога не сме се разбирали). Не ми личеше още. Мъжът ми каза:
- Майко, ще си имаш още едно внуче.
А тя вика:
- Ма от кого? (Ние вече женени близо 2 години).
Та така...
После питах моя мъж, що не и каза, че е от съседката  Mr. Green

# 13
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Благодаря момичета!
И аз мисля да изчакам и да видя техните изражения на живо. Особено на неговата баба на която искаме да го кръстим, ще измисля нещо по специално , никога не са и кръщавали дете от 3 внуци които има   bouquet За това ще е приятна изненада

# 14
  • Мнения: 843
Ние им казахме като отидохме на гости,на обяд по-точно.На моите родители и на тях казахме при гостуване.Аз също мисля,че тези неща са за личен разговор,а не за телефон,но всеки си знае.

Общи условия

Активация на акаунт