Какво си мислите ,когато изневерявате?

  • 8 878
  • 160
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 451
що се отнася за мъжете и жените...и двата пола изневеряват.това дето се говори,че мъжете изневерявали повече е ПЪЛЕН АБСУРД!!!
Това беше обсъждано вече... Мъжете кръшкат с необвързани жени.

Хахахахахахаха смех. Мойта жена явно не съм я обвързал достатъчно га кръшкаше  Joy hahaha

# 151
  • Мнения: 3 042
Ми нищо не си мисля, защото не изневерявам. Mr. Green

# 152
  • Мнения: 1 446
що се отнася за мъжете и жените...и двата пола изневеряват.това дето се говори,че мъжете изневерявали повече е ПЪЛЕН АБСУРД!!!
Това беше обсъждано вече... Мъжете кръшкат с необвързани жени.

Хахахахахахаха смех. Мойта жена явно не съм я обвързал достатъчно га кръшкаше  Joy hahaha

А аз все си мисля, че зависи от връзката. Има си предишни връзки, дето всеки е кръшнал - я за изравняване на резултата, я защото било интересно, я защото те патне хормона, а колегата е по-наблизо. Има си и сегашни връзки, дето не кръшкаш - поради един куп причини. И отделно си има и сегашни връзки, в които някой е кръшнал - е оттам нататък всеки се оправя заедно или поотделно.

# 153
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ConfusedРени,съжалявам че ще те разочаром,но....мъжете кръшкат с доста обвързани жени.
Няма начина да ме разочароваш, все ми е тая кой с кого кръшка. В моето семейтво сме моногомни... Но болшинството тук са обвързани жени и можеш да прочетеш колко от тях кръшкат. Е, айде- някои може и да не си признават, но съм убедена в искренността на повечето... Но с ръка на сърцето колко от нас могат да кажат, че поне веднъж преди да се обвържат не са били със семеен мъж?!

# 154
  • Мнения: 1 526
       Все си мисля, че щом изневеряваш значи не мислиш, много, много....
съгласна! То затова до там се стига- от не мислене  Peace

# 155
  • Мнения: 490
хе хе
ама колко си го признават? Wink

# 156
  • Мнения: 4 633
хе хе
ама колко си го признават? Wink
E?! Ти пък сега Wink

# 157
  • Мнения: 3 388
       Все си мисля, че щом изневеряваш значи не мислиш, много, много....
съгласна! То затова до там се стига- от не мислене  Peace

 Peace Peace Peace

# 158
  • Мнения: 3 268
Абе бая мислене трябва според мен ThinkingТо са схеми,то са лъжи ама да са достоверни,че да хванат дикиш...То едно треперене да не те види някой,да не те гепи половинката,да не ти личи блясъка в очите...Изобщо голямо мислене си е и голяма енергия се хвърля в тая работа.Който ги има и двете-ума и енергията,а и желанието разбира се желая му успех. PeaceТо тая работа не е за всички.... Joy

# 159
  • Мнения: 260
Понякога се замислям дали няма да ме заболи повече ако съпругът ми изневери с мъж-а не с жена.Не знам дали ще ме интересува какво мисли Thinking

# 160
Аз лично съм изневерявал 1 път - с настоящата ми съпруга на бивша приятелка Laughing
Тогава оправданието ми беше, че и се сърдя (бяхме малки все пак и го правехме), но истинската причина беше, че изневерих с жена, която ме кара да се чувствам желан... А разбрах, че това е края на връзката ми, защото НЕ правихме секс, а знаех че изневерявам!!! Любихме се доста по-късно, когато старата ми връзка беше приключила.
Аз лично съм на мнение, че изневярата и секса с друг са коренно различни неща. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт