София - кв.Изток, Изгрев, Гео Милев

  • 19 199
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 391
Ние сме в Яворов, но ако не ни е много далече, може да се присъединиме към вас, ако има срещичка. Трябва да се възползваме тази седмица от хубавото време.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 437
Не бях влизала досега в този форум на отчетните теми и затова чак сега се включвам
Живея в Редута и сега редовно разхождам бебока в парка с/у Фестивална. Лятото, когато времето е по-хубаво ходя в парка Заимов (двата са ми еднакво далече), но сега съм горе в навалицата Simple Smile
Ако се заформи срещичка и случайно изпусна, пишете ми на ЛС  Simple Smile

# 32
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Момичета, хайде утре в парка на Редута да се видим/който може де Wink/? Дават го хубаво времето Hug

# 33
  • Мнения: 3 356
Утре става,че днес мисля да миткаме в другия  край на София Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 2 437
Утре става,че днес мисля да миткаме в другия  край на София Laughing

И аз съм така за днес.

Утре ще съм там.
По принцип разхождам и куче- черен шнауцер. Тъй ще ме разпознаете, ако се заформи агитка.
Весел ден! Grinning

# 35
  • Мнения: 310
Здравейте и ние сме от Слатина и почти всеки ден сме в паркчето на Фестивална, ще се радвам се видим  Laughing

# 36
  • Мнения: 3 356
Какво ще кажете утре сутрин да се разберем нещо за приблизително час?

# 37
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Eййййййй страхотно..................За час си мисля към 13.30- 14..............дали за всички е удобно newsm78........ и как ще се познаем...трябва да си носим отличителни знаци Joy Joy Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 2 437
Eййййййй страхотно..................За час си мисля към 13.30- 14..............дали за всички е удобно newsm78........ и как ще се познаем...трябва да си носим отличителни знаци Joy Joy Joy

Може аз да отида на кръговото и вие да се скупчвате около мен Laughing

# 39
  • Мнения: 310
Eййййййй страхотно..................За час си мисля към 13.30- 14..............дали за всички е удобно newsm78........ и как ще се познаем...трябва да си носим отличителни знаци Joy Joy Joy

Може аз да отида на кръговото и вие да се скупчвате около мен Laughing
Може, може  Joy
Тъкмо се чудех как ще се познаем, при положение че в паркчето така или иначе се събират само майки.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 152
Цитат
По принцип разхождам и куче- черен шнауцер. Тъй ще ме разпознаете, ако се заформи агитка.Grinning
Цитат

ОК, значи да обобщим: утре, 22.02 - среща в парка да Фестивална, кръговото, ок. 13.30-14 ч. , гледаме за черен шнауцер и много мами около него  Sunglasses
Дано успеем и ние да се включим, защото сме на кърмене на повикване и доста си висим на гърдата. Praynig
Поздрави и цунки на дечицата.

# 41
За съжаление аз май няма да мога да дойда  Sad, защото заформих среща с приятелки утре, преди да съм влязла във форума. нищо де ще има още срещи нали?

Galita на кой номер на Манастирска живееш. ние имаме офис на Манастирска 8, до фризьорския салон.

# 42
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Цитат
По принцип разхождам и куче- черен шнауцер. Тъй ще ме разпознаете, ако се заформи агитка.Grinning
Цитат

ОК, значи да обобщим: утре, 22.02 - среща в парка да Фестивална, кръговото, ок. 13.30-14 ч. , гледаме за черен шнауцер и много мами около него  Sunglasses
Дано успеем и ние да се включим, защото сме на кърмене на повикване и доста си висим на гърдата. Praynig
Поздрави и цунки на дечицата.
Ок аз ще съм там......скупчена около кучето Joy Joy Joy Joy Joy Joy
галита - и ние сме на поискване ...когато успееш тогава Hug

# 43
  • Мнения: 480
Чак сега се усетих, че имало и отчетни по градове...  newsm78

Аз съм в Редута и обикалям парка на Фестивална. Ще дойда значи, ако може...  Hug Дано само шнауцера е там, щото то много групички с мами и да не налетя на някои други да ги питам дали са от форума  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 2 437
Там съм народе Hug Ще отидем най-вероятно към 13.30ч, защото към 13ч ще хапва бебока. Даже се чудя, дали още сега да не го стегна, пък пюрето там ще го консумира на въздух.

Общи условия

Активация на акаунт