Графики на БТ - коментар

  • 26 842
  • 767
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 35 771

Добре дошли в Новата тема 

Успех момичета!  Hug
 

Старата тема


Метод на Базалната Температура /БТ/




За графиките на Овулационния Календар на Зачатие:  Как се създава лентичка с графиката  в подписа?

Влизате в Профила си в Овулационния календар на Зачатие

1. За да си направите лентичка, първо се уверете, че сте маркирали в профила си, че позволявате графиките Ви да бъдат видими за другите потребители. В противен случай линкът към Вашата графика ще води до съобщение за грешка.

2.Отидете в ляво и от навигационноте меню изберете линка "лентички". Ще ви се отвори галерията с лентички, с които разполага календара. Изберете своята лентичка, като кликнете с мишката върху нея.

3.Ще ви се зареди нова страница, на която ще е изобразена избраната от Вас лентичка, а под нея в текстово поле календара ще ви генерира код, който трябва да копирате и поставите в подписа (сигнатурата) на форумите, които посещавате. Така Вашата графика ще може да бъде разгледана от другите участници във форума








ПП. Моля, ограничавайте се само с коментари по темата 

# 1
  • Мнения: 1 898
Денис благодаря за новата темичка  ! Дано да ни е много късметлийска и да я
напълним с повече  EFP EFP EFP EFP

# 2
  • Мнения: 963
И аз се записвам в новата тема!Дано да е на късмет на всички ни.

# 3
  • Мнения: 296
Благодарим Денис за новата темичка   bouquet .Успех на всички момичета е бебеправенето   ylinfant 

# 4
  • Мнения: 2 965
Благодаря Денис!  bouquet

Записвам се и аз да следя темата! След време ще меря и аз пак БТ, преди много ми помагаше графиката, така се научих да опознавам тялото си!
За съжаление Денис аз направих спонтанен аборт в 12-та седмица Cry , така че ще имам нужда от твоята помощ след няколко месеца!

# 5
  • Мнения: 3 749
Записвам се и аз да следя новата тема. Денис, благодаря за труда и за помощта, която ни оказваш  bouquet
И за да не е само спам да попитам и аз за това ново време. Нали то се различава с 1 час от старото. За да се получи само половин час разлика в меренето не трябва ли по новото време да мерим в 6 и 30, ако по старото сме мерили в 6 newsm78

# 6
  • Мнения: 1 073
Денис   bouquet
Аз смятам до си меря БТ още известно време и ще следя темата. Успех на всички чакащи своето чудо  Simple Smile Дано темата се похвали с много + тестчета

Смаил, аз съм с леко повишено ТСХ и БТ във ФФ ниска не ми е била  Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 35 771
Записвам се и аз да следя новата тема. Денис, благодаря за труда и за помощта, която ни оказваш  bouquet
И за да не е само спам да попитам и аз за това ново време. Нали то се различава с 1 час от старото. За да се получи само половин час разлика в меренето не трябва ли по новото време да мерим в 6 и 30, ако по старото сме мерили в 6 newsm78

Мериш по новото време, като спазваш правилото да е в точно определен час +/- 30мин.

# 8
  • Мнения: 718
Добро утро Денис имаше право днес направих уринен тест и е   EFP има  втора бледа чертичка.Благодаря ти много че си така отзивчива   bouquet и винаги готова да помогнеш Laughing Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 31 мар 2013, 08:54 от nelkamilano

# 9
  • София
  • Мнения: 35 771
 @Daniella@ , много съжалявам миличка.
Пожелавам ти следващия път всичко да е наред и да си имаш в най-скоро време едно хубаво бебе.

И не се притеснявай, това че не се е развила бременността  преди не оазначава, че пак ще има проблем.
Много е важно да не се обвиняваш и да не се чувстваш виновна за случилото се - нищо не зависи от теб.
Бъди оптимист и не се обръщай назад, не се поддавай на лоши мисли - хубавото е пред теб Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 35 771
Добро утро Денис имаше право днес направих уринен тест и има втора бледа чертичка.Благодаря ти много че си така отзивчива   bouquet и винаги готова да помогнеш Laughing Hug Hug Hug

Супер новина Simple Smile
Много се радвам Hug
Много, много тихичко Честито!

На УЗ може да отидеш след 2 седмици, не по-рано.
Може да пуснеш /ако имаш възможноост/ кръвен тест -ЧХГ, но изчакай закъснението , напр. на 3-4 ден след предполагаемата М. /или след 18 ден след О./


# 11
  • Мнения: 718
Ще пусна ЧХГ задължително исках да видя дали се удвоява  HugДенис освен фолиевата друго трябва ли да взимам ММ ми е взимал рибено масло 1000мг. мога ли да го пия Laughing

# 12
  • Мнения: 425
Денис ,моля те погледни ми графиката .Нещо не ми харесва този месец,помниш  ли за съмнителния лекар който ходих newsm78?Този който видя ЖТ не 5/6мм както ти бях писала,а 9/6 мм ,което пак ми е съмнително,не съм го видяла правилно от листа.Нещо ниски все още ми се виждат Т.Може ли да и се коментира нещо по графиката ми?


http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=rosenn%D0%B0
Нелка в другата тема те поздравих,но и тук ще го направя.Пази се момиче ,пожелавам ти една лека и спокойна бременност Hug


Последна редакция: нд, 31 мар 2013, 14:05 от rosenna

# 13
  • София
  • Мнения: 35 771
Ще пусна ЧХГ задължително исках да видя дали се удвоява  HugДенис освен фолиевата друго трябва ли да взимам ММ ми е взимал рибено масло 1000мг. мога ли да го пия Laughing

Витамини за бременни и задължително Рибено масло - с повече DHA - полезна за Неврв.с-ма на бебчо, най-вече за мозъка и очите.

# 14
  • София
  • Мнения: 35 771
rosenna

 Графиката ти не се отваря:

Не сте сложили потребителско име във формата!   

Общи условия

Активация на акаунт