ЗАНИМАНИЯ С ДЕТЕ НАД ГОДИНА И ПОЛОВИНА - ЕСЕННА ТЕМА

  • 27 391
  • 526
  •   1
Отговори
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 764
ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА НИ ТЕМА

А ето я и старата тема

Последна редакция: чт, 19 сеп 2013, 23:41 от Lucky_luck

# 1
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 764
Майче, в новата тема да си кажа, че Коко е прекрасен, вече няма нищо бебешко в него  Grinning И аз щях да пиша, че прилича на теб  Hug
И ние мезим редовно с луканка  hahaha
Всички болни да се оправят!  Hug
Утре повечко, че детето се разбуди и лягам и аз  smile3524

# 2
  • Мнения: 343
Благодаря, Дари!
Записвам се!

# 3
  • София
  • Мнения: 10 698
Дарка,мерси за темата..еййй най-накрая да свърши оназ Laughing

# 4
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Записвам се и аз в новата тема.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 5 347
 newsm10 Тука съм и аз - днес е много топло и приятно. Ние бяхме по задачи сутринта, оползотворихме понеделника. Сложих Дидко да поспи, дано е по-дълго и после май пак ще излизаме навън. На детската площадка всички деца бяха доста облечени - тук е 20С, малко ме учуди, те пък гледаха, че Дидко е с разкопчано яке и без шапка.

# 6
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Ние се върнахме преди малко от разходка, страхотно време, слънчево, топло.
Павел беше по боди с дълъг ръкав и полар навън, но си беше доста топло и го нагряваше добре слънцето, та и по едно време се позатопли малко повечко. Започнахме да се разхвърляме. Simple Smile Сега се надявам да позаспи малко, ако пък не, пак ще направим една разходка.
Мая, много по-голям изглежда така Коко с новата прическа. Simple Smile

# 7
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 066
Хайде и аз тук-да ви следя.  Simple Smile

# 8
  • Русе
  • Мнения: 5 347
 Twisted Evil тъкмо си викам рай и .... ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ техническа профилактика на сирените, а ознайте дали не се приспивахме до преди 2 мин с триста зора и сега пак не е сигурно ще заспи ли и за колко време.
Дано времето се задържи така, много е приятно.

# 9
  • Мнения: X
Най-накрая и Поли заспа, та да се запиша и аз в новата тема.
Времето най-сетне се оправи, то май-май след някой и друг ден да се наложи да слагаме късите ръкави. На детската площадка имаше още деца с шалове и шапки, да се чуди човек на тези майки, те се хвърлили по блузки, а децата им навлечени.

# 10
  • Мнения: 1 515
Здравейте!
Габи и тя заспа преди малко и аз съм тук.Днес легна чак след 14,30 часа,незнам довечера кога ще заспи пак,снощи беше към 23 часа.
Габи съм я подстригвала и то при фризьор 2 пъти,като първия беше след рождения ден,а втория наскоро,иначе само бритона.
Снимката на Коко съм я изтървала! Sad

# 11
  • Мнения: 343
Тони, аз също и двата пъти го водех на фризьор. Пробвах се самичка, ама то не седи мирно и за секунда. Единствено бретончето скъсих преди месец, защото си кривеше очите вече.
Снимката я има на стената ми във фб, можеш да погледнеш там.Simple Smile

# 12
  • Мнения: 177
Запис да не ви изпусна:))

# 13
  • Русе
  • Мнения: 5 347
А познайте Дидко спа ли?! - тц, цял ден по улиците бяхме, дремна за час само в количката, но това не го броя за спане. В количката и в колата забелязах, че заспива без да си търси биберона, а дано се откаже вече, че аман.
М да и аз се чудех на разсъблечените майки и децата, както описва Тони наоблечени. Ние открихме и сезона на късите чорапи.
Аз съм се зачудила от къде да купя хубаво памучно детско бельо, в частност слипове за Дидко. Основно искам да не се разпуска много след прането, че и без това му е кльощаво дупето. Това за времето, когато започнем с гърнето  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 319
Цамбур и аз в новата тема  Simple Smile Даре,   bouquet

На нас също ни минаха болестите, някакъв вирус ще да е бил  newsm78 Че досега имало ли е висока темп се е стигало до антибиотик, този път - не  Simple Smile

И да се похвалим  Blush Петият ни месец на ясла е пълен (без два дена). То евентуално ако не спирах и двете като се разболее едната, можеше и някоя от девойките да изкара цял месец, но логистично  Crazy не ми се получават нещата, затова ги спирам и двете.

И ние излизахме и понеже беше след яслата - не взехме много играчки. Ей това Мики пощуря - де що имаше чужди играчки трябваше да са нейни  ooooh! а, досега не е правила така. А в тези паркове, народа наизлязъл (нормално) и деца от всякаква възраст хвърчат с всякакви превозни средства  #Crazy направо станахме разногледи. Утре сме решили да ги водим в едно мъничко паркче, хем е спокойно, хем (логистично  hahaha ) ни е по-удобно. Пък и вече напълнихме багажника с играчки, да има.

За навличанео - повсеместно е. Но най ми е странно като има деца, които не си искат якетата, а майките им тичат подир тях и ги умоляват да ги облекат, 'щото видиш ли всички били с якета  ooooh!

Направо ви съчувствам с тези 'аларми'. В нашия град нямаше.

Девил, за бельото не мога да помогна. Поне от БГ де, иначе чичо им на момичетата им донесе от ASDA, a моята майка от М&S. Ами хубави изглеждат, но аз само съм ги изпрала.
В тази връзка просто финансово вече не се издържа - един пакет 60-70 броя им стига за 4-5 най-много 6 дена. Честно ви казвам само да се затопли за постоянно махам килими, махам памперси и... И не знам, дано се получи  Money

Стига толкова, че се олях  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт