Мили майчици,как се справяте/вяхте със стриите,по време на бременноста?

  • 2 287
  • 22
  •   1
Отговори
В момента сам в шестия месец и се страхувам какво може да се случи до края на бременноста със кожата ми!!!Вече незная какво да ползвам.  preggo

# 1
здрасти, купи си масло против стрии на икаров струва 5.60 лв. и е много ефикасно.........не се тревожи излишно  Sunglasses

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Ползвах един крем на ЧИКО, в розова тубичка. Действително стрии не ми се появиха по време на бременността.
Цитат
масло против стрии на икаров
- и аз съм чувала, че е ефективно.

# 3
  • Мнения: 4 362
От началото се мажех с Дева,получих стрии на краката,но не много,сега съм с "Икаров" и съм доволна поне засега  Grinning

# 4
  • Мнения: 2 271
Ползвах Нивеа крем за тяло за суха кожа!Много съм доволна-нямам нито една стрия!Не знам дали е от това,но е факт липсата на такива!
Между другото темата е пусната два пъти!!!

# 5
  • Мнения: 94
Ползвах Mama Dona на Чико и съм много доволна-има за цяло тяло/което ползвах/, за гърди и разни други, в розова кутийка е.Малко е скъпичко, но си заслужаваше.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 634
И аз ползвах Mama Dona на чико,и цялата съм в стрии.Мазах се и с крема на Дева -същата работа.До кожа си е ,моли се да не си като мен.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
мазах с Дав и Галеник и нямам нито една НОВА,но си имам стари.

# 8
  • Мнения: 9 895
я, нова тема за стриите!  newsm68

# 9
  • Мнения: 7 186
тити, пускай направо линковете в подписа. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 9 895
много добра идея! все за няколко ще ми стигне мястото  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 220
В началото се мазах с Чико - гърдите ми се нацепиха. След това започнах със свинска мас и до края не ми се появи нито една стрия, където и да е по тялото!

# 12
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Аз се мазах с Мама Дона на Чико и много съм доволна нямам нито една нова стрия ,но от първата бременност имам въпреки ,че и тогава се мазах и с крем и с краве масло.Някъде бях чела че и възрастта имала значение  (след 30 г. имало по малка вероятност да се появят стрии). newsm78

# 13
  • Мнения: 218
възраста незнам дали оказва влияние за стриите, но определено всичко си зависи от еластичността на кожата, ако имаш суха и нееластична кожа няма спасение от появата на стрии ...

# 14
  • Мнения: 5 391
Peaceтака смятам и аз

Общи условия

Активация на акаунт