Въпрос към майките с раждане преди близнаците!

  • 3 504
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
извшнявам се още веднъж, ако съм те засегнала, наистина не можем да те разберем така, както ни се иска Hug.
Просто споделям мнение, че това, което ти се иска да направиш е крайно неразумно, дори опасно и за теб самата, а ти има за какво да мислиш. Надяваш се нещата да се развият по някакъв план, но уви като човек, който има известна прадстава от тези неща, ще ти кажа, че това не винаги е така и неприятните изненади са много чести Cry
В крайна сметка отговорност ще поеме проследяващият те лекар, аз ти пожелавам успех и стискам палци Heart Eyes

# 16
Привет, аз сьм от майките с 2 пьти секцио и близнаци. По-голямата част от пьрвата бременост прекарах по болниците за задьржане. Родих с планирано секцио. Втората ми бременост бе с близнаци, които сьщо износих трудно и родих с планирано секцио отново. Доктора ни устиска геройски почти до края, но ме викаше през 2 дни последните седмици. Обаче имам 12 години "пауза"  между ражданията... Казват 2 год. са достатьчни. Проблема сьс секциото е не в износването а в раждането. Риска е много голям при напьните...но май всичко е строго индивидуално. Имам приятелка която роди нормално, 2 години след секцио (но не с близнаци).

Общи условия

Активация на акаунт