На море в Черноморец 2013

  • 87 815
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 697
Слънцето блести,
вятърът шепти:
Лято е сега
на море ела.
В Черноморец отиди,
там те чакат купища игри,
пясъка златист
и един делфин сребрист.
Денят е приключение,
а вечерта-забавление.
В Черноморец ела-
това е почивката мечта.


Слънчево, весело и усмихнато лято ви желая   bouquet

Черноморец се намира на 24 км на югоизток от гр. Бургас на южния бряг на големия Бургаски залив. Селището е с превъзходно разположение в своеобразна падина край брега, на малък залив до самото море. Малкият залив, който още от стари времена гърците наричали "Агиос Николас /Свети Никола/, има формата на морска подкова, обърната с отвора на север. Той именно дал и името на селището, Черноморец до 1951 година се нарича Свети Никола. На изток се намират остров Свети Иван и Созопол. Селището е разположено на красиви брегове, приличащи на разцъфнало цвете.

Подножието на източна Странджа планина и леко нагънатия релеф откриват магнетична панорама, на север погледът докосва нос Емине, на юг - се плъзга до Аркутино. Климатът е по-мек отколкото в останалите части на региона - летните температури на водата са 20-26гр.С и 26-30 гр.С на въздуха.

Живописната природа, галещите слънчеви лъчи и топлите черноморски вълни превръщат селището в божествено кътче, предразполагащо към идилия и спокойствие.













    
Черноморец 2011, част 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=581682.0
       
Черноморец 2011, част 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=601649.0

Черноморец 2012, част 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=645950.0

Черноморец 2012, част 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=670254.0

Последна редакция: чт, 04 апр 2013, 11:59 от Кашпичка

# 1
  • Мнения: 1 280
 И аз тук, да не изтърва  Laughing

# 2
  • Мнения: 6 697
Пуснах новата тема между две хранения на бебето ми Grinning Без да имам претенции че първия пост е изчерпателен и полезен, но виждам че няма кой да пусне нова тема, та затова копирах малко снимки и ето Grinning

# 3
  • Мнения: 124
Ето ме и мен в новата тема Simple Smile с едно съобщение за тези, които ходят честичко в черноморец. По всяка вероятност пирата няма да го има тази година - става въпрос за самия пират, а не за заведението, то ще си е там, но без него като че ли няма да  е толкова  грандиозно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 6 697
Ехеее, mischenceto от къде знаеш такива подробности Wink
Да, пирата си е заминал и вече няма да е в Кондрос Grinning

# 5
  • Мнения: 761
Записвам се, през юни ще съм няколко дни при вас в Черноморец. Имам няколко въпроса, но сега нямам време. Утре ще питам и разпитвам.

# 6
  • Мнения: 761
Всъщност, и сега Simple Smile  Интересувам се от бунгалата над водната пързалка, От бунгалата на Великотърновската епархия и изобщо от всякакви бунгала със санитарен възел вътрешен. Ако през юни живот и здраве дойда, ще мога ли на място да си намеря нещо за август месец. Става въпрос за  3 души. Ако може да ме насочите моля Praynig

# 7
  • Мнения: 276
Милият ми Черноморец  Heart Eyes
Снимките са мое дело и дано радват и вас така,както и мен!
Чакам лятото и дано е писано и тази година да се радваме на изгреви,залези и морски бриз!

# 8
  • Мнения: 117
  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря Кашпичка! Бебето това лято вече ще е голям човек и ще бяга по плажа Simple Smile  Mr. Green
И аз тук да ви следя

# 9
  • Мнения: 6 697
Милият ми Черноморец  Heart Eyes
Снимките са мое дело и дано радват и вас така,както и мен!
Чакам лятото и дано е писано и тази година да се радваме на изгреви,залези и морски бриз!

Надита, специални благодарности за чудесните снимки  bouquet
Дъщеря ти е много, много красива Heart Eyes

Кика с мотика, така е, тя и сега е голям човек с претенции и капризи и това ми коства много време и нерви Wink

# 10
  • Мнения: 124
кашипичка, знам, защото една вечер на излизане от заведението си разменихме мейили Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1
Тази година ще ходим до Черноморец за 10 дни, да кажете някакви отзиви за този  http://complex-gradina.com/about.html

# 12
  • Мнения: 124
Тази година ще ходим до Черноморец за 10 дни, да кажете някакви отзиви за този  http://complex-gradina.com/about.html

Здравей, не съм почивала в този хотел, но ми се струва малко скъпичко. Да вярно, че е почти на самия плаж, но само на 2 км от него в самия Черноморец, можете да намерите квартири с доста по-приемливи цени ( поне според моя джоб). Например могат да се намерят двойно стаи за по 40лв т.е по 20 на човек или с 12лв по-малко от тук. Но пък тук има басейн, което ако си с дете е плюс, близо е плажа. За заведенията ми се струва,че липсват, ако правилно съм се ориентирала. И ако няма да се храните в ресторанта на хотела, вечер в Черноморец, местата за паркиране са лукс, става въпрос към 19-20ч.  Аз лично предпочитам разнообразието и ако сте с кола, не виждам пречка да  си вземете нещо по-евтино със същите или подобни удобства Simple Smile

# 13
  • Мнения: 654
Пожелавам си толкова много снимки да има,че да не ми стига времето да ги разгледам
Пожелавам си толкова много да сте доволни от почивката си,че и през зимните месеци да споделяте
Пожелавам ви здраве,пари и весели приятели за палаво Лято
  bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 6 697
Всъщност, и сега Simple Smile  Интересувам се от бунгалата над водната пързалка, От бунгалата на Великотърновската епархия и изобщо от всякакви бунгала със санитарен възел вътрешен. Ако през юни живот и здраве дойда, ще мога ли на място да си намеря нещо за август месец. Става въпрос за  3 души. Ако може да ме насочите моля Praynig

Ще можеш, разбира се, даже и на место да огледаш. Peace
Имаше потребителки които ползваха бунгалата на ВТЕПС, в старите теми има отзиви Grinning

Някои от вас питаха за една зелена поляна, да не би да е поляната в ляво на хранителния магазин Белисима Grinning

Джоджо къде се изгуби Hug тази година ще идваш ли в Черноморец Grinning Ако, да, ще може да се видим, понеже вече съм мобилна с беборанка Grinning

Общи условия

Активация на акаунт