помощ косата ми жълтее!

  • 793
  • 5
  •   1
Отговори
Кажете,мили дами,какво да правя?Боядисвам се само с пепеливи нюанси,но ефектът е нулев.Знаете ли някаква "рецепта" в домашни условия?

# 1
  • Мнения: 82
         Аз от доста време се опитвах да постигна пепелив цвят на косата си,но е доста трудно наистина,още повече че се ръководех по цветовете на мострите в каталозите Sad
          В крайна сметка след безброй опити нацелих начина GrinningПросто си избрах по -тъмен пепелив отенък и се получи.Сега сам с ГАРНИЕ 9.1 и сам доста доволна.
    Така че когато си взимаш боя,не гледай най-светлите пепелни нюанси,а с една гама или две,по тъмните пепели.Може първите 3-4 дни да ти е по-тъмен цвета,но после тъмното пада и се получава страхотен цвят.
      Успех Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 10 291
Кажете,мили дами,какво да правя?Боядисвам се само с пепеливи нюанси,но ефектът е нулев.Знаете ли някаква "рецепта" в домашни условия?
Няма такава рецепта, едно време бяха руса... но хубавото пепеливо русо се постига трудно ако пигмента на косата ти е жълтеникав...
За съжаление само фризьор ше ти помогне.
Иначе пробвах с боядисващия балсам на Лонда, уж матира... слагах от тази синята боя, дето матира, но... хубавото русо може да го постигне само мнооооого добър фризьор!

# 3
  • Мнения: 5 299
Първо блондор, след 4-5 дена боята Peace

# 4
  • Мнения: 42
Пробвала съм и тези варианти.С блондор много ми се изтощава,а пък на Гарние боята ми е слаба и не оцветява корените

# 5
  • Мнения: 5 299
Пробвала съм и тези варианти.С блондор много ми се изтощава,а пък на Гарние боята ми е слаба и не оцветява корените
Най-добре на фризьор тогава, и с професионална боя Laughing

Общи условия

Активация на акаунт