Отговори
  • Мнения: 1 266
Здравейте,
ще се радвам, ако попълните този въпросник, който е анонимен. Целта му е да се идентифицират пробойните в грижите за майките с рискови бременности, техните бебета, както и родителите, които преживяват загубата на бебе в перинаталния период.
Също така, ако имате коментари по самата структура на въпросника, ще се радвам на всякаква обратна връзка.

Сърдечни поздрави и благодарност,
Яна

# 1
  • Мнения: 991
Попълних го, надявам се да съм било от полза.  Hug

# 2
  • Мнения: 1 266
Куини, благодаря!   bouquet
Благодаря и на всички останали, които са го попълнили... иска ми се да съберем стотина души, за да можем да извадим някаква статистика.
Проблемът с погребването на бебетата все още си стои - бяхме го докарали до гласуване, но правителството реши да се разпадне, така че с новото правителство трябва да започнем (почти) отначало. А въпросът с болничните практики е трагичен.

# 3
  • Мнения: 233
Аз също попълних въпросника. Благодаря за предоставената възможност и се надявам да има резон от това.

# 4
  • Мнения: 2 270
попълних въпросника - дано нещата се променят!

# 5
  • Мнения: 1 266
Много ви благодаря! Вече имаме почти 1/5 от необходимите (на първо време) отговори! Прегръщам ви!

# 6
  • Мнения: 3 166
Коте, тъй като аз съм изгубил две бебета, едното, от които почина преди раждането,а другото - след. Едното родих в София, другото в Пловдив. Във въпросника обаче не мога да избера два отговора. Какво да правя? Вариант е два пъти да попълня. Става ли така?

# 7
  • Мнения: 1 266
Ами, да, това е един от недостатъците на този тип въпросник, но от друга страна това са две различни събития, състояли се на различни места, и е хубаво, ако имаш нерви да опишеш и двете. Благодаря от сърце!  Heart Eyes
Прегръдки от мен!

# 8
  • Мнения: 3 166
Готово! Попълних и за двете бебета...  Това ми помогна да осъзная колко различни бяха двете раждания и колко по-малка травма е нанесло върху мен самата второто раждане поради значително по-адекватното отношение на персонала в болницата.

# 9
  • Мнения: 7 100
И аз попълних анкетата.
The sorceress, щом казваш че второто е било що годе адекватно, наистина не мога да си представя какъв ужас е било първото. Все още си спомням с какво настървление броеше плочките в стаята. Confused

# 10
  • Мнения: 1 266
Благодаря ви!   Heart Eyes

Рони, извинявай, че бях толкова неадекватна днес... адски ми е трудно по тези детски площадки, непрекъснато ми се реве.

Последна редакция: сб, 20 апр 2013, 20:43 от Котката Марта

# 11
  • Мнения: 410
Попълних и аз...дано съм била полезна  Hug

# 12
  • Мнения: 3 166
Ех, Рони, за по-поносимите обстоятелства около втория път голяма заслуга имахте и вие. Неведнъж съм казвала, че ако тогава не бяхте вие да не ме оставите насаме с мислите ми, щях да полудея! Ех, другарче.... не съм забравила... и няма...

П.С. Извинявам се, че не пиша по темата. Embarassed

# 13
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 314
Момичета,  Hug
Отдавна не съм влизала в този подфорум, но току-що видях темата и реших да попълня въпросника, нищо, че загубих бебето си преди вече от 11 години / ех, как си лети времето / ...

Коте,  Hug

# 14
  • Мнения: 109
И аз попълних въпросника, въпреки, че минаха 17 години, някои работи са ми в като мъгла, но болката ....ах , болката не отминава. Надявам се да е подобрено болничното отношение и обслужването в България Praynig

Общи условия

Активация на акаунт